Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Screenshot_2023-03-19-07-46-43-727_com.miui.gallery.jpg
Gene geldi bu çocuk yaw evde bakıp neden atarlar bir kediyi anlamıyorum. Ağlıyor hayvan eve girmek istiyor koydum gene kutu belki doğurur diye
Çokta güzel 🥲

S

Silinen üye 831

Bir kedi sırt üstü, göbeğini açıkta bırakacak bir şekilde yatıyorsa muhtemelen kendini güvende hissediyordur ve oldukça rahattır.

Böyle yatınca başka bir şey aklıma geliyor ama burada söyleyemem😝

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ya 2 kere kapıma gelen kediyi hangi başlıkta paylaşmıstım hatırlamıyom. Screenshot_2023-03-19-07-46-43-727_com.miui.gallery.jpg
Aha bu çocuğu sokağa atmışlar. Hayvana napmıslar bilmiyom kanaması olmuş doğuramamış yavruları karnında ölmüş sezeryan yapılmış. Kayıp ilanı açtığım için birisi yazdı bana yarın gidip kediyi görücem. Sinirlerim laçka oldu bu akşamda tatsız keyifsiz. Kötü insanlar kötü niyetlerini misliyle yaşasın. Sahibide 1. Katımda oturuyor kediyi evde almıştı saat 11 di 13 de sokakta bulmuşlar. Yavruyken alıp bakmış ulan alma bakamayacaksan hiç alma bırak yani.

CaT

🎈
Board Admin
Ya 2 kere kapıma gelen kediyi hangi başlıkta paylaşmıstım hatırlamıyom. Ekli dosyayı görüntüle 5396
Aha bu çocuğu sokağa atmışlar. Hayvana napmıslar bilmiyom kanaması olmuş doğuramamış yavruları karnında ölmüş sezeryan yapılmış. Kayıp ilanı açtığım için birisi yazdı bana yarın gidip kediyi görücem. Sinirlerim laçka oldu bu akşamda tatsız keyifsiz. Kötü insanlar kötü niyetlerini misliyle yaşasın. Sahibide 1. Katımda oturuyor kediyi evde almıştı saat 11 di 13 de sokakta bulmuşlar. Yavruyken alıp bakmış ulan alma bakamayacaksan hiç alma bırak yani.

Allahim ne kadar da güzel yavrum 😔😔😔 hayvanlar kendini savunamiyor diye, herseyi yapabiliriz onlara diye düşünüyorlar... hayvana onu yapan, insana da yapabilir... hayvanlara daha cok üzülüyorum :(

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Allahim ne kadar da güzel yavrum 😔😔😔 hayvanlar kendini savunamiyor diye, herseyi yapabiliriz onlara diye düşünüyorlar... hayvana onu yapan, insana da yapabilir... hayvanlara daha cok üzülüyorum :(
dili yokki anlatamadı derdini garibim. :(

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt