Frenk

Altın Üye
Öylede aldım bayat satıyor sorun yaşadım kodlu olan daha iyi denetimli en azından
Veya bildiğin yerden alcan

Devir kötü... bir şeyin tazeliğine kalitesine güvenebilmenin tek yolu kendi elinin altında üretilmesi neredeyse :(

Yumurta konusunda benim anlamdığım bir şey var. Haşladığımda bazılarının beyazı şeffafımsı oluyor yemeye korkuyorum

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Devir kötü... bir şeyin tazeliğine kalitesine güvenebilmenin tek yolu kendi elinin altında üretilmesi neredeyse :(

Yumurta konusunda benim anlamdığım bir şey var. Haşladığımda bazılarının beyazı şeffafımsı oluyor yemeye korkuyorum
O ne yae hiiç denk gelmedim

-a-

Altın Üye
20 yumurta denemişizdir bu olaydan sonra kan çıkmadı. Aramasam 2-3 güne denk gelirdi, peşini bırakmayacağım. Kan davasına döndü artık.
Güncelliyorum. Henüz kırım kongo kanamalı bir yumurtaya denk gelebilmiş değiliz. Demekki tavuklar bu mesajımı yayınladıktan sonra ifşa olduklarını hissedip bıraktılar kan mevzusunu.

İnternetten bulduğum bir fotoğraf ile konuyu taşlandırmış olayım; karşılaştığımız olay budur.

Ekran Resmi 2023-08-18 16.11.16.png

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
zaten 3 çıkmasa şaşardım.

o değilde manisada ki civciv katliamına ne diyonuz , tavuk yiyesim gelmiyor şerefsizim ya

View: https://www.youtube.com/shorts/Zr61GGV_V68

Ben böyle yaptıklarını bilmiyordum pazarlarda civcivler satılıyor hani öyle bişe oluyor satılıyor falan 🤦🤦🤦
Abi bu nedir ya 🥺
İnsan gibi yiyip içemeyelim diye ellerinden geleni yapıyorlar..
Bende olabildiğince tavuk almıyorum sadece mantardan sote yaptığım oluyor..
Zaten şişiriyorlar mı ne halt ediyorlar oda belli değil
3 numara yumurtayı almamakla başladık yola bu gidişle ziftin pekini yemekle bitiricez

Üst Alt