dikkat çekmek için neler yaparsınız?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
az önce bi düşündüm neler yaptığımı.. en dikkat çekici özelliğimin öylece durup ve seyretmek olduğuna karar verdim çünkü en dikkat çekici bir anım geldi aklıma :misshonk:

sene 2011 fenerin sivas şampiyonluk maçı için sivasta meydanda bi yerdeyiz.. her yer sarı laci.. tezahüratlar meşaleler falan muazzam ortam.. derken tvler röportaj falan arıyorlar, bize doğru geldiler 'gel olm kızlar var burada' diyerek. 50 kişilik otobüste 3 kızız, biri babasından gizli geldiğinden kameralardan kaçıyor. 2 kız toplamda 8-10 kişiyiz, alcatraz da var. bi u halkası olduk işte. muhabir mikrofon elinde sürekli bişiler diyo anlatıyo, işte denizli bursa vs derken en sonunda son maçta çok şampiyonluk gitti bunda şampiyon olacağınıza inanıyor musunuz diye sordu. o ana kadar kimseye uzatmadı mikrofonu. birkaç kişinin önünde gezdirerek benim önümde durdu mikrofon. aklıma emre bellonun bi röportajı geldi cevaplayacak gibi yapıp abi bi daha alabilir miyim soruyu dediği hgdfjkl tabi ben öle demedim. evet dedim. sonra muhabir tatmin olmayan bi bakış attı yarım saat konuşup sadece evet cevabını alınca. durumu fark edip hemen müdahale ettim ve mikrofonu tekrar alıp kesinlikle evet dedim.. sonra 3 ay dalga geçtiler benle tabi tabi kesinlikle kesinlikle eveet besteleri yapıldı adıma.. ama mesela o gün ben soruyu muhatap almamıştım, buna rağmen insanlık edip gayet net bir cevap vermiştim.. ama yine kıymetim bilinmedi...
yanımdaki çocuk abi 6-0 bitcek 5ini alex atcak dediğinde o maç geçen haftaydı oğuzhan diye uyarmama rağmen onu değil de beni örselediler.. haketmediğim dikkatleri çektim ben hep üstüme.. 🚬

siz nası çekiyosunuz, anlatsanıza biraz :dyg:

-a-

Altın Üye
Hocam yine konudan alakasız olarak yorum yapacağım, kızmazsınız umarım.

"50 kişilik otobüste 3 kızız, biri babasından gizli geldiğinden kameralardan kaçıyor. 2 kız toplamda 8-10 kişiyiz"

*2011 yılında otobüs firmaları 2+2 oturma düzeni kullanıyordu ve bu düzende otobüsün toplam yolcu sayısı 46+2 şoför+2 hostes = 50 kişi
(Bu maddeyi yazarken kendimle çeliştim, sayılmaz)
* 50 kişilik otobüsten futbol taraftarı hariç sizinle birlikte 3 kişi olan yolcunun dışında "kadın" yolcu yok muydu?
* 50 kişi komple taraftar mıydı? Yoksa sivil yolcu mevcut muydu?
* Eğer hepsi taraftarsa muhabirin etrafında U yapan neden 8-10 kişiydi. Birde tam olarak 8mi 10mu?

Sorular çok sinir bozucu biliyorum, amacım zaten sinir sistemini bozmak değil düzgün çalışıp çalışmadığını tespit etmek. 🙂

pumpkin

Elmas Üye
Hocam yine konudan alakasız olarak yorum yapacağım, kızmazsınız umarım.

"50 kişilik otobüste 3 kızız, biri babasından gizli geldiğinden kameralardan kaçıyor. 2 kız toplamda 8-10 kişiyiz"

*2011 yılında otobüs firmaları 2+2 oturma düzeni kullanıyordu ve bu düzende otobüsün toplam yolcu sayısı 46+2 şoför+2 hostes = 50 kişi
(Bu maddeyi yazarken kendimle çeliştim, sayılmaz)
* 50 kişilik otobüsten futbol taraftarı hariç sizinle birlikte 3 kişi olan yolcunun dışında "kadın" yolcu yok muydu?
* 50 kişi komple taraftar mıydı? Yoksa sivil yolcu mevcut muydu?
* Eğer hepsi taraftarsa muhabirin etrafında U yapan neden 8-10 kişiydi. Birde tam olarak 8mi 10mu?

Sorular çok sinir bozucu biliyorum, amacım zaten sinir sistemini bozmak değil düzgün çalışıp çalışmadığını tespit etmek. 🙂
değerli sorularınız için öncelikle teşekkür ederim hocam, bizim görevimiz halkı aydınlatmak :dyg:

GFB merkez bize 50 tane bilet vermişti diye hatırlıyorum o yüzden 50 kişi dedim. Muhtemelen doğrudur dönüş yolunda @alcatraz ın koridora karton serip uyuduğunu hatırlıyorum çünkü :misshonk:

Biz erciyes ünigfb olarak zaten kemik tayfa 8-10 kişi ancaydık, maça da max 15 kişi gitmişizdir. Ekonomik nedenlerle muhtemelen, büyük otobüs tutup kayseri gfb ile gittik diye hatırlıyorum hepsi tribüncü. Sonuçta herkesin bi arkadaş grubu vardır, forumda bile herkesle muhatap olmuyoruz takdir edersiniz ki.. o yüzden 8-10 kişide hata olduğunu sanmıyorum ama geçmiş gün tam sayıyı hatırlamıyorum :dyg:

Toplamda 3 kızdık ben ve iki kız daha vardı. biri dediğim gibi kameralardan kaçıyordu. Ben ve diğer kız vardık u çemberinde :dyg:

Aydınlanmayan kısım varsa lütfenn söyleyinnn aydınlatalımm :dyg:

Challenge

Bronz Üye
değerli sorularınız için öncelikle teşekkür ederim hocam, bizim görevimiz halkı aydınlatmak :dyg:

GFB merkez bize 50 tane bilet vermişti diye hatırlıyorum o yüzden 50 kişi dedim. Muhtemelen doğrudur dönüş yolunda @alcatraz ın koridora karton serip uyuduğunu hatırlıyorum çünkü :misshonk:

Biz erciyes ünigfb olarak zaten kemik tayfa 8-10 kişi ancaydık, maça da max 15 kişi gitmişizdir. Ekonomik nedenlerle muhtemelen, büyük otobüs tutup kayseri gfb ile gittik diye hatırlıyorum hepsi tribüncü. Sonuçta herkesin bi arkadaş grubu vardır, forumda bile herkesle muhatap olmuyoruz takdir edersiniz ki.. o yüzden 8-10 kişide hata olduğunu sanmıyorum ama geçmiş gün tam sayıyı hatırlamıyorum :dyg:

Toplamda 3 kızdık ben ve iki kız daha vardı. biri dediğim gibi kameralardan kaçıyordu. Ben ve diğer kız vardık u çemberinde :dyg:

Diğer 2 kız ne kadar güzeldi mesela şimdi bunu merak ettim ben

Challenge

Bronz Üye
Çok yerinde bir soru… 👏
Cevabı @alcatraz a bırakıyorum tarafsız bir gözlemci olarak ceren mi ben mi cevaplasınn :dyg:
"Diğer 2 kız ne kadar güzeldi mesela şimdi bunu merak ettim ben" diye sorardım yazıcaktım cümle eksik kalmış .d Başlık dikkat çekmek için naparsınızdı ya .d Yoksa sen tabi ki daha güzelsin @pumpkin🧿 aslkdjhajıksd

pumpkin

Elmas Üye
"Diğer 2 kız ne kadar güzeldi mesela şimdi bunu merak ettim ben" diye sorardım yazıcaktım cümle eksik kalmış .d Başlık dikkat çekmek için naparsınızdı ya .d Yoksa sen tabi ki daha güzelsin @pumpkin🧿 aslkdjhajıksd
Canımsınnn yaa çok sefiyomm senii öv beniii 😍 dhsjsbsbs

pumpkin

Elmas Üye
Tanımayanlar nasıl sevilesi bir insanı tanımadığına yansın. Övülmeye ihtiyacın mı var senin , onu bırakta beni övelim benim ihtiyacım var askljdhakjshd
Övüyom yaa :dyg:

Pumpkin kimseyi sevmiyor diyenler utanır mı… sanmamm :dyg:

-a-

Altın Üye

Hocam anlayışınız ve nazik cevaplarınız için teşekkür ederim.
Şimdi şöyle bir soru aklıma geldi.
Giderken Tokyattan dürüm aldınız mı? Veya ananınyerine uğradınız mı?

Cevaplarınızdan çıkarttığım sorular.

-a-

Altın Üye
Birde mimsin mi - anayurt mu - talas mı - ata yurt mu - meysu mu? 😂
Aklımda kalan : meysu 550 anayurt 552 - atayurt 551yanlışta olabilir numaralar :D

pumpkin

Elmas Üye
Hocam anlayışınız ve nazik cevaplarınız için teşekkür ederim.
Şimdi şöyle bir soru aklıma geldi.
Giderken Tokyattan dürüm aldınız mı? Veya ananınyerine uğradınız mı?

Cevaplarınızdan çıkarttığım sorular.
valla hatırladığım kayseri sivas arasını 8 saatte gittiğimiz her petrol ofisinde durup manisa gfb ile omuz omuza yaptığımız, tanımadığımız insanlarla kanka olduğumuz... gece 3-4 gibi de kayseriye döndüğümüz.. hayatımın en güzel günüydü, detaylarında boğulamıycak kadar detaylarına aşık olduğum :dyg:
hatta bi tane oğlan vardı 15-16 yaşlarında sivaslıymış oğlan. abla abla diye peşimden ayrılmamıştı bize çok yardımcı olmuştu.. facete ekli hala, fotolarımızı falan vermişti bize, allah yolunu bahtını açık etsin :dyg:

• Sırıt
Tepkiler: -a-

pumpkin

Elmas Üye
Birde mimsin mi - anayurt mu - talas mı - ata yurt mu - meysu mu? 😂
Aklımda kalan : meysu 550 anayurt 552 - atayurt 551yanlışta olabilir numaralar :D

sen de baya konuya hakimsin :misshonk:
numaralarını hiç bilmem ben yazıya odaklanırdım, ilk anayurtta oturdum sonra talasa taşındım alcatrazla komşu olduk :dyg: talasa taşınınca okula yürüyerek gidiyordum, yakındı. anca hunat otobüsünü kullanırdım. mimsine hiç gittim mi hatırlamıyorum ama baya uzak olduğunu biliyorum. atayurt da vardı o da talasla anayurt arasında kalan yerdi sanırım. 10 senede bu kadar unutmamalıydım yaa...... meysu outlet vardı, otogarın orada, kadir has stadı tarafında aynı zamanda, orasıdır herhalde meysu dedikleri yer de :dyg:

• Sırıt

-a-

Altın Üye
sen de baya konuya hakimsin :misshonk:
numaralarını hiç bilmem ben yazıya odaklanırdım, ilk anayurtta oturdum sonra talasa taşındım alcatrazla komşu olduk :dyg: talasa taşınınca okula yürüyerek gidiyordum, yakındı. anca hunat otobüsünü kullanırdım. mimsine hiç gittim mi hatırlamıyorum ama baya uzak olduğunu biliyorum. atayurt da vardı o da talasla anayurt arasında kalan yerdi sanırım. 10 senede bu kadar unutmamalıydım yaa...... meysu outlet vardı, otogarın orada, kadir has stadı tarafında aynı zamanda, orasıdır herhalde meysu dedikleri yer de :dyg:
Hocam aynı dönemde aynı kampüste takılmışız, hakimiyetim ondan :)

Meysu anayurda giden otobüs çamlıbelin oradan gidiyorsa ona deniyordu. Outlet değil.

Belki komşuyduk anayurtta :D Ben hep anayurtta oturdum ama.

pumpkin

Elmas Üye
Hocam aynı dönemde aynı kampüste takılmışız, hakimiyetim ondan :)

Meysu anayurda giden otobüs çamlıbelin oradan gidiyorsa ona deniyordu. Outlet değil.

Belki komşuyduk anayurtta :D Ben hep anayurtta oturdum ama.
aaa evet hatırladım şimdi, doğru ya meysu anayurt otobüsü vardı tıklım tıklım.. hatta o zamanlar kafamın karmaşıklığını talas anayurt otobüsüne benzetirdim :dyg: 6. etapta oturuyordum ben ilk, o otobüs boş oluyor diye beğendik tarafındakiler hep dolardı, biz bizim sitede 5-6 kişi inerdik otobüsten çok sinir olurdum .s.s
hangi dönemlerde oradaydın hangi fakülte bir de :misshonk:
benim fakültem erciyesin en güzel fakütesiydi bahçesi için kurşun atar kurşun yerdik :misshonk:

• Sırıt

-a-

Altın Üye
aaa evet hatırladım şimdi, doğru ya meysu anayurt otobüsü vardı tıklım tıklım.. hatta o zamanlar kafamın karmaşıklığını talas anayurt otobüsüne benzetirdim :dyg: 6. etapta oturuyordum ben ilk, o otobüs boş oluyor diye beğendik tarafındakiler hep dolardı, biz bizim sitede 5-6 kişi inerdik otobüsten çok sinir olurdum .s.s
hangi dönemlerde oradaydın hangi fakülte bir de :misshonk:
benim fakültem erciyesin en güzel fakütesiydi bahçesi için kurşun atar kurşun yerdik :misshonk:
Hocam 6.Etap melikşahın oradan gelendi galiba? :D
Ulan çok duygulandım ya.. Beğendik candır 🚬
2007 giriş
iibf
Seninki fen-edebiyat mı?

pumpkin

Elmas Üye
Hocam 6.Etap melikşahın oradan gelendi galiba? :D
Ulan çok duygulandım ya.. Beğendik candır 🚬
2007 giriş
iibf
Seninki fen-edebiyat mı?
ahh üleynnn
ben 2008 girişli 2013 çıkışlıyım
evet arka taraf melikşah tarafıydı en tepede biz vardık sonra yine aşağı iniyordu sanırım arka taraf çok hatırlamıyorum, 2010da 5-6 ay oturdum, talasta makro market vardı, bu anayurda kestirmeden dönen otobüs kavşağına gelmeden ben oraya çok yakın oturuyordum. evin karşısında fors cafe vardı maç izlerken yayın gitmişti hgdghf 2 sene önce gittiğimde oralar hep cafe olmuş tramvay gelmiş gerçekten tanıyamadım talası...
sen muttoların fakültedensin, işletme okuyordu galiba o. çok arkadaş vardı sizin fakültede hazırlıktan yurttan tribünden 🚬
benim okul kütüphanenin yanındaydı sağlık bilimleri fakültesi

• gülücük

-a-

Altın Üye
ahh üleynnn
ben 2008 girişli 2013 çıkışlıyım
evet arka taraf melikşah tarafıydı en tepede biz vardık sonra yine aşağı iniyordu sanırım arka taraf çok hatırlamıyorum, 2010da 5-6 ay oturdum, talasta makro market vardı, bu anayurda kestirmeden dönen otobüs kavşağına gelmeden ben oraya çok yakın oturuyordum. evin karşısında fors cafe vardı maç izlerken yayın gitmişti hgdghf 2 sene önce gittiğimde oralar hep cafe olmuş tramvay gelmiş gerçekten tanıyamadım talası...
sen muttoların fakültedensin, işletme okuyordu galiba o. çok arkadaş vardı sizin fakültede hazırlıktan yurttan tribünden 🚬
Makroda da çok para harcadık hocam. Makronun karşısındaki eski binalardaydın sanırım sen.
Benim okulla bir bağım yoktu ama benim durum farklıydı biraz. Kimseyi tanımam fakülteden. Sınavlara girip çıkıyordum, devam zorunluluğum yoktu yani. Ama derslere gittiğimde olurdu ara sıra :D

Üst Alt