İçinden Geçeni Söyle

Cherry

Platin Üye
Spordan dolayi kas agrilarim fena fenaa..

dinamickaygısız

Platin Üye
Kimse getirmeyince Güllaç yapmışımdır :honk: tatsız ve bol malzemos gibi bişey olmuş . Bana böyle getirmiyorlardı:honk:

Tupac

Gümüş Üye
Bu Karabük olayı ne ya. Twitter delirdi

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Son aylarda ben de hiç fırsat bulamıyordum işlerden dolayı ama ramazanda sakinlestik biraz. Bir de nedendir bilmiyorum oruçluyken oynamak daha da keyif veriyor bana. 38 yaşına geldim oyundan kafayı kaldırdığımda 6 - 7 saat geçmiş oluyor. Oyunu bulandan geliştirenden Allah razı olsun :)
Hangi oyun

Heavenly

Graphic Designer 👨🏼‍🎨🧐 & Hardcore Gamer 🖥 🎮❤
Grafiker
Bütün eski defterleri kapatıp, neredeyse hayatımdan bir düzüne insanı çıkarttığım garip bir gün oldu. Biraz burukluk var tabi ki o kadar yaşanmışlıklar, birlikte gülüp ağlamalar vs büyüdükçe yanlızlaşıyor insan kim söylediyse çok doğruymuş.

dinamickaygısız

Platin Üye
Bir yıldır biriken faturayı öderken ben yoruldum. Sonunda otomatik ödeme talimatı verdim. Bütün faturalar otomatik ödeniyor sanıyordum. :honk:

Eros

Gümüş Üye
Bütün eski defterleri kapatıp, neredeyse hayatımdan bir düzüne insanı çıkarttığım garip bir gün oldu. Biraz burukluk var tabi ki o kadar yaşanmışlıklar, birlikte gülüp ağlamalar vs büyüdükçe yanlızlaşıyor insan kim söylediyse çok doğruymuş.
İyi olur, iyi olur. Arada yapmak lazım. Evde bile eski eşyaların hepsini biriktirirsek çöp olur. Sadece naidede parçaları biriktirirsek antika olur.

Üst Alt