Katina Falı 3 Kart 📜

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
baykus.jpg

Baykuş
Bilgi. Bilgelik. Tecrübe ilham ve yeni fikirler. Vade. Aklını genişleten çalışmalar. Bir zanaat ustası olacaksınız. Yolunuzda yaşadığınız her şey tecrübeniz oldu. Bilginiz derin. Doğanın ve ruhun uyumu. Kart sanat ve harflerde başarı getiriyor.

gamhat-ters.jpg

Gamhat Ters
Gamhat Elmasın paşası İntikam almak isteyecek. Bu bencil adam hatalarını kolaylıkla affetmeyecek. Nadiren sonuçlardan memnun olur. Güven eksikliği çiftler arasında sorun ve komplolar yaratacak. Aşk kaybolur. Sonunda gerçek her şeyden çok parlamalı.

saah.jpg

Saah
İnsanlar tarafından çevrilen, arkadaşları tarafından sevilen bir kişi. Sana hiç beklenmedik bir fırsat sunacak. Orada adalet olacak ve sonuçlar bulunması gerekecek. Olaylar sakinleşecek her ne kadar şu an bu zor görünsede. Zümrüt paşası tüm özellikleriyle size cazibesini sunuyor. Sevdiğiniz kişi sürekli sizi düşünüyor ve size bir aşk mesajı yollayacak

@nunu açtim yine kartları bu sefer iyi mi?

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
isfahan-ters.jpg

Isfahan Ters
Belirleyici Yasa değişikliği sizi zafere götürecek. Başarmak için sakinliğini korumalısınız. Sonuçlara atlamayın ve hızlı hareket etmeyin. Hareket etmeden önce iki kere düşünün. Anlamsız kelimelerden ve konuşmalardan sakının bunlar size zarar getirir.

yelkenli.jpg

Yelkenli
Bir yolculuk. Hayatın değişimi. Gelen bir fırsat. Şans ve başarı için yeni yollar açılıyor. Yeni tecrübeler seni zenginleştirecek. Hayatınız bir anlam kazanıyor çünkü olan şeyler ilginizi çekiyor. Bu kart çıkarsa üstünüzde izler bırakacak bir yolculuk anlamına geliyor. Birçok olay gerçekleşmeye mahkûm.

3. kartı beğenmedim sildim oh canıma deysin.
Hadsiz katina şlkdmfgş

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
dastar.jpg

Dastar
Hareketleri metodik ve mantığa bağlı. Sonuçlara ulaşmak için acele etmiyor. Hareket etmeden önce iki kere düşünen bir kadın. Yorulmak nedir bilmeden çalışır . Başarıya ulaşmış biri. Aşk Anlamı : Sevdiğin kişi ile duygular karşılıklı değil. Bu yüzden de acı çekiyorsun. Vazgeçebilirsin.

nil-ters.jpg

Nil Ters
İşiniz içinde boğulduğunuz bir tutku haline gelmiş. Nil nehri taşıp insanları ve köyleri boğabilir. Eğer etraftaki kartlardan yardım yoksa kullanımı zordur. Nil ters çıktığında işte ve ticarette başarısızlık var.

afyon.jpg

Afyon
Yaşadığınız kötü şeyleri aşıp unutacaksınız. Bu zor olabilir ama gelişmeler size unutturacak. Huzuru bulacaksınız. Afyon zamanın sizin yanınızda olduğunu söylüyor. Şu ana kadar canınız yanmışsa da, gelecek daha iyi olacak, durum iyileşecek. Başka bir kişi sorusuna cevap olarak çıkıyorsa bu kart aşırı bağımlılığı gösteriyor

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
dastar.jpg

Dastar
Hareketleri metodik ve mantığa bağlı. Sonuçlara ulaşmak için acele etmiyor. Hareket etmeden önce iki kere düşünen bir kadın. Yorulmak nedir bilmeden çalışır . Başarıya ulaşmış biri. Aşk Anlamı : Sevdiğin kişi ile duygular karşılıklı değil. Bu yüzden de acı çekiyorsun. Vazgeçebilirsin.

nil-ters.jpg

Nil Ters
İşiniz içinde boğulduğunuz bir tutku haline gelmiş. Nil nehri taşıp insanları ve köyleri boğabilir. Eğer etraftaki kartlardan yardım yoksa kullanımı zordur. Nil ters çıktığında işte ve ticarette başarısızlık var.

afyon.jpg

Afyon
Yaşadığınız kötü şeyleri aşıp unutacaksınız. Bu zor olabilir ama gelişmeler size unutturacak. Huzuru bulacaksınız. Afyon zamanın sizin yanınızda olduğunu söylüyor. Şu ana kadar canınız yanmışsa da, gelecek daha iyi olacak, durum iyileşecek. Başka bir kişi sorusuna cevap olarak çıkıyorsa bu kart aşırı bağımlılığı gösteriyor
Ne karmaşık ne olumsuz fal veriyor sana yaw due bende deneyeyim

SleepleSsS

Yorumbaz
üfff hangi 3 kartı seçsem diye ekrana bakmaktan yoruldum

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
ay.jpg

Ay
Gözyaşı ve gönül yarası. Gözyaşlarınıza sebep olacak bazı sorunların üstüne gitmelisiniz. Çncesi ve sonrasındaki kartlar iyiyse kötü şans kısa ve niteliksiz olacaktır.

assyranta.jpg

Assyranta
Evliliğine hakim bir kadın, iyi ve şefkatli bir anne. Bu kart kaçıncı gelirse gelsin iyidir. Şayet ilk kart olarak açılmışsa açan kişiye kendi özelliklerini taşır. İleriki kartlardan biri olarak açılmışsa, iyi olan özelliklerin etkisi azalır. Aşk Anlamı : Birisi veya sosyal farklılıklar ve ekonomik zorluklar yüzünden çift arasında sorunlar yaşanacak, ancak bunlar atlatılacak.

yelkenli.jpg

Yelkenli
Bir yolculuk. Hayatın değişimi. Gelen bir fırsat. Şans ve başarı için yeni yollar açılıyor. Yeni tecrübeler seni zenginleştirecek. Hayatınız bir anlam kazanıyor çünkü olan şeyler ilginizi çekiyor. Bu kart çıkarsa üstünüzde izler bırakacak bir yolculuk anlamına geliyor. Birçok olay gerçekleşmeye mahkûm.

Hıhım iyi gibi ben kartları çekerken kart kısmına bir süre bakıyorum hissettiğim kartları çekiyorum. Ha fala inandığımdan değil 🤣

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
gamhat.jpg

Gamhat
En yüksek hedeflerini sakinlik ve kararlılıkla yönetir. Tutkuları büyük ve kendine cazibesinden fışkırıyor. Onunla birlikte dünya ele geçirilecek. Güven eksikliği çiftler arasında sorun ve komplolar yaratacak. Aşk kaybolur. Sonunda gerçek her şeyden çok parlamalı.

kopek.jpg

Köpek
Bir arkadaşınız yardıma ve desteğe geliyor. Bu kart ayrıca önceki ve sonraki kartlarla birlikte evde olup bitenleri gösteriyor. Eski ve gerçek bir arkadaşınızdan gelen çözüme inanmanız gerektiğini söylüyor.

kalp.jpg

Kalp
Gerçek aşk. Büyük ve güçlü bir aşk. Parlayan bir aşk.

Eski ve gerçek arkadaşım! Gel çöz şu işi.: ))

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
gamhat.jpg

Gamhat
En yüksek hedeflerini sakinlik ve kararlılıkla yönetir. Tutkuları büyük ve kendine cazibesinden fışkırıyor. Onunla birlikte dünya ele geçirilecek. Güven eksikliği çiftler arasında sorun ve komplolar yaratacak. Aşk kaybolur. Sonunda gerçek her şeyden çok parlamalı.

kopek.jpg

Köpek
Bir arkadaşınız yardıma ve desteğe geliyor. Bu kart ayrıca önceki ve sonraki kartlarla birlikte evde olup bitenleri gösteriyor. Eski ve gerçek bir arkadaşınızdan gelen çözüme inanmanız gerektiğini söylüyor.

kalp.jpg

Kalp

Valla etkileyici fal olmuş hee
Ufukta aşk var demiş ay bide gerçek oluyormuş 🤣🤣🤣

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
gamhat.jpg

Gamhat

kopek.jpg

Köpek

kalp.jpg

Kalp

Ben faldan anlamıyorum ama güzel şeyler çıkmış sana sanki 🥰

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Öyle bir ihtimal yok canım. Olmadığı için, o da sallamış fazlaca.: )))
Hee bende öyle diyordum ay aşkla hiç.işim olmaz uğraşamam birini tanımaya diyordum.
Yediğim kazıklar yetti diyordum.
Hiç belli olmaz o işin büyük kısmı karşına doğru çıkan insan şansı vallah
Ha fal işin esprisi tabiki ama aşk konusunda ciddiyim 🤗

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Hee bende öyle diyordum ay aşkla hiç.işim olmaz uğraşamam birini tanımaya diyordum.
Yediğim kazıklar yetti diyordum.
Hiç belli olmaz o işin büyük kısmı karşına doğru çıkan insan şansı vallah
Ha fal işin esprisi tabiki ama aşk konusunda ciddiyim 🤗
Kesin ve net söylüyorum, öyle bir ihtimal YOK.

Taliplerim bir adım geri gidebilir.: )))))))

Üst Alt