BURÇLARLA MAKARA KUKARA 😁

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
KOÇ BURCU
♈
Canı sıkkın olan bir Koç'a şaka yapılmaz. Şakadan anlar ama morali yerindeyken..
BOĞA BURCU
♉
İçinde kimsenin bilmediği şeyler yaşar bir Boğa. Peki bunu bir gün açığa çıkarır mı ? Çıkarmaz. Bkz(Sölemem)
İKİZLER BURCU
♊
Zordur İkizler. Basit kişilerin yaşayamayacağı kadar zor.(kendileride kendilerini anlamıyor)
YENGEÇ BURCU
♋
Kalbine çok az kişiyi alır bir Yengeç. Çünkü çok az kişi anlar onu. Kalabalığı pek sevmez.
ASLAN BURCU
♌
Çok güzel sever Aslan. Türlü fedakarlıklar da yapar sevdiği için. Genellikle şikayet ettiği şey ise sevdiği gibi sevilememektir.
BAŞAK BURCU
♍
Kıskanan bir Başak her şeyi yapabilecek kadar dengesizdir.
TERAZİ BURCU
♎
Kaypak değildir bir Terazi. Söz vermişse sözünü tutar. Ne olursa olsun tutar.
AKREP BURCU
♏
Sevdiklerinin yanında dünyanın en sıcak insanı olur bir Akrep. Ama ortamda sevmediği birisi varsa o sıcaklığı göremezsiniz.(bkz meymenetsizlik)
YAY BURCU
♐
Eğer hayatında henüz bir Yay olamamışsa, o senin yaşadığın şey hayat değil arkadaşım.(var çok şükür)
OĞLAK BURCU
♑
Yaşlandıkça güzelleşir bir Oğlak. Ve bu özellik yalnızca Oğlak'lara bahşedilmiş bir nimettir.(bu yalan gibi)
KOVA BURCU
♒
Kova gibi iyi niyetli ve güzel kalpli bir insan senin hakkında kötü düşünüyorsa O'nun canını çok yakmışsın demektir.
BALIK BURCU
♓
Her bakışı ayrı bir mana içerir Balık'ın. Gözleri mana yüklüdür çünkü.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bu balık erkekleri bana hep şey geliyor ne biliyim işte ya öyle bişi

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Yoo sapık değil de mizmiz
Ben açıkcası duygusal açlık olarak doyması en zor burç olarak düşünüyorum.
Bu yüzdende arayışa girebiliyorlar. Üzülme diye söylemedim adı altında yalanda iteliyorlar.
Ben böyle düşünüyorum en azından 😁 çok saf hiç bir şeyin farkında değilmiş gibi görükürker müthiş gözlem yapıyorlar.
Öyle alık falan diye algı yapılıyor ama o iş öyle de değil bu arada
(bunu yayınlayamamış mıyım yahu)

Üst Alt