İçinden Geçeni Söyle

Tupac

Gümüş Üye
Eternal watch party için davetim var ama gidemeyeceğim.. İnşallah finale gideriz

Es1967

Altın Üye
Batı da doğup büyümüş arkadaşlarla bu akşam toplanıp iftar yapalım dedik.
“Canımız çiğköfte de çekti sen doğu lusun bilirsin heralde az bişi yap atıştırmalık “ dediler. Ben de “tabi olm bizim orda gözü kapalı yaparız kahvaltıda bile yeriz, hallederiz akşam” diye artistlik yaptım.
Yav ben çiğköfte yapmayı bilmiyorum ki. Doğu luyum diye ne alakası var bilmem mi lazım. :D
Gideyim komagene den biraz alıp götüreyim anlamaz eşekler.

Börteçine

Bronz Üye
Forum birkaç gündür hata veriyor ve giremiyorum zaman zaman. Bu sadece bende mi oluyor?

Sade

Özel Üye
Bayram gelsin dinlenmeye ihtiyacım var..

dinamickaygısız

Platin Üye
Eliptik bisiklet aldım. Direnci çok zayıfmış. Efor namına bişey olmadı :honk: ben bunu birisine hediye edip postalarım:honk:

Börteçine

Bronz Üye
Batı da doğup büyümüş arkadaşlarla bu akşam toplanıp iftar yapalım dedik.
“Canımız çiğköfte de çekti sen doğu lusun bilirsin heralde az bişi yap atıştırmalık “ dediler. Ben de “tabi olm bizim orda gözü kapalı yaparız kahvaltıda bile yeriz, hallederiz akşam” diye artistlik yaptım.
Yav ben çiğköfte yapmayı bilmiyorum ki. Doğu luyum diye ne alakası var bilmem mi lazım. :D
Gideyim komagene den biraz alıp götüreyim anlamaz eşekler.
DOĞULUSUN DİYE BİLMEN LAZIM EVET! BAĞIRTTIRIYORSUN ADAMI. NE YİYECEK BU MİLLET. YAP HEMEN ÇİĞ KÖFTELERİ. YARAPPİM.

Siz şimdi bana misafirliğe geldiğinizde kuzu yok desem olur mu? Olur. Neden? Çünkü kuzuları ben yiyorum siz yemeyin fndjsjdfndj

Cherry

Platin Üye
iftara kadar isimi gücümü yapayim madem : )

Börteçine

Bronz Üye
Herkes uyurken sen ayaktasındır. Kimse görmüyorken sen görüyorsundur. Şu saatlerde caddeye sokağa çıkıp yürüyüş yapanlar iyi bilirler ki gündüz görülen o sokaklar geceleri çok temiz, çok huzurlu ve çok güzeller. Eğer bir belediye başkanı veya devlet görevlisi olsaydım şehri tek başıma bu saatlerde yaya olarak keşfederdim. Çünkü bu saatler insana şehirler hakkında enteresan sırlar verebiliyor. Bütün şikayetleri sessizce ve dürüstçe duyabiliyorsun.

Tupac

Gümüş Üye
Nasıl bir sıcak var. Sanki Ağustos ayındayız

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Nisan ayı gelmedi, 30 derece nasıl oluyor hava anlamış değilim. Bu yaz ayvayı yedik.

Tupac

Gümüş Üye
sos bakim sen : )

Antalyanin denizini pek sevmiorum : ) otel alaninda havuz basinda ciz biz.. arada havuza atlayip cosss lamak istiorum ben : )
Güneş kremini Türkiye den al. Almanya'nın kremleri kızartmaz 😂😂Türkiye de güneşin emeğini boşa çıkarmıyorlar

Üst Alt