dikkat çekmek için neler yaparsınız?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
az önce bi düşündüm neler yaptığımı.. en dikkat çekici özelliğimin öylece durup ve seyretmek olduğuna karar verdim çünkü en dikkat çekici bir anım geldi aklıma :misshonk:

sene 2011 fenerin sivas şampiyonluk maçı için sivasta meydanda bi yerdeyiz.. her yer sarı laci.. tezahüratlar meşaleler falan muazzam ortam.. derken tvler röportaj falan arıyorlar, bize doğru geldiler 'gel olm kızlar var burada' diyerek. 50 kişilik otobüste 3 kızız, biri babasından gizli geldiğinden kameralardan kaçıyor. 2 kız toplamda 8-10 kişiyiz, alcatraz da var. bi u halkası olduk işte. muhabir mikrofon elinde sürekli bişiler diyo anlatıyo, işte denizli bursa vs derken en sonunda son maçta çok şampiyonluk gitti bunda şampiyon olacağınıza inanıyor musunuz diye sordu. o ana kadar kimseye uzatmadı mikrofonu. birkaç kişinin önünde gezdirerek benim önümde durdu mikrofon. aklıma emre bellonun bi röportajı geldi cevaplayacak gibi yapıp abi bi daha alabilir miyim soruyu dediği hgdfjkl tabi ben öle demedim. evet dedim. sonra muhabir tatmin olmayan bi bakış attı yarım saat konuşup sadece evet cevabını alınca. durumu fark edip hemen müdahale ettim ve mikrofonu tekrar alıp kesinlikle evet dedim.. sonra 3 ay dalga geçtiler benle tabi tabi kesinlikle kesinlikle eveet besteleri yapıldı adıma.. ama mesela o gün ben soruyu muhatap almamıştım, buna rağmen insanlık edip gayet net bir cevap vermiştim.. ama yine kıymetim bilinmedi...
yanımdaki çocuk abi 6-0 bitcek 5ini alex atcak dediğinde o maç geçen haftaydı oğuzhan diye uyarmama rağmen onu değil de beni örselediler.. haketmediğim dikkatleri çektim ben hep üstüme.. 🚬

siz nası çekiyosunuz, anlatsanıza biraz :dyg:

pumpkin

Elmas Üye
Taş yerinde ağirdir der benimki de yaşı gelen kenara çekilmeli benim de şahsi fikrim böyle anneciğine sevgiler öpücükler mıncırmalar
şu dediklerini hayatımda bir kez bile yapmadım, izin de vermez zaten aforoz eder senin adına yapmaya kalksam :misshonk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
şu dediklerini hayatımda bir kez bile yapmadım, izin de vermez zaten aforoz eder senin adına yapmaya kalksam :misshonk:
Benim annem bayılıyor otur saatlerce sever seni
İşi gücü varmış çamaşir bulaşiği varmış hiç önemli değil

Daha yolda yürürken bile şapur şupur öpmesi vardı neyse ki ergenlik dönemi kaprislerimle atlattım biraz ama sıkıştırdığı yerde yine affetmez 🚬 boğulursun

pumpkin

Elmas Üye
Benim annem bayılıyor otur saatlerce sever seni
İşi gücü varmış çamaşir bulaşiği varmış hiç önemli değil

Daha yolda yürürken bile şapur şupur öpmesi vardı neyse ki ergenlik dönemi kaprislerimle atlattım biraz ama sıkıştırdığı yerde yine affetmez 🚬 boğulursun
kesinkes fiziksel temastan hoşlanmıyorum ben .s.s
kedi köpek al diyolar, benim için en güvenli evcil hayvan balık :misshonk:
küçükken babamın bıyıkları batardı o yüzden öptürmek istemezdim, annem de öyle öpmezdi zaten hiç :misshonk:
sarılmayı da sevmem öyleee

sonra da kero neden yalnız :misshonk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
kesinkes fiziksel temastan hoşlanmıyorum ben .s.s
kedi köpek al diyolar, benim için en güvenli evcil hayvan balık :misshonk:
küçükken babamın bıyıkları batardı o yüzden öptürmek istemezdim, annem de öyle öpmezdi zaten hiç :misshonk:
sarılmayı da sevmem öyleee

sonra da kero neden yalnız :misshonk:
Bizim ailede olsan buna mecbursun annemin tarafı komple böyle babamlar tam bir soğutucu gibi hayattan da soğutur öyle yani jfjx arası yok hiç

pumpkin

Elmas Üye
Bizim ailede olsan buna mecbursun annemin tarafı komple böyle babamlar tam bir soğutucu gibi hayattan da soğutur öyle yani jfjx arası yok hiç
çekirdekten yetişsem farklı bir tutum sergilerdim elbet ama şu an herkes soğuk nevale demekte çok haklı bence :misshonk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
çekirdekten yetişsem farklı bir tutum sergilerdim elbet ama şu an herkes soğuk nevale demekte çok haklı bence :misshonk:
Anneannem dedem de böyleydi sanki anlaşip birbirlerini bulmuşlar gibi sevgiden öldürebilirler seni hayattaki en önemli insan saniyorsun kendini dokunulmazlıkların oluyor sonra ölüyorlar 😭 bütün değerin kayboluyor toz pembe hayat silinip gökler grileşiyor

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Sadece var olmam bile dikkat çekmeye yeter.
Ekstra bir şey yapmama gerek yok.
ÜÜÜÜÜFFF megalomanlığa gelin. :p

Üst Alt