Evlendim Aidiyet Hissetmiyorum Ne Yapmalıyım?

Fluffy

🐼
Elmas Üye

Börteçine

Bronz Üye
ablacim bu dertlerini sosyal medyada paylasmak yerine, kocan olacak kisiyle evlenmeden önce neden bazı seyleri konusmadin? hadi olmus bitmis diyelim, neden sorunun cozumunu sosyal medyada ariyorsun? git önce kocanla açık açık konuş, baktin ki hanzoluga devam ediyor, boşa gitsin. kendi düzenini kur, kendi ülkeni kur boşver.

ya fluffy, biz bunlari yazıyoruz da muhatap kisiler görüyor mu okuyor mu? sen bunları nereden alıyorsun? yoksa bizi bile bile zahmete mi sokuyorsun? okumuyorlarsa faydası ne bu konunun? okuyorlarsa hani neredeler?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
ablacim bu dertlerini sosyal medyada paylasmak yerine, kocan olacak kisiyle evlenmeden önce neden bazı seyleri konusmadin? hadi olmus bitmis diyelim, neden sorunun cozumunu sosyal medyada ariyorsun? git önce kocanla açık açık konuş, baktin ki hanzoluga devam ediyor, boşa gitsin. kendi düzenini kur, kendi ülkeni kur boşver.

ya fluffy, biz bunlari yazıyoruz da muhatap kisiler görüyor mu okuyor mu? sen bunları nereden alıyorsun? yoksa bizi bile bile zahmete mi sokuyorsun? okumuyorlarsa faydası ne bu konunun? okuyorlarsa hani neredeler?
Kadın düzeltmeye çalişiyor adam hödük. Yuvasını da bozmak istemiyor. Kadınlar hep yapıcı ama adamlardaki bu ayılık ne demeli

dinamickaygısız

Platin Üye
Sevgili okurum, mesele insanın kendisinin yaşamasıdır. Güzellikleri etrafına ne kadar aktarabildiğinle alakadır. :honk: Ötesi mağduru oynamak ve mağdur edebiyatıdır:honk:

rick

Bronz Üye
Yine sorumsuz erko @rick cim kökünüze kibrit suyu dökesim geliyor
ya vereceğin akılı uygulayabilecek düzeyde bir hanım olsa, zaten bu duruma düşmeyebilirdi...sonucta bu hanımda olması gerekeni biliyordur ama bişeyler olmuyordur işte... adamın şekli bellii...zamanlar imkanlar bizim bilmediğimiz düzeyde olabilir...

sonuçta biz burada insanların dertlerini yorumlayarak sadece zaman geçiriyoruz. böyle bir durumda kesinllikle böyle davranmayız gibisinden ahkam kesiyoruz ama bunu konuşabilmek başka durum içinde kalınca davranışın başka... bu durumdaki birisine gerçek anlamda hiç bir faydamız dokunamadıktan sonra şans dilemekten başka elimizden ne gelir...

sen niye beni önyargı şemsiyene kattın ki şimdi :d

Cherry

Platin Üye
bunu yazan kisi aslinda ne yapmasi gerektigini cok ii biliyor. sadece Baska insanlarin da ne düüsndüklerini merak ediyor.

simdi 150 kisi yanlis yoldasin dese, o yine ayrilamaz.

benim hisler bunu söyledi ..

Fluffy

🐼
Elmas Üye
ya vereceğin akılı uygulayabilecek düzeyde bir hanım olsa, zaten bu duruma düşmeyebilirdi...sonucta bu hanımda olması gerekeni biliyordur ama bişeyler olmuyordur işte... adamın şekli bellii...zamanlar imkanlar bizim bilmediğimiz düzeyde olabilir...

sonuçta biz burada insanların dertlerini yorumlayarak sadece zaman geçiriyoruz. böyle bir durumda kesinllikle böyle davranmayız gibisinden ahkam kesiyoruz ama bunu konuşabilmek başka durum içinde kalınca davranışın başka... bu durumdaki birisine gerçek anlamda hiç bir faydamız dokunamadıktan sonra şans dilemekten başka elimizden ne gelir...

sen niye beni önyargı şemsiyene kattın ki şimdi :d
Bence sadece paylaşmak, içini boşaltmak istiyor. Çünkü kendisini açabileceği kimsesi yok. Alacağı tavsiye ile değil içini rahatlatmakla meşgul bana öyle geldi
Zor durumlarda kararlar almak da zor

rick

Bronz Üye
bunu yazan kisi aslinda ne yapmasi gerektigini cok ii biliyor. sadece Baska insanlarin da ne düüsndüklerini merak ediyor.

bir teselli aramak için soruyordur zaten, arasından birisi seviyorsan devam dese yeter yani... ufacık bir çevre insan etkisi bekliyordur.

Fluffy

🐼
Elmas Üye

Bence imkanı kısıtlı. Düzelsin istiyor ama yanındaki öküz işte

Cherry

Platin Üye
sonucta bu hanımda olması gerekeni biliyordur ama bişeyler olmuyordur işte...

baglilik hissi ..
Dogru seyi yapmak zor geliyordur ve cesaret edemiordur. Cünkü korkulari var..
Dogruyu yapmasi gereken birisi zaten tavrini da bazi olaylara bastan koyardi. demi @rick

Fluffy

🐼
Elmas Üye
baglilik hissi ..
Dogru seyi yapmak zor geliyordur ve cesaret edemiordur. Cünkü korkulari var..
Dogruyu yapmasi gereken birisi zaten tavrini da bazi olaylara bastan koyardi. demi @rick
Boşanma kararı almak çok zor. Ha diyince bırakıp gitmek... Onca emek, onca ümitler, beklentiler 🚬

Üst Alt