Sinüzit sorununu nasıl çözebilirim?

CaT

🎈
Board Admin
Yillar yili bu nalet ile debellesiyorum, bir sirriniz varmi yahu? Biktim 😒

dinamickaygısız

Platin Üye
Senin yasadıgın sorunları senden iyi kimse bilemez dinami önce sen kendi doktorun olacaksın sonra doktorlardan yardım alacaksın.
Benim mottom böyle.
Bir faranjit sonrası doktorun verdiği hiç bir boka yaramayan antibiyotikten sonra sinüzit kalıcı oldu bende çünkü 2 hafta sonra tekrar etti hastalık tekrar antibiyotik yazdı...
Ha iyi bir doktor bulursun gidersin ben denk gelemiyorum.
Canım hocama yakın olayım dedim pumkin bişey öğretmedi bizlere :honk: şeker hastası şeker yiyor yani :honk:

Cherry

Platin Üye

Ocean Koenzim Q10 + Karabiber Ekstresi 30 Kapsül - %25 8697595871485​

210 TL

attığın marka sadece amazonda çıkıyor oda senin attığın fiyat

Natures Supreme Coenzyme Q10 100 Mg 30 Kapsül 8681763380725​

259 TL
(8,63 TL / kapsül)

Ben genelde natures supreme alıyorum bütün vitaminlerimi

Tr de de var sanıordum tamam 👍🏻

Cherry

Platin Üye
Bizde vermiyorlar.
Probiyotik almıştım bir dönem suya veya yoğurda katıp içilen bir şeydi
Ben genelde kefir alıyorum ve bazı sabahlar alıç sirkesi içerim su ile açıp
Düzenli ilaç şeklinde probiyotik kullanmıyorum.
Sence gerekli mi peki

Gerçekten çok gerekli .
Türkiyede de var.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Böyle gidersen daha çok debelleşirsin :honk: ben nefes alamıyordum doktorum hemen ameliyat etmişti:honk:
Çok bilmnişsin yanımda olsan kafana bir şeyler fırlatmam muhtemel bir insansın
Benim sinüzitim hiç o kadar ilerlemedi nefes alamadığım hiç olmadı çünkü kontrol altında tutabildim.
Şuanda da bir ihtihap yok içeride bir sıkıntım yok derin nefes alıp verebilecek kadar temiz anlıyor musun
ANLADIN MI ANLATTIM MI DELİRTME BENİ beddua edecem sana lkdgf
Sen git bi tedavi ol psikolojik olarak insanları kendinden nefret ettirmek için elinden geleni mi yapıyon napıyon baktır
sende kurtul bizde kurtulalım yeter la

dinamickaygısız

Platin Üye
Çok bilmnişsin yanımda olsan kafana bir şeyler fırlatmam muhtemel bir insansın
Benim sinüzitim hiç o kadar ilerlemedi nefes alamadığım hiç olmadı çünkü kontrol altında tutabildim.
Şuanda da bir ihtihap yok içeride bir sıkıntım yok derin nefes alıp verebilecek kadar temiz anlıyor musun
ANLADIN MI ANLATTIM MI DELİRTME BENİ beddua edecem sana lkdgf
Sen git bi tedavi ol psikolojik olarak insanları kendinden nefret ettirmek için elinden geleni mi yapıyon napıyon baktır
sende kurtul bizde kurtulalım yeter la
Başak Burcu olduğum için benim kibarlık seviyesi bu kadar. Yapmacık davranıp nezaketle dolaşamıyorum :honk: kınamalı seviyorum ben:honk: hem gereksiz insanlar etrafımda toplanmıyor :honk: nasıl olsa kendilerini bi halt sanıp gidiyorlar zaten

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Başak Burcu olduğum için benim kibarlık seviyesi bu kadar. Yapmacık davranıp nezaketle dolaşamıyorum :honk: kınamalı seviyorum ben:honk: hem gereksiz insanlar etrafımda toplanmıyor :honk: nasıl olsa kendilerini bi halt sanıp gidiyorlar zaten
saçmalama çok nezaketli başaklar tanıyorum
bakıym mı gezegenlerine senin -,-
iyi kalpli kötü dilli diye forum ünvanı mı koydurtsak sana ne dersin :haha: :haha: :haha: :haha:

Cherry

Platin Üye
PROBİOTİKLER ANTİBİOTİKLERE KARŞI
1900 'lü yılların başında fermente süt ürünleri içindeki bakterilerin sağlığı olumlu katkıları tespit edildi.
Bu bakterilere daha sonraları probiotik adı verildi.
Dünyada sağlıklı gıdalar akımı başlamıştı.
Avrupada Kanuni'nin gönderdiği hekimin yaptığı yoğurtla Fransa imparatorunu iyileştirmesinin ardından yoğurt ve diğer fermente süt ürünleri tekrar popüler olmaya başlamıştı.
Avrupadan Amerikaya sıçrayan yoğurt ve diğer fermente süt ürünleri tüketimi ile insanlık yeni bir sağlıklı yol keşfetmişti.
..
BAĞIRSAKLARA DİNAMİT
1928 ' de Penisilinin bulunması ile antibiotik devri başladı.
Probiotik gıdalar rafa kaldırıldı.
1. ve 2. Dünya savaşları yaşayan bütün ülkelerde savaşın ykıcı sonuçlarına salgın hastalıklarda eklendi.
Antibiyotik tek seçenek olarak insanların önüne konuldu.
İlaç sektörü antibiotik ile büyük sıçrama yaptı.
Kimyasal zehir olarak antibiotik bütün insanların bağırsaklarında dinamit gibi etki yaptı.
Yararlı olan tüm probiotik bakteriler yok edildi.
Bağırsaklar tahrip edildi.Sakat bırakıldı.
Yaralandı ve hasarlar çoğaldı .
Üstüne endüstriyel gıdalar eklendiğinde sağlık tamamen bozuldu.
Hastalıklar hızla çoğaldı.
..
1. MAÇI PROBİOTİKLER KAYBETTİ.
100 yıl sonra tıp dünyası antibiotik ile hastalıklar arasındaki dolaylı ve dolaysız ilişkiyi açıkladı.
Antibiotik bir yeri güya iyileştirirken diğer tarafı mutlaka yıkıyordu.
Bu yıkım doğrudan bağışıklık sistemine indirilmiş bir darbe idi.
Bağışıklık sistemi çökmüş olan bir metabolizmada patojenler çoğalarak her türlü hastalığın kaynağı oldular.
Hastalıklar çoğalınca ilaç sektörü daha çok kazanç içinde oldu.
Bu insanlık için yıkım ve yok oluş sürecidir.
..
RÖVANŞ MAÇI İNSANLIĞIN SONUNU BELİRLEYECEK.
Eğer bu maç yine antibiyotiklerin zaferi ile sonuçlanırsa hastalıklara daha çok hastalıklar eklenecek,ilaçlara daha çok yeni ilaçlar eklenecektir.
Ama insanlık bu fasit dairenin dışına çıkamayacaktır.
Eğer bu maçı Probiotikler kazanırsa hastalıkların önlenebileceği,hastalıklardan korunabileceği yüzyıl sonrada olsa ispatlanmış olacaktır.
İnsanlık sağlıklı bir yaşamın yolunu açmış olacaktır.
..
ANTİBİOTİKLERE KARŞI ARTIBİOTİKLER GELİYOR !...

Haydar YILMAZ.

Artıbiyotik*

Eczanelerde sorarsan bence doğru ürünü vereceklerdir.

Bir çok ürün gördüm, ama TR de kestiremedim.

@nunu

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
PROBİOTİKLER ANTİBİOTİKLERE KARŞI
1900 'lü yılların başında fermente süt ürünleri içindeki bakterilerin sağlığı olumlu katkıları tespit edildi.
Bu bakterilere daha sonraları probiotik adı verildi.
Dünyada sağlıklı gıdalar akımı başlamıştı.
Avrupada Kanuni'nin gönderdiği hekimin yaptığı yoğurtla Fransa imparatorunu iyileştirmesinin ardından yoğurt ve diğer fermente süt ürünleri tekrar popüler olmaya başlamıştı.
Avrupadan Amerikaya sıçrayan yoğurt ve diğer fermente süt ürünleri tüketimi ile insanlık yeni bir sağlıklı yol keşfetmişti.
..
BAĞIRSAKLARA DİNAMİT
1928 ' de Penisilinin bulunması ile antibiotik devri başladı.
Probiotik gıdalar rafa kaldırıldı.
1. ve 2. Dünya savaşları yaşayan bütün ülkelerde savaşın ykıcı sonuçlarına salgın hastalıklarda eklendi.
Antibiyotik tek seçenek olarak insanların önüne konuldu.
İlaç sektörü antibiotik ile büyük sıçrama yaptı.
Kimyasal zehir olarak antibiotik bütün insanların bağırsaklarında dinamit gibi etki yaptı.
Yararlı olan tüm probiotik bakteriler yok edildi.
Bağırsaklar tahrip edildi.Sakat bırakıldı.
Yaralandı ve hasarlar çoğaldı .
Üstüne endüstriyel gıdalar eklendiğinde sağlık tamamen bozuldu.
Hastalıklar hızla çoğaldı.
..
1. MAÇI PROBİOTİKLER KAYBETTİ.
100 yıl sonra tıp dünyası antibiotik ile hastalıklar arasındaki dolaylı ve dolaysız ilişkiyi açıkladı.
Antibiotik bir yeri güya iyileştirirken diğer tarafı mutlaka yıkıyordu.
Bu yıkım doğrudan bağışıklık sistemine indirilmiş bir darbe idi.
Bağışıklık sistemi çökmüş olan bir metabolizmada patojenler çoğalarak her türlü hastalığın kaynağı oldular.
Hastalıklar çoğalınca ilaç sektörü daha çok kazanç içinde oldu.
Bu insanlık için yıkım ve yok oluş sürecidir.
..
RÖVANŞ MAÇI İNSANLIĞIN SONUNU BELİRLEYECEK.
Eğer bu maç yine antibiyotiklerin zaferi ile sonuçlanırsa hastalıklara daha çok hastalıklar eklenecek,ilaçlara daha çok yeni ilaçlar eklenecektir.
Ama insanlık bu fasit dairenin dışına çıkamayacaktır.
Eğer bu maçı Probiotikler kazanırsa hastalıkların önlenebileceği,hastalıklardan korunabileceği yüzyıl sonrada olsa ispatlanmış olacaktır.
İnsanlık sağlıklı bir yaşamın yolunu açmış olacaktır.
..
ANTİBİOTİKLERE KARŞI ARTIBİOTİKLER GELİYOR !...

Haydar YILMAZ.

Artıbiyotik*

Eczanelerde sorarsan bence doğru ürünü vereceklerdir.

Bir çok ürün gördüm, ama TR de kestiremedim.

@nunu
Hastalıkların çoğalması herşeyin bu kadar sağlıksız olması birilerinin ekmeğine yağ sürüyor
Böbrek ve kalp ilaçları ilaç sektörünün altın yumurtalarıdır sizi ne öldürür ne iyileştirir.

Böyle bi söz vardı baya ünlü bir şirketin sahibi söylemişti tam yazamamış olabilirim ama webden kalktı sonra hiç bulamadım.
Elimden geldiğince doğal yollarla sağlıklı olmaya çalısıyorum ama paketli gıdalar bile malesef zehir dolu :(

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Yorumları okumadım ama kışın ben eczaneden serum alıp düzenli burun içi yıkıyorum. Benim tek sorunum kış girerken dumanların etrafı sardığı dönem. Sonra geçiyor.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ay bilmiyorum ki 🤭 doktor bir reçete düzenliyor bana. Eczaneye gittiğimde bildiğin kola takılan serumdan veriyor. Ondan şırınga ile çekip @nunu nün dediği gibi burun yıkıyorum.
Sen hangi doktorlara gidiyorsun böyle ben adam akıllı bir iletişim olmadan ilaç yazıp yollayan ne kadar doktor varsa denk geldim

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Sen hangi doktorlara gidiyorsun böyle ben adam akıllı bir iletişim olmadan ilaç yazıp yollayan ne kadar doktor varsa denk geldim
Ya aslında tamamen tesadüf oldu. Dahiliye için gittiğimde kulak burun boğaz bölümü de karsidaydi. Doktorların bir kac hastası ile görüşünce doğru doktoru bulmuş olabilirim🤭 hangi hasta geç çıkıyor ise onu takip ettim, konuştum bingo😂😂

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ya aslında tamamen tesadüf oldu. Dahiliye için gittiğimde kulak burun boğaz bölümü de karsidaydi. Doktorların bir kac hastası ile görüşünce doğru doktoru bulmuş olabilirim🤭 hangi hasta geç çıkıyor ise onu takip ettim, konuştum bingo😂😂
Valla çok kıymetli ben baya farklı doktora gittim kendim için gittiğim beğendiğim doktor olmadı.
Sağlık ocağındaki hanımlar çok daha iyi valla gidip onlara danışıyorum bazen ☺️
Hastaneye giden bir arkadaşım olunca hep Allah iyi insanlarla karşılaştırsın derim ☺️

Üst Alt