Mahsun J

Sade

Özel Üye
images-6.jpg

Mahsun, İstanbul'da bir motokuryedir. Borç içindeki hayatında bir çıkış yolu ararken tesadüfen keşfettiği "en büyük" yeteneğini kullanarak JİGOLO olmaya karar verir. "Menajer"i ise başarısız bir reklamcı olan arkadaşı Leyla olacaktır.
Mahsun J”, hayatta mutluluğu yakalamak için çabalayan Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla'nın sıra dışı hikayesini konu ediyor. “Röportaj Adam” lakabıyla tanınan Mahsun Karaca’nın başrolünde olduğu dizinin kadrosunda Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgacı, Fikret Urucu gibi isimler yer alıyor.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bölüm fragmanlarına denk geliyorum ama biraz fazlaca argo içeriyor sanki

Biggie

Özel Üye
Bölüm fragmanlarına denk geliyorum ama biraz fazlaca argo içeriyor sanki
bolca argo ve hatta küfüler var. ben eğlenerek izledim, güzel bir dizi olmuş he son bölümü izlemedim henüz

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Tupac

Gümüş Üye
Bence güzel bir komedi olmuş. Konusundan ziyade gerçekçi tarafları beni çekti. Benim için geçer bir dizi. Devamı gelecek gibi

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Güzel ya, uzun süredir böyle küfürlü dizi izlememiştim ama komik işte. Kimi ... belli değil.

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
40 dakika bana çok uzun geldi, karakter işlenişi açısından gerekli olabilir ama yemek yerken falan izlemelik kısa bölümlü bir şey olsaymış keşke......... 1. bölümden sonra devam edemedim malesef......

Üst Alt