Genel Forum Payla┼č─▒m Sitesi - Forumsa, Forumsal! Ho┼č geldiniz!

T├╝m ├Âzelliklerimize eri┼čmek i├žin ┼čimdi bize kat─▒l─▒n. Kaydolduktan ve giri┼č yapt─▒ktan sonra, reklamlar g├Âr├╝nmez, konu olu┼čturabilir, mevcut konulara yan─▒t g├Ânderebilir, di─čer ├╝yelerimize itibar kazand─▒rabilir, kendi ├Âzel mesajlar─▒n─▒z─▒ alabilir ve ├žok daha fazlas─▒n─▒ yapabilirsiniz. Ayr─▒ca h─▒zl─▒ ve tamamen ├╝cretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

nunu

Yorumbaz
G├╝m├╝┼č ├ťye
Kat─▒l─▒m
7 Eki 2022
Tepki puan─▒
979
­čÉżKediler son derece zeki canl─▒lard─▒r ve onlar─▒ e─čitmek m├╝mk├╝nd├╝r.

­čÉżKediler t├╝m memeliler aras─▒nda en uykucu hayvanlard─▒r. Her g├╝n ortalama 12 ila 16 saati uyuyarak ge├žirirler.

­čÉżKedilerin en belirgin ├Âzelliklerinden biride m─▒rlamakt─▒r. ├ľzellikle ├žok sakin huzurlu ve mutlu olduklar─▒nda m─▒rlarlar.

­čÉżEvet kedilerde t─▒pk─▒ insanlar gibi uyuduklar─▒nda d├╝┼č g├Ârebilirler.

­čÉżDillerindeki resept├Ârler tatl─▒ ve ┼čekerli g─▒dalar─▒ alg─▒layamaz. Yani tatl─▒ duyular─▒ yoktur.

­čÉżKediler sa─čl─▒─ča yararl─▒d─▒r.

­čÉżKedi nanesi i├žinde bulunan bir madde kedileri keyiften d├Ârt k├Â┼če yap─▒yor.

­čÉżBir kedi kuyru─čunu soru i┼čaretine benzer bir ┼čeklinde kald─▒rm─▒┼čsa, muhtemelen oyun oynamak isteyip, istemedi─činizi sormaya ├žal─▒┼č─▒yordur.

­čÉżKedilerin patileriyle bir yerleri yo─čuruyor gibi yapmas─▒, memnuniyet ve mutluluk belirtisidir.

­čÉżBir kedi s─▒rt ├╝st├╝, g├Âbe─čini a├ž─▒kta b─▒rakacak bir ┼čekilde yat─▒yorsa muhtemelen kendini g├╝vende hissediyordur ve olduk├ža rahatt─▒r.

­čÉżMiyavlama, kedilerin yaln─▒zca insanlarla ileti┼čim kurmak i├žin geli┼čtirdi─či bir davran─▒┼čt─▒r.

­čÉżKedilerin, yava┼č├ža g├Âz k─▒rpmas─▒ bir t├╝r ÔÇťkedicik ├Âp├╝c├╝─č├╝ÔÇŁ d├╝r. ­čśŻ

Kedilerle ilgili bilgilerimizi ve ya┼čad─▒klar─▒m─▒z─▒ payla┼čabilece─čimiz bir ba┼čl─▒k b─▒rak─▒yorum.­čś╗

Son d├╝zenleme:

Chen

Forum Sorumlusu
Kat─▒l─▒m
9 Ocak 2020
Tepki puan─▒
6,634
Kendi kedilerime ├Â─čretemedim ama sokaktan eve gelen bir kedi var onun patisine para koyup hoop diye patisinin altina almay─▒ ├Â─črettim

nunu

Yorumbaz
G├╝m├╝┼č ├ťye
Kat─▒l─▒m
7 Eki 2022
Tepki puan─▒
979
Kendi kedilerime ├Â─čretemedim ama sokaktan eve gelen bir kedi var onun patisine para koyup hoop diye patisinin altina almay─▒ ├Â─črettim
Kediden kediye de─či┼čiyor. Ba─čz─▒ kediler daha zeki oluyor diye biliyorum.Ben komut verebiliyorum. Veya kap─▒ a├žmam─▒ istiyor a├ž─▒ym m─▒ dersem miyavl─▒yor. ­čĄú
Bu nu mu istiyorsun falan diye sorunca miyavl─▒yor. ­čÉż­čą░

├ťst Alt