nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Kedi kızgınlığa girdi.
3 4 gündür hem boğazlarım ağrıyor başım ağrıyor hem kedi delirtti beni
Küstüm kediye öğleden beri flörtleşmiyoruz.
Her miyavladığında işediği yastığı gösterip sidikli misha pis misha diyorum elimle ikaz işareti yapıyorum kaçıyo.
Her 15 dakikada bir falan deniyor.
Yoruldu herhalde uyuyor yarım gözüylede beni kesiyor.🥲

Kızgınlığa giren kedi ne zormuş kedinin içinden başka bir şey çıkıyor her seferinde inanamıyorum.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kedi kızgınlığa girdi.
3 4 gündür hem boğazlarım ağrıyor başım ağrıyor hem kedi delirtti beni
Küstüm kediye öğleden beri flörtleşmiyoruz.
Her miyavladığında işediği yastığı gösterip sidikli misha pis misha diyorum elimle ikaz işareti yapıyorum kaçıyo.
Her 15 dakikada bir falan deniyor.
Yoruldu herhalde uyuyor yarım gözüylede beni kesiyor.🥲

Kızgınlığa giren kedi ne zormuş kedinin içinden başka bir şey çıkıyor her seferinde inanamıyorum.
Napsin onun için de zor bir dönem 🤗
İlgiye daha çok ihtiyacı var flörtleşmek istiyor erkek arkadaş istiyor

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Napsin onun için de zor bir dönem 🤗
İlgiye daha çok ihtiyacı var flörtleşmek istiyor erkek arkadaş istiyor
Çiş yapmasın ne isterse yapsın yahu :(
Yani gözümün önünde işaret bıraktı şok geçirdim. böyle küçücük işiyor normal çiş değil
Zaten ilgi manyağı kedi prenses gibi mamaları herşeyleri 4 4 lük :(
kapattım odaları valal balkon hol onun napıym
ama üzülmüş baya ben küsünce eşimin kucağına gitti hep kafasının üstünü koydu göğsüne :(
daha biraz önce kucağıma aldım dünden beri ilk kez ufacık ilgide başladı miyavlamaya indi kucağımdan totoyu gösteriyor. 😬 🤷‍♀️
sakinleştirici macun verdim biraz bende gitcem uyucam hiç uyumadım.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
@Chen
Bütün battaniyeye kolonya sıktım.
Huylandığım için 🥲😔

Kedi battaniyeyi yalıyo neden ki
Isırıyo kızıyoda tövbe est

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bir yandan seni ve kedini merak ediyorum.
Alışma sürecinde herhalde hiç sesi çıkmıyor bu aralar diyorum. @döngüsel
Bir yandan da kedi büyüyünce o napcak acaba diye içimden geçiriyorum.

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Bir yandan seni ve kedini merak ediyorum.
Alışma sürecinde herhalde hiç sesi çıkmıyor bu aralar diyorum. @döngüsel
Bir yandan da kedi büyüyünce o napcak acaba diye içimden geçiriyorum.
Benimki tam bir canavar oldu. Perdelerden, dolap tepelerinden inmiyor. Saksılarımı deviriyor, kaktüslerimi söküyor.

Bir kediyle yaşayacağım düşüncesine kendimi alıştırırken "inşallah sakin, aptal bir şey olmaz, kıpır kıpır, yaramaz bir şey olur" diye kurup duruyordum kafamda.

Tam da istediğim gibi oldu, hatta fazlası... Çok yoruyor, gün içinde bağırmaktan sesim kısılıyor ama memnunum. Evin neşesi, minik cadısı o.: ))))

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Benimki tam bir canavar oldu. Perdelerden, dolap tepelerinden inmiyor. Saksılarımı deviriyor, kaktüslerimi söküyor.

Bir kediyle yaşayacağım düşüncesine kendimi alıştırırken "inşallah sakin, aptal bir şey olmaz, kıpır kıpır, yaramaz bir şey olur" diye kurup duruyordum kafamda.

Tam da istediğim gibi oldu, hatta fazlası... Çok yoruyor, gün içinde bağırmaktan sesim kısılıyor ama memnunum. Evin neşesi, minik cadısı o.: ))))
Bende nan misha diye hayırı öğrettim.
Nan misha diyorum şöyle bi duraksıyor 🤣🤣🤣
Yapmaması gereken seyleri çok iyi biliyor ama inatçı hep deniyor. Bende nan diyorum durmazsa su sıkıyorum.🤣
Kızgınlığa girdiği zaman harici bal şeker ama kızgınlığı çok zorlu geçiyor en büyük sebebi mart ayına denk gelmesi olabilir.
Ay seni şuan çok iyi anlayabiliyorum. Böyle gözümde canlanıyor bende benzer haldeyim.🤣🤣🤣
Lazer aldım oynatıyom 20 dakika falan mışıl mışıl uyuyor.😹😹😹🐾🐾🐾

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Bende nan misha diye hayırı öğrettim.
Nan misha diyorum şöyle bi duraksıyor 🤣🤣🤣
Yapmaması gereken seyleri çok iyi biliyor ama inatçı hep deniyor. Bende nan diyorum durmazsa su sıkıyorum.🤣
Kızgınlığa girdiği zaman harici bal şeker ama kızgınlığı çok zorlu geçiyor en büyük sebebi mart ayına denk gelmesi olabilir.
Ay seni şuan çok iyi anlayabiliyorum. Böyle gözümde canlanıyor bende benzer haldeyim.🤣🤣🤣
Lazer aldım oynatıyom 20 dakika falan mışıl mışıl uyuyor.😹😹😹🐾🐾🐾
Mutfağa girmemesi gerektiğini öğrendi aslında ama kapıyı kapalı tutuyorum yine de. Çocuklarda 2 yaş sendromu var ya belki bu da öyle bir süreçten geçiyordur. Biliyor ama kendini kanıtlama çabasında.: ))

Seninkinin kızgınlığı beni çok korkutuyor. Aynılarını yaşamam inşallah.

Lazerle ben de oynatıyorum ama lazer zararlı falan diyorlar. Ben de ayakkabı bağcığını söktüm onunla koşturuyorum. Nefes nefese kalıyor sonra yorulup uyuyor aptal.: )))

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Mutfağa girmemesi gerektiğini öğrendi aslında ama kapıyı kapalı tutuyorum yine de. Çocuklarda 2 yaş sendromu var ya belki bu da öyle bir süreçten geçiyordur. Biliyor ama kendini kanıtlama çabasında.: ))

Seninkinin kızgınlığı beni çok korkutuyor. Aynılarını yaşamam inşallah.

Lazerle ben de oynatıyorum ama lazer zararlı falan diyorlar. Ben de ayakkabı bağcığını söktüm onunla koşturuyorum. Nefes nefese kalıyor sonra yorulup uyuyor aptal.: )))
Dili dışarda kalıyor mu 🤣🤣 öyle olunca ben gülme krizine giriyorum.
Valla ben böyle bir şey görmedim. Umarım sende böyle olmaz. Kediye ayrı üzülüyom kendime ayrı.
Veterinere gittik veteriner muayne ederken korktu kedimden bir kızdı tısladı hırladı birşeyler diyor cadoloz 🤣🤣🤣
Misha taktım adını kedi pakize çıktı.
Döngüsell 😭😭😭😭

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bak çok samimi bir bilgi veriym ben her miyavladığında ilgilendiğim için kedi bana gelip sürekli miyavlıyor. Sürekli ilgi istiyor.
Şimdi başa dönsem her miyavladığında ilgilenmezdim.
Okuduğuma göre miyavladıkça tepki aldığı zaman daha çok miyavlıyor.
Şımarık çocuk gibi düşün.
Biz şuan böyleyiz 😹

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Dili dışarda kalıyor mu 🤣🤣 öyle olunca ben gülme krizine giriyorum.
Valla ben böyle bir şey görmedim. Umarım sende böyle olmaz. Kediye ayrı üzülüyom kendime ayrı.
Veterinere gittik veteriner muayne ederken korktu kedimden bir kızdı tısladı hırladı birşeyler diyor cadoloz 🤣🤣🤣
Misha taktım adını kedi pakize çıktı.
Döngüsell 😭😭😭😭
Bak çok samimi bir bilgi veriym ben her miyavladığında ilgilendiğim için kedi bana gelip sürekli miyavlıyor. Sürekli ilgi istiyor.
Şimdi başa dönsem her miyavladığında ilgilenmezdim.
Okuduğuma göre miyavladıkça tepki aldığı zaman daha çok miyavlıyor.
Şımarık çocuk gibi düşün.
Biz şuan böyleyiz 😹
Yok, dili dışarda kalacak kadar koşturmuyorum, bir yerlere çarpıp duruyor zaten, allahın sakarı.ddd

Ben de Çılgın Bediş diyorum bazen. : ))))

Uyandığında ilk miyavlıyor sonra kendine gelmeye çalışıyor. Her miyavladığında ben de konuşuyorum. Canı sıkılıyor oyun istiyor miyavlıyor, ilgileniyorum. Bazen de işim olmuyor, sadece konuşuyorum. Pes edip kafasına göre takılmaya başlıyor.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
@Chen
Bütün battaniyeye kolonya sıktım.
Huylandığım için 🥲😔

Kedi battaniyeyi yalıyo neden ki
Isırıyo kızıyoda tövbe est
Battaniyeyi erkek kedi olarak düşünüyor demek fjxjxjxn

Yaa kıyamam napsin 🥺

CipraLex

Gümüş Üye
Dün az kalsın bir kedi elimde kalacaktı. Yakalayamadım. Allahtan da yakalayamamışım. Sonuçta hayvan doğası gereği hareket ediyordu.

Pencere de iki adet kumru yavrumuz vardı daha önce. Bir akşam geldiğimizde saksı devrilmiş yavrular ortada yoktu. Dedik heralde itişirlerken saksıyı devirdiler falan. Neyse çok geçmedi bir kaç gün sonra yine bir yuva kuruldu ve yumurtalar geldi. Bu sefer saksımız sağlam. Sağlam olmayan saksıyı kaldırmıştık. Yavrularımız doğru. Mutlu mesut takılıyoruz dün evde dinlenirken bir ses oldu bir baktım kedi balkon demirlerinin kenarından gelerek sıçra salon camının demirine sıçra ordan yavru kuşun tekini kaptı diğerini yakalamaya çalışırken ben müdahale ettim ama ikinci yavruyu da ağır yaraladı. Ne sövdüm ne sövdüm kediye o sinirle... Biri yem oldu diğeri aldığı yara nedeni ile öldü. Daha önceki yavrularında akıbeti böylece aydınlanmış oldu.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt