Yıldız Tilbe'nin köpek zehirleme muhabbeti

yıldız haklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    8

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
hayvanları hepimiz seviyoruz kimse aksini söyleyemez en cok korkanlar bile uzaktan seviyor ama kesinlikle yerleri sokak değil öldürülmesinler ama sehirden uzak bir yerde kısırlaştırılıp ömrünün sonuna kadar bakılabilirler... tabi bu durumda da kimse bakılacaklarına ikna olmadığından sorun oluyor. böyle iki uçu moklu bi değnek

dinamickaygısız

Platin Üye
biz insan gibi yaşamıyoruz apartman dairelerinde :honk: öncelikle evlerimizi güzelleştirsinler :honk:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Avustralya'nın Yeni Güney Galler eyaletindeki birçok yerleşim yeri farelerin istilasına uğradı. 2015 yılında kedileri ortadan kaldırma kararı alarak havadan attığı zehirli sosislerle kedileri öldüren Avustralya'da bugüne kadar görülen en büyük fare istilası başladı.(beter olsunlar)
Her hayvanın doğaya bir katkısı, dengenin sürmesinde bir rolü var.
1 hayvan zarar verdi diye tüm hayvanları katledemezsiniz. Asla kabul etmiyorum. Saçmalık.
Bu kadınada ayar oluyorum beter olsun. Müziğini bile dinlemiyorum ne hali varsa görsün.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Dünya sadece insanlara ait değil bu bencillik ve kibirle nasıl yaşıyorlar hayret ediyorum.
Sevgisizlik en büyük sorun bu asıl zehir bu başka bir bok değil.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
neden hayvanlara hayvan demeyelim mi ? İç güdüleri ile yaşayan canlılar değil mi ? Binlerce yıldır inşa ettiğimiz toplumları vahşi doğaya karşı inşa ettiğimizi bilmiyor musunuz ?

beton bloklar arasında hayvan hakları savunulmaz kanaatindeyim. Sık sık görüyoruz dağlarla tepelerde çeteleşip insanlar kediler diğer köpekler vs gibi diğer canlıların yaşamlarını tehdit ediyorlar.

itlaf edilip , yeni evcil hayvan yasası katılaştırılmalı, şu an ki köpek popülasyonu normal düzeyine indirgendikten sonra çok sıkı kısırlaştırma politikaları uygulanmalıdır.

Siz üzülseniz de üzülmesiniz de olması gereken değişmez.
Al yine üzdün 🥲

Üst Alt