Nişanlım sosyal medyada 3 kişiyi takibe almış

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Eski nişanlım diyeyim benden vazgeçti sanırım 3 güzel kızı takibe almış ve beğeniler havada uçuşuyor dmde kim bilir neler oluyordur bugün da buna içerim ben dostlar

alcatraz

🍻
Moderatör
adı üstünde "eski"

sal artık. hayat devam ediyor. anı yakala. sktr et eskiyi artık

• Beğen
Tepkiler: Ahu

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Bu mühim konu için hesabımı bir erkek hesabına çevirebilirim. Yoook böyle fedakarlık!
Kıza ne yazmış biliyor musun uu beybii yazmış fotonun altına yorum yapmış acaba kızın nesini beğendi kız zayıf sarışın 1 78 falan boyunda ela gözlü elmacık kemikleri belirgin dudakları dolgun gamzesi var kaşları yay gibi gözleri derin sence nesini beğenmiş olabilir ?

Civciv

~Lafügüzaf~
Bronz Üye
Kıza ne yazmış biliyor musun uu beybii yazmış fotonun altına yorum yapmış acaba kızın nesini beğendi kız zayıf sarışın 1 78 falan boyunda ela gözlü elmacık kemikleri belirgin dudakları dolgun gamzesi var kaşları yay gibi gözleri derin sence nesini beğenmiş olabilir ?
Hani balık etli seviyodu?

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Nasıl nişanlandınız ya siz anlatsana biraz. Kaynanan kesmedi
Düğünde tanıştık ben gerdan kırarken o da karşımda beni süzüyormuş yaklaştı ve ben seni alırım dedi kulağıma usulca. O günden sonra hep kavga ettik derken meğer aşık olmuşuz.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Valla nişanlınız doğru olanı yapmış , hem merak etmeyin öyle baskıcı bir aile varken en fazla kapalı birini bulmadığı sürece istediği profile like atsa nafile. Ya kapalı birini bulur ya da ailesi pejmürde birini bulup akli evlilik yaptırır. Sen de ömrünün sonuna kadar böyle kendini yiğip bitirirsin.

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Yedim bitirdim kendimi ben bende kalamadım kayboldum kendime gelemiyorum

Üst Alt