Katina Falı 3 Kart 📜

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
İnanmıyorum dediğimden beri b.k gibi şeyler çıkıyor. : ))))))))))))))))))

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
dare.jpg

Dare
Dare Dik olan bu kart hayatınızdaki yeni adımlar için iyimserliktir ve kendi güçlerinizin farkındasınız. Gözyaşlarınızı ve ruhunuzun ağrılarını akıtıyorsunuz. Sahip olamayacağınız birini istiyorsunuz. Ama bütün zorlukları aşacaksınız. Gözyaşlarınız mutluluk gözyaşları olacak.

dastar-ters.jpg

Dastar Ters
Dastar Elmasın prensesi Dolambaçlı düşünceler. Sömürü. Kurnaz, fırsatçı bir kadın. İyi niyetle yaklaşanları kurnazca kullanan biri. Aşk Anlamı : Sevdiğin kişi ile duygular karşılıklı değil. Bu yüzden de acı çekiyorsun. Vazgeçebilirsin.

samyeli-ters.jpg

Samyeli Ters
Görmek istenmeyen biriyle tatsız ve beklenmedik bir toplantı. Hiç beklemediğiniz bir ayrılık. Sürpriz iş yada ev değişikliği
Falların olumsuz yazdığı şeylerin doğruluk
Payı var mı ki
Valla sigaraya baslıcam fallarından sebep he enteresan ya

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Şu kartlarda çıkan şeyleri bir araya getirsek güzel Türk dizisi çıkar aslında.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
İnanmıyorum dediğimden beri b.k gibi şeyler çıkıyor. : ))))))))))))))))))
🤣🤣🤣🤣
Benimde bazen saçma şeyler çıkıyor.
Odaklanarak çekiyorum artık daha yaş tahtaya basmadı 🤣 ha eğleniyorum gibi inandığımdan değil

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
🤣🤣🤣🤣
Benimde bazen saçma şeyler çıkıyor.
Odaklanarak çekiyorum artık daha yaş tahtaya basmadı 🤣 ha eğleniyorum gibi inandığımdan değil
Barış Muslu'nun kitabındaki yöntemi kartlara uyarlayıp çekeyim dedim bir gün, tüm kartlar ters çıktı. : ))
Yöntem şu: Sol üstten sağ alta doğru gözünün ulaşabildiği tüm noktaları tarıyorsun. O sırada içinde bir şey hissediyorsan, o kısımlarda sorun var demektir. Her yönün bir anlamı var.
Öff çok saçma geldi şu an.: ))

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bugun neredeyse çoğu doğru, ürpertici geldi bana da nasıl çıktı diye
Ben yıllar önce ciddi bakan birine kahve falı baktırdım sonra yıllarca hiç fal bakmamıstım. Kadının söylediği herşey 1 yıl içinde gerçekleşti. Ve baya keskin şeyler söyledi 3 kişi baktırmıştık. Alayı çıkmıstı.
Fal eğleniyoz desekte ürkütücü bazen ya..
Ben bakmak isterim mesela amalar var işte ...

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Barış Muslu'nun kitabındaki yöntemi kartlara uyarlayıp çekeyim dedim bir gün, tüm kartlar ters çıktı. : ))
Yöntem şu: Sol üstten sağ alta doğru gözünün ulaşabildiği tüm noktaları tarıyorsun. O sırada içinde bir şey hissediyorsan, o kısımlarda sorun var demektir. Her yönün bir anlamı var.
Ben gözlerimi kapatıp ne için çekiyorsam ona göre basıyorum hiç inanmiyorum ama nasıl nokta atışı oluyor şaşkınım

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ben kitabı okumadım hep öyle çekiyorum. Çektiğimin olumsuz olduğunda hissediyorum ama yapacak bir şey yok onu hissettim diyip çekiyorum 🤦🤦🤦🤦
Ha ama ben hissettiğimi çekiyorum hissedip başka bişe çekmedim 🤣

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Ben gözlerimi kapatıp ne için çekiyorsam ona göre basıyorum hiç inanmiyorum ama nasıl nokta atışı oluyor şaşkınım
Ben odaklanamıyorum böyle bilgisayardaki şeylere. Ondan olsa gerek hiç düzgün şeyler çıkmıyor.
Çıksa yine kulp bulurum ya, o da ayrı mesele.dddd

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben yıllar önce ciddi bakan birine kahve falı baktırdım sonra yıllarca hiç fal bakmamıstım. Kadının söylediği herşey 1 yıl içinde gerçekleşti. Ve baya keskin şeyler söyledi 3 kişi baktırmıştık. Alayı çıkmıstı.
Fal eğleniyoz desekte ürkütücü bazen ya..
Ben bakmak isterim mesela amalar var işte ...
İnanmadiğin şeyin çıkması fevokurba:

Korkutuyor mu seni de

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bu konuda en ürkütücü sensin chen valla fal bildirimini görünce bi gerilip öyle okuyorum.

Üst Alt