Taare Zameen Par

Raison Detre

Altın Üye
Kiymetli Raison Detre,yanlis anlasilmasin zira boyle bir anlasilmaya sebep olduysam cok ozur dilerim.Ben sizi,sahsimi itham etmek ile suclamadim.Veya kati sekil de boyle bir algiya ducar olmadim.Nitekim yazdiginiz yorumlardan sonra bende de size karsi olumlu ve latif bir intiba olustu.

Amac kirmadan,incinmeden eglenmek ve dediginiz gibi ogrenmek.Istemeden de olsa size karsi bir kusur islediysem,ozrumu kabul gorun.

aman kardeşim ne kusuru, sadece şu insanı etiketleyenlerin çokta önemli olmadığını söyledim 🤣

keyfimize bakalım, eğlenelim, öğrenelim. Yanlış falan anlamadım yanim. Adam zaten özetlemiş mevzuları yukarıda, çocukça şeyler yapabilirler sen affet 🤪

De-Niro

Bronz Üye
aman kardeşim ne kusuru, sadece şu insanı etiketleyenlerin çokta önemli olmadığını söyledim 🤣

keyfimize bakalım, eğlenelim, öğrenelim. Yanlış falan anlamadım yanim. Adam zaten özetlemiş mevzuları yukarıda, çocukça şeyler yapabilirler sen affet 🤪

Tesekkur ederim ilgi ve samimi cevaplariniz icin.Kimi zaman kelimeler duygularimizi tam ifade etmek babin da kifayetsiz oluyor.Neyse ki gonlumuzdeki ses ayni dili konusuyor. : )

canan1453

Adım değil SOYADIM Canan VE ben bir sapım.
Uzaklaştırıldı
Tesekkur ederim ilgi ve samimi cevaplariniz icin.Kimi zaman kelimeler duygularimizi tam ifade etmek babin da kifayetsiz oluyor.Neyse ki gonlumuzdeki ses ayni dili konusuyor. : )
oy oy oy. ne güzel sonuçlanmış bu mesele. keşke trafık de de aynısı olsa. ha bu arada Amir Khan a haydari takdim etmişliğim var. kendisi adamdır ve türkiye halkına aşıktır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt