Yasak Greyfurt

Cafuné

Altın Üye
@Klaus niye Sulemem dememiş de gayet mantıklı şeyler söylemiş jdjshshsh
Bi beklemedim değil klaustan bu repliği ushshhs
@Pluviofil bundan sonra senin sözünden cikmicam ne dersen o prenses :dyg:
@pumpkin kalemine sağlık yine döktürmüşsun kanks. Sen bu işi biliyon. Halit Ziya uşaklıgil, işine bak kardeşim tarzı resmen bu tebrik ederim
@HolySpectre kacirion olaylsri koş
Anlaştık o zaman 😍

Nobody

Teknik Admin
Çen ile 8 yıllık bir evlilikleri vardı. Chen holynin 8. Eşiydi. Holynin eski evlilikleri kısa sürmüştü ve nafakasız kurtulmuştu.
Bu kısımda kahkaha attım :kiskis:

Reel hayatta daha siftah yapmamış biri olarak senaryoda maşallah evliliğin dibine dibine vumuşum yauu :D
Demek 7 kere evlenmişim 7 sinden de nafakasız kurtulmuşum. Hemde zengin bir iş adamı olarak bunu başarmışım vay anasını :D
@Chen den nafakasız kurtulamıcam galiba anlaşılan o 🤣
@pumpkin sonraki bölümde lütfen bizi biraz geçmişe getir ve diğer 7 eş den de bahset nasil birileriymiş vs vs :dyg:
Birde nafakasız nasıl kurtulurum onunda planını yap iyice yedir senaryoya kimseye paramı kaptırtırma. 7 kez kaptırmamışım seriye bağlamışım. 8. eş e nafaka verirsem diğer 7 si beni yer yerr 🤣

Kalemine sağlık. @pumpkin soluksuz okudum valla. Tebrik ederim :srl:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Bu kısımda kahkaha attım :kiskis:

Reel hayatta daha siftah yapmamış biri olarak senaryoda maşallah evliliğin dibine dibine vumuşum yauu :D
Demek 7 kere evlenmişim 7 sinden de nafakasız kurtulmuşum. Hemde zengin bir iş adamı olarak bunu başarmışım vay anasını :D
@Chen den nafakasız kurtulamıcam galiba anlaşılan o 🤣
@pumpkin sonraki bölümde lütfen bizi biraz geçmişe getir ve diğer 7 eş den de bahset nasil birileriymiş vs vs :dyg:
Birde nafakasız nasıl kurtulurum onunda planını yap iyice yedir senaryoya kimseye paramı kaptırtırma. 7 kez kaptırmamışım seriye bağlamışım. 8. eş e nafaka verirsem diğer 7 si beni yer yerr 🤣

Kalemine sağlık. @pumpkin soluksuz okudum valla. Tebrik ederim :srl:
Önceliklen aman allahımmm dedimm 😳

1-dünya çapında bir marka olan holyphoneun kurucu ceosu olarak hep üstün zekanla kurtulmuşsun eski eşlerinden ama chen e sökecek mi taktikler bekleyip görücez :honk:
2- çok sevdiysen sana bi spin off yazarız anca o paklar 7 eski eş nedir yaa :honk:
3-bu kadar uzun şeyi okuyabilme ihtimalini tahmin etmemiştim :dyg:

ve son olarak sana yasak elmayı izlettiremeyip greyfurt versiyonunu soluksuz okutturan kendime +rep svsbsbsvsvsvsv

Nobody

Teknik Admin
7 kere evlenmiş
Önceliklen aman allahımmm dedimm 😳

1-dünya çapında bir marka olan holyphoneun kurucu ceosu olarak hep üstün zekanla kurtulmuşsun eski eşlerinden ama chen e sökecek mi taktikler bekleyip görücez :honk:
2- çok sevdiysen sana bi spin off yazarız anca o paklar 7 eski eş nedir yaa :honk:
3-bu kadar uzun şeyi okuyabilme ihtimalini tahmin etmemiştim :dyg:

ve son olarak sana yasak elmayı izlettiremeyip greyfurt versiyonunu soluksuz okutturan kendime +rep svsbsbsvsvsvsv
Normalde başlıklara bakıp çıkarım ama brezilya dizisi gibi maşallah. Aklıma rosalinda geldi :D

Kesinliklikle +rep forum senaristi diye bir kullanıcı grubu açıp seni oraya eklememiz gerekecek :d

Son düzenleme:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
7 kere evlenmiş

Normalde başlıklara bakıp çıkarım ama brezilya dizisi gibi maşallah 90. Aklıma rosalinda geldi :D

Kesinliklikle +rep forum senaristi diye bir kullanıcı grubu açıp seni oraya eklememiz gerekecek :d
daha çok türk dizisi kıvamında ama işte uzun olmasın diye bakışmaların enerjisini yansıtamadığımdan rosalinda kıvamında gelmiş olabilir :dyg: keşke rosalindanın tüm bölümlerini izleyebileceğimiz bir yer olsaydı...............
pembe olcaksam neden olmasınn :dyg:

Nobody

Teknik Admin
Sen 7 karından çoluk çocuk yapma yapma........ forum üyelerinin hepsini benden yap

Bi garezin mi var bana @HolySpectre üstelik sevmediğin halde....
Simdi durumdan anlasildigi uzere, sorun bende degil onceki 7 hatundaymis ya da sorun bendeymis, ben 8. Evlilikte acilmisim arap ati misali...
Hazir acilmisken durmakta istememisim demek ki allah yürü ya kulum demiş, kaptirmis gitmisim 🤔

Üst Alt