Yemeği Nasıl Yersiniz?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yavaş ya 😔 ben bitirene dek herkes çoktan bitirmiş oluyor

De-Niro

Bronz Üye
Konu yemek ama ablamiz,inceden bir onsevisme espirisini de araya serpistiriyor. : )

Hizli yiyenlerdenim ben.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
çok yerim , hızlı yada yavaş , chopstick yada çatal , kalabalık yada yalnız , hepsi değişebilir amaaa çokk yeriim bu sabit

• Haha
Tepkiler: CaT

AsteriX

DJ
Böyle birşey varmış gerçekten. Tabi psikolojik dan. olarak @AsteriX daha yakındır bu konuya.
Evet ben de bununla ilgili bazı şeyler okumuştum ama tabi literatüre girip bilimselleşen bir bilgi değil bu 😅 ama kişinin belirli durumlar karşısındaki davranışları elbette başka durumlar için ipucu niteliğinde olabiliyor, bunu farklı davranışlarda değerlendirebiliyoruz.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Evet ben de bununla ilgili bazı şeyler okumuştum ama tabi literatüre girip bilimselleşen bir bilgi değil bu 😅 ama kişinin belirli durumlar karşısındaki davranışları elbette başka durumlar için ipucu niteliğinde olabiliyor, bunu farklı davranışlarda değerlendirebiliyoruz.
Heyecan yapmıştım. Tüh bilimsel değilmiş. Bende karşımda yemek yiyeni gözlerimi kısarak süzecektim.

AsteriX

DJ
Heyecan yapmıştım. Tüh bilimsel değilmiş. Bende karşımda yemek yiyeni gözlerimi kısarak süzecektim.
Farklı zamanlarda gözlemlemelisin, bir yemek yiyişine bakmakla olmaz, belki senin gördüğünde yorgundur, dinlenirken yavaş yiyordur veya acelesi olduğu için bir an önce bitirmeye çalışıyordur di mi 😅

Nobody

Teknik Admin
Sevdiğim yemekse yavaş yavaş tadını çıkara çıkara yerim
:sigara:

• Wow
Tepkiler: CaT

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Farklı zamanlarda gözlemlemelisin, bir yemek yiyişine bakmakla olmaz, belki senin gördüğünde yorgundur, dinlenirken yavaş yiyordur veya acelesi olduğu için bir an önce bitirmeye çalışıyordur di mi 😅
Hangi olayları süzmeliyim?

Üst Alt