Nişanlım sosyal medyada 3 kişiyi takibe almış

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Eski nişanlım diyeyim benden vazgeçti sanırım 3 güzel kızı takibe almış ve beğeniler havada uçuşuyor dmde kim bilir neler oluyordur bugün da buna içerim ben dostlar

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
@Küboo hanımın bir sözü vardı şuralarda eğer 1 saat ilgilenmezseniz, kendisiyle ilgilenecek başkasını bulur diye ya da ona benzer bir sözdü

Civciv

~Lafügüzaf~
Bronz Üye
Aşırı güven size bunu asla yapmayacağı anlamına mı geliyor ?
Kötü hissetmem için bir sebep daha
Nişanlım olduysa zaten bunu aşmışız demektir benim için yani. İlişkiye başlarken kafasında karıyı kızı bitirmediğine emin değilsem zaten muhtemelen hayatımın “nişanlı” kontenjanında değildir. Böyle problemlerle dalgalanacak bir ilişki istemediğim için hep. Duygularından emin olmayan, sevmediği halde aşır rolu yapan insanlarla muhabbet etmeyi keseli çok oldu.

• Beğen
Tepkiler: Ahu

CaT

🎈
Board Admin
@Küboo hanımın bir sözü vardı şuralarda eğer 1 saat ilgilenmezseniz, kendisiyle ilgilenecek başkasını bulur diye ya da ona benzer bir sözdü

O sanal alem için gecerliydide, zaten eski nişanlım diyorsun .. yani yeni birini bulmak istemesi cok absürt degil bence

• Beğen
Tepkiler: Ahu

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Geçmişe mazi geleceğe niyazi mi demeliyim o halde.
Ne bilem beni çok severdi pörtlek gözlüm tontiğim derdi (balık etliyim) demek ki balina buldu severdi balık etlileri bugün onun için son kez içerim balkona geçer yakar sigaramı yolcularım ne yapayım artık.

Civciv

~Lafügüzaf~
Bronz Üye
Geçmişe mazi geleceğe niyazi mi demeliyim o halde.
Ne bilem beni çok severdi pörtlek gözlüm tontiğim derdi (balık etliyim) demek ki balina buldu severdi balık etlileri bugün onun için son kez içerim balkona geçer yakar sigaramı yolcularım ne yapayım artık.
Hxjsjdke bir süre buna gülmekten birşey yazamayacağım sanırım. Çok afedersin @Ahu ama sen böyle üzücü şeyleri bu şekilde anlatırsan ben gülerim, ciddiye alamam kii 🥹

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Hxjsjdke bir süre buna gülmekten birşey yazamayacağım sanırım. Çok afedersin @Ahu ama sen böyle üzücü şeyleri bu şekilde anlatırsan ben gülerim, ciddiye alamam kii 🥹
Ben ağlarken siz gülün birileri mutlu olmak zorunda civciv hanım ne güzel gülüşünüz var buraya geldi kahkahanz

Üst Alt