nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
şu elizabeth psikolojilerini bozuyor normalde ben ameliyat sonrasi medical kiyafet almak zorunda kalmıştım kendini deliye vurmuştu , seninkinin pek umurunda değil masallah 🥰
valla ben kızıyorum dinliyor yoksa durmuyor rahat yemek yesin diye söküyorum gözümüğn önündeyken iki dakikada dikişinin ipini çekeledi. insalla bişe olmaz :(

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
valla ben kızıyorum dinliyor yoksa durmuyor rahat yemek yesin diye söküyorum gözümüğn önündeyken iki dakikada dikişinin ipini çekeledi. insalla bişe olmaz :(
asla çıkarma , yemek kabını biraz yükselt gerekirse koparırsa ipleri problem çıkar , idare edecek artık bir hafta

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
asla çıkarma , yemek kabını biraz yükselt gerekirse koparırsa ipleri problem çıkar , idare edecek artık bir hafta
Biri koptu. :/ bir tarafı tutuyor allahtan kaynamıs bayada kedide uyuyor hiç ellemiyorum. kantaron yağı falan sürüyorum dünden beri. Kan falan kızarıklık yok ama bi korktum ya :(

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Biri koptu. :/ bir tarafı tutuyor allahtan kaynamıs bayada kedide uyuyor hiç ellemiyorum. kantaron yağı falan sürüyorum dünden beri. Kan falan kızarıklık yok ama bi korktum ya :(
gözün üstünde olsun valla , bu yaramazların ne yapacaği belli olmaz

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kucapımda uyuyor 1 saat oldu çıkardım kafasındakini çok mutsuz onlada ya aman uyusun rahat rahat uykum gelince takcam 🤗
Bu kediler de niye böyle üstündeki şeylere deli oluyor tüyünden başka bişey istemiyorlar nfnd

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ya biraz çok uyukluyor e tabi antibiyotik içiriyom. Kucak istiyor aldım seviyorum mırlıyor.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt