Nişanlım sosyal medyada 3 kişiyi takibe almış

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Eski nişanlım diyeyim benden vazgeçti sanırım 3 güzel kızı takibe almış ve beğeniler havada uçuşuyor dmde kim bilir neler oluyordur bugün da buna içerim ben dostlar

dinamickaygısız

Platin Üye
Siz beni kırıyorsunuz ama ben neden böyle şarkılara maruz kalıyorum siz dinleyin hıh
Siz ne cevap verdiniz tekrar beraber olalım mı teklifine :honk:
Gerçi bizi alakadar etmez ama merak ederiz :honk: ne kadar akıl danışsanız bile kararlarınızı verecek olup yaşayacak olan sizsiniz :honk: kimsenin özgür iradesiyle alıp veremediğimiz bişey olmasada bakma sen bize gı. Kınarken ayırırız biz seni:honk:

• Beğen
Tepkiler: Ahu

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Hayır , ama eminim mükemmelsinizdir.
Yaşanmış aşklar (sizin deyiminizle hormon sevişmesi) dediğiniz kadar basit bişey olsaydı bu kadar iz bırakmaz ve tecrübe kazandırmazdı. Ben anlıyorum ki aman ne olacak gelir geçer derken karşınıza sizin ezberlerinizi bozacak birisi çıksa sizi öptüğünde yada size inanılmaz hissettirdiğinde o an aklınızda aman hormon az sonra geçer düşüncesi olmayacak evet bitince herşey yerine oturuyor ama yaşarken bunu düşünemiyor ve kapalı oluyorsun kafa olarak.
Ve şuan karşımda sanırım aşk gazisi iki erkek var ve aşk gazisi aday adayı iki erkek

@Xasthur @Biggie

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Siz ne cevap verdiniz tekrar beraber olalım mı teklifine :honk:
Gerçi bizi alakadar etmez ama merak ederiz :honk: ne kadar akıl danışsanız bile kararlarınızı verecek olup yaşayacak olan sizsiniz :honk: kimsenin özgür iradesiyle alıp veremediğimiz bişey olmasada bakma sen bize gı. Kınarken ayırırız biz seni:honk:
Hayır devam edemeyiz dedim çünkü ben kapanmak istemiyorum uğraşamam zaten kapansamda şöyle olurum
1685391882799.png

Biggie

Özel Üye
Yaşanmış aşklar (sizin deyiminizle hormon sevişmesi) dediğiniz kadar basit bişey olsaydı bu kadar iz bırakmaz ve tecrübe kazandırmazdı. Ben anlıyorum ki aman ne olacak gelir geçer derken karşınıza sizin ezberlerinizi bozacak birisi çıksa sizi öptüğünde yada size inanılmaz hissettirdiğinde o an aklınızda aman hormon az sonra geçer düşüncesi olmayacak evet bitince herşey yerine oturuyor ama yaşarken bunu düşünemiyor ve kapalı oluyorsun kafa olarak.
Ve şuan karşımda sanırım aşk gazisi iki erkek var ve aşk gazisi aday adayı iki erkek

@Xasthur @Biggie
bana bişi olmaz daha

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici

@Xasthur @Biggie
aşk gazisi olmadım ama salaklıklar yaptım zamanında , 20 li yaşlar da biri tarafından aldatıldım ve o zaman gerçek bir erkek oldum lskdfjsldf
onun bana attığı zoka`dan ötürü kendisine teşekkür ederim gözümün açılmasını sağlamıştı .d

• Beğen
Tepkiler: Ahu

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
aşk gazisi olmadım ama salaklıklar yaptım zamanında , 20 li yaşlar da biri tarafından aldatıldım ve o zaman gerçek bir erkek oldum lskdfjsldf
onun bana attığı zoka`dan ötürü kendisine teşekkür ederim gözümün açılmasını sağlamıştı .d
Boynuzlarımızın cilalanması için sizi şöyle alayım

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Nişanlım teknik bir forumun kurucularındandı nickimi de biliyor reel sanal bir tanışma ve birgün anlarsa ben olduğumu sorumlusu sizsiniz

Üst Alt