nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Dün az kalsın bir kedi elimde kalacaktı. Yakalayamadım. Allahtan da yakalayamamışım. Sonuçta hayvan doğası gereği hareket ediyordu.

Pencere de iki adet kumru yavrumuz vardı daha önce. Bir akşam geldiğimizde saksı devrilmiş yavrular ortada yoktu. Dedik heralde itişirlerken saksıyı devirdiler falan. Neyse çok geçmedi bir kaç gün sonra yine bir yuva kuruldu ve yumurtalar geldi. Bu sefer saksımız sağlam. Sağlam olmayan saksıyı kaldırmıştık. Yavrularımız doğru. Mutlu mesut takılıyoruz dün evde dinlenirken bir ses oldu bir baktım kedi balkon demirlerinin kenarından gelerek sıçra salon camının demirine sıçra ordan yavru kuşun tekini kaptı diğerini yakalamaya çalışırken ben müdahale ettim ama ikinci yavruyu da ağır yaraladı. Ne sövdüm ne sövdüm kediye o sinirle... Biri yem oldu diğeri aldığı yara nedeni ile öldü. Daha önceki yavrularında akıbeti böylece aydınlanmış oldu.
Bende çok üzülüyorum karnı tokken bile avlardı fare,kuş 🥲eski kedim bahçede bakılınca tabi 🥲
Doğadan koparılmış hayvanlar avlanıyor işte
Üzüldüm kuşlara 🥲

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Dün_kedı_suyumu_çmeye_kalkınca_klavyeme_döküldü_bağzı_tuşlar_çalışmıyor.
Klavyeler_kaç_para_acaba_SAD.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Screenshot_2023-04-02-00-28-43-737_com.miui.gallery.jpg
Dükkanı kaparken bulamamışlar dışarda kalmış aldım eve evdeki pek sinirli bir odayı bu kıza verdik şimdilik sahurdan sonra bırakıcam dükkan açıldığında dükkanda bakılacak.
Yardımlaşma silsilesi şeklinde bu çocuğa yuva arıyoruz.
Çevrenizde kedi sahiplenmek isteyen varsa lütfen paylaşın.🐾💞

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt