Eğer Bir Erkek Size Bir Şey Almıyorsa!

Es1967

Altın Üye
Parası yok bahaneymiş.
Kim bu kız ? Akıl hocası olmuş herkes kamera açıp akıl veriyor.
……. Beyinli.

Zeze

Bronz Üye
yazık o gözlere bakma bakma karanlıkta kalsınlar . @Fluffy tam tuvalet ile cimrilik arasında ki bağı düşünürken :))) kabızlık doğru mantık

Zeze

Bronz Üye
Zeze sen söyle cimrilik mi kabızlık mı? :p
kabızlık daha mantıklı geliyor ama @Günışığı da görmüş ama elbette doğrusunu o biliyor toparlayalım kişi hasta kabız doktor ilaç masraflarını cimri olduğu için karşılamak istemiyor ve günlerce ihtiyacını gideremiyor gibi

Günışığı

Gümüş Üye
kabızlık daha mantıklı geliyor ama @Günışığı da görmüş ama elbette doğrusunu o biliyor toparlayalım kişi hasta kabız doktor ilaç masraflarını cimri olduğu için karşılamak istemiyor ve günlerce ihtiyacını gideremiyor gibi
Yolda çiçek görse, aklına sevgilisi gelmiyorsa. Bu çiçeği götürsem çok sevinir diyemiyorsa kabızdır :)
Aniden kapınız çalıp bugün çok yoruldun yemek söyledim denebilir
Şu eşofmana like atmışsın gördüm beğeneceğini düşündüm aldım denebilir.
Ofiste kızlar bu saatten bahsediyor, ben kız eşyalarından anlamam ama şu sıra çok modaymış sevgilimin koluna da yakışır denebilir... Örnekler uzar gider

Aşk ansızın gelen sürprizlerde saklıdır

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
kadın doğru diyor almıyorsa sevmiyordur , ayrılın. Erkekler de hediye almaya değer görmüyorsa onlarda ayrılsın. Herkes ayrılsın sevişmeden sevişmeye bulusur insalar.

Frenk

Altın Üye
Yolda çiçek görse, aklına sevgilisi gelmiyorsa. Bu çiçeği götürsem çok sevinir diyemiyorsa kabızdır :)
Aniden kapınız çalıp bugün çok yoruldun yemek söyledim denebilir
Şu eşofmana like atmışsın gördüm beğeneceğini düşündüm aldım denebilir.
Ofiste kızlar bu saatten bahsediyor, ben kız eşyalarından anlamam ama şu sıra çok modaymış sevgilimin koluna da yakışır denebilir... Örnekler uzar gider

Aşk ansızın gelen sürprizlerde saklıdır
Adam çiftlik bank durmadan size bir şey alacak ha bir de her yerde kulak kabartacak hatuna ne alayım diye…

Kuzum siz fazla Türk dizisi izliyorsunuz…

Dizilerdeki gibi tüm oğlanlar aşiret torunu holding sahibi mafya babası zannediyorsunuz galiba….

kadın doğru diyor almıyorsa sevmiyordur , ayrılın. Erkekler de hediye almaya değer görmüyorsa onlarda ayrılsın. Herkes ayrılsın sevişmeden sevişmeye bulusur insalar.

Daha da denecek şeyler var da işte sonra kadınlar çirkefleşiyor :)

Üst Alt