dikkat çekmek için neler yaparsınız?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
az önce bi düşündüm neler yaptığımı.. en dikkat çekici özelliğimin öylece durup ve seyretmek olduğuna karar verdim çünkü en dikkat çekici bir anım geldi aklıma :misshonk:

sene 2011 fenerin sivas şampiyonluk maçı için sivasta meydanda bi yerdeyiz.. her yer sarı laci.. tezahüratlar meşaleler falan muazzam ortam.. derken tvler röportaj falan arıyorlar, bize doğru geldiler 'gel olm kızlar var burada' diyerek. 50 kişilik otobüste 3 kızız, biri babasından gizli geldiğinden kameralardan kaçıyor. 2 kız toplamda 8-10 kişiyiz, alcatraz da var. bi u halkası olduk işte. muhabir mikrofon elinde sürekli bişiler diyo anlatıyo, işte denizli bursa vs derken en sonunda son maçta çok şampiyonluk gitti bunda şampiyon olacağınıza inanıyor musunuz diye sordu. o ana kadar kimseye uzatmadı mikrofonu. birkaç kişinin önünde gezdirerek benim önümde durdu mikrofon. aklıma emre bellonun bi röportajı geldi cevaplayacak gibi yapıp abi bi daha alabilir miyim soruyu dediği hgdfjkl tabi ben öle demedim. evet dedim. sonra muhabir tatmin olmayan bi bakış attı yarım saat konuşup sadece evet cevabını alınca. durumu fark edip hemen müdahale ettim ve mikrofonu tekrar alıp kesinlikle evet dedim.. sonra 3 ay dalga geçtiler benle tabi tabi kesinlikle kesinlikle eveet besteleri yapıldı adıma.. ama mesela o gün ben soruyu muhatap almamıştım, buna rağmen insanlık edip gayet net bir cevap vermiştim.. ama yine kıymetim bilinmedi...
yanımdaki çocuk abi 6-0 bitcek 5ini alex atcak dediğinde o maç geçen haftaydı oğuzhan diye uyarmama rağmen onu değil de beni örselediler.. haketmediğim dikkatleri çektim ben hep üstüme.. 🚬

siz nası çekiyosunuz, anlatsanıza biraz :dyg:

pumpkin

Elmas Üye
Makroda da çok para harcadık hocam. Makronun karşısındaki eski binalardaydın sanırım sen.
Benim okulla bir bağım yoktu ama benim durum farklıydı biraz. Kimseyi tanımam fakülteden. Sınavlara girip çıkıyordum, devam zorunluluğum yoktu yani. Ama derslere gittiğimde olurdu ara sıra :D
evet kentsel dönüşüme girecek diyorlardı 2 sene önce gittiğimde de duruyordu hala :misshonk: ama oturduğum ev 2ay sonra yıkılıyormuşş :((((
kayseride naapıyodun allasen o zaman okul aktiviten de yoksa :misshonk: erciyes itirafı yönetiyodun dicem ama o 3 kişiden biri olduğunu da sanmıyorum :misshonk:

• Sırıt
Tepkiler: -a-

-a-

Altın Üye
evet kentsel dönüşüme girecek diyorlardı 2 sene önce gittiğimde de duruyordu hala :misshonk: ama oturduğum ev 2ay sonra yıkılıyormuşş :((((
kayseride naapıyodun allasen o zaman okul aktiviten de yoksa :misshonk: erciyes itirafı yönetiyodun dicem ama o 3 kişiden biri olduğunu da sanmıyorum :misshonk:
Hocam bir takım parasal işlerle peşindeydim. Biz buraya bir gecede gelmedik, çalışıyorduk. 🙂
Sayfa yönetmedik, ekonomiyi yönetiyorduk 😂😂

-a-

Altın Üye
Şemşamer ne hocam, yeniyo mu svsbsb
Hocam okumuşsun ama gerisini yazmıyorum.
4 yıl hiç istasyon caddesine gidip, almer / hilton çaprazındaki kuruyemişçilerden çekirdek almadın? Sen hep makrodan alırsan beyaz çekirdeği bilemezsin tabi şemaşameri :D
Kayseride şemşamer diyorlardı çekirdeğe :)
Tabii sen yöneticiymişsin, elitler tüketmiyor olabilir şemşamer :D :D

pumpkin

Elmas Üye
Hocam okumuşsun ama gerisini yazmıyorum.
4 yıl hiç istasyon caddesine gidip, almer / hilton çaprazındaki kuruyemişçilerden çekirdek almadın? Sen hep makrodan alırsan beyaz çekirdeği bilemezsin tabi şemaşameri :D
Kayseride şemşamer diyorlardı çekirdeğe :)
Tabii sen yöneticiymişsin, elitler tüketmiyor olabilir şemşamer :D :D
almerin profiterolü çok güzeldi yaa arada oraya giderdik hjdjkfl
ayda yılda bir inerdim ben çarşıya, düvenönünde pastırmacı nevzat duruyo mu acaba, pastırmnın kilosu 50 litaydı.. ne alırdım ama yaa........allahtan annemler istemiyordu sonra eş dost akrabaya da götürmemeye başlamıştım ghghd
eski sevgilim sevgili olmadan önce gel seni luganoyla tanıştırcam vaadiyle hiltonun roofuna götürmüştü o vesile ile bulunmuştum hiltonda hjdhdfk bi kere de kuaförüne gitmiştik sanırım hgsjgdhfk
ya şu an parça parça anılar öyle bir geliyor ki aman allahımmmm

-a-

Altın Üye
almerin profiterolü çok güzeldi yaa arada oraya giderdik hjdjkfl
ayda yılda bir inerdim ben çarşıya, düvenönünde pastırmacı nevzat duruyo mu acaba, pastırmnın kilosu 50 litaydı.. ne alırdım ama yaa........allahtan annemler istemiyordu sonra eş dost akrabaya da götürmemeye başlamıştım ghghd
eski sevgilim sevgili olmadan önce gel seni luganoyla tanıştırcam vaadiyle hiltonun roofuna götürmüştü o vesile ile bulunmuştum hiltonda hjdhdfk bi kere de kuaförüne gitmiştik sanırım hgsjgdhfk
ya şu an parça parça anılar öyle bir geliyor ki aman allahımmmm
😂😂
Hocam ben ilk gittiğim sene 45 liraydı.
İlk kazığı orada yedim zaten :) Ama bilerek yedim, çok acımadı. Bilerek kandırıldım yani Divan Pastanesinin yanımdaki pastırmacıda.
Adam 4 çelit gösterdi sırayla 30-35-40-45 liraya kilosu. Ben 45 likten olsun dedim, beni lafa tutup 30luktan koydu. Olsun ilk dersi almış oldum.

Şimdi aklıma geldi patron pastırma istemişti geçen hafta unuttum. Alayım ama bu nedir yaaa :((

Sen anılarını depreştirmek istersen yaz adım adım kayseri

Bu arada 6x250gr

image.jpg

pumpkin

Elmas Üye
😂😂
Hocam ben ilk gittiğim sene 45 liraydı.
İlk kazığı orada yedim zaten :) Ama bilerek yedim, çok acımadı. Bilerek kandırıldım yani Divan Pastanesinin yanımdaki pastırmacıda.
Adam 4 çelit gösterdi sırayla 30-35-40-45 liraya kilosu. Ben 45 likten olsun dedim, beni lafa tutup 30luktan koydu. Olsun ilk dersi almış oldum.

Şimdi aklıma geldi patron pastırma istemişti geçen hafta unuttum. Alayım ama bu nedir yaaa :((

Sen anılarını depreştirmek istersen yaz adım adım kayseri

Bu arada 6x250gr

image.jpg
sen de neden ağzını ayırdın yaa .s.s nası anladın 30luktan koyduğunu pekii :misshonk: madem anladın neden müdahale etmedin :misshonk: aklımda çok deli sorular oluştu şu an :dyg:

o zaman pastırma çeyrek altınla yarışıyordu ama 50 lira da o kadar büyük bi para değildi yaa şimdi paralar oyuncak olduğundan gözümüzde büyüyo :dyg: aslında hemen hemen aynı gibi o zamanki değeriyle şu anki, ama tabi siz daha iyi yaparsınız hesabını hocam :dyg:

-a-

Altın Üye
sen de neden ağzını ayırdın yaa .s.s nası anladın 30luktan koyduğunu pekii :misshonk: madem anladın neden müdahale etmedin :misshonk: aklımda çok deli sorular oluştu şu an :dyg:

o zaman pastırma çeyrek altınla yarışıyordu ama 50 lira da o kadar büyük bi para değildi yaa şimdi paralar oyuncak olduğundan gözümüzde büyüyo :dyg: aslında hemen hemen aynı gibi o zamanki değeriyle şu anki, ama tabi siz daha iyi yaparsınız hesabını hocam :dyg:
Hocam adam 30 diye gösterdiğinden koydu pakete oradan anladım. Gördüm yani. Bile bile lades benimkisi.
Biz yaşarken böyle olduk. 🙂
Adamlar poğaça ile doymadıkları için kete icat etmişler poğaçanın içine un koyup tokluk hissi vermesi için.

pumpkin

Elmas Üye
Hocam adam 30 diye gösterdiğinden koydu pakete oradan anladım. Gördüm yani. Bile bile lades benimkisi.
Biz yaşarken böyle olduk. 🙂
Adamlar poğaça ile doymadıkları için kete icat etmişler poğaçanın içine un koyup tokluk hissi vermesi için.
bi de o kete için kurşun atıp kurşun yerlerdi .s.s
serpil abla vardı yurdun orada, onlar paraya ne diyolardı acaba hala ara ara aklıma gelir merak ederim hgnshgjdfhjk

• gülücük
Tepkiler: -a-

pumpkin

Elmas Üye
maaşallah forumcak hiç dikkat çekme gibi bi çabamız yok, reelde gördüğüm arizona kertenkelelerinin forumda olmaması beni bir miktar umutlandırdı hayata dair :misshonk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
maaşallah forumcak hiç dikkat çekme gibi bi çabamız yok, reelde gördüğüm arizona kertenkelelerinin forumda olmaması beni bir miktar umutlandırdı hayata dair :misshonk:
Yaşlandık gayrı çiçeğim ya eleğimizi duvara astık geçtik o işlerden 🚬

Üst Alt