Denediğiniz en saçma şey neydi?

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
İnternetten veya çevrenizdeki birinden öğrenip denediğiniz en ama en saçma şeyler nelerdi?

images (2).jpg

• Haha
Tepkiler: CaT

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Sinüzlerdeki iltihap için burnuma iki sarımsak soktum. 15 dk dayanıp tahmini 30 kere hapşurdum. Hapşururken sarımsak içeri kaçar gibi oldu. 🤬

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
bu şey var ya filmlerde özel egitiler falan verilir bazi kişilere , kafasini suya sokup bastirirlar sirlarina vurulurken sınav cekmeler istenir , ne bileyim birbirlerini falan döverler ... ha işte bizde kardeşimle birbirimizin üstünde deniyorduk bunu bfxhdhdhd babam sonun da o is oyle olmaz dedi ve kendi yöntemlerini kullandı konu kapandı xnzbsbdbshshzb

Ufak yaşlarımda telekinezi ile kafayı bozmuştum ve bir kaşığı yamultabilmek için günlerce uğraşmıştım sonunda kaşığın benim gücüm için çok küçük bir nesne olduğuna karar verip evin yanındaki elektrik direğini yamultmayı denedim.

Bu kabullenmeyiş bu pis inat nedenmiş acaba birde hala dün gibi hatırlıyorum bu olayı hep.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ufak yaşlarımda telekinezi ile kafayı bozmuştum ve bir kaşığı yamultabilmek için günlerce uğraşmıştım sonunda kaşığın benim gücüm için çok küçük bir nesne olduğuna karar verip evin yanındaki elektrik direğini yamultmayı denedim.

Bu kabullenmeyiş bu pis inat nedenmiş acaba birde hala dün gibi hatırlıyorum bu olayı hep.
Direk sağlam mi hala

CaT

🎈
Board Admin
Bi ara lens kullanıyordum, gözüm ama hep iltihaplaniyordu.. doktor ilac veriyo geciyordu.. neyse ben bu olaydan biktim, yaşım 17-18, dedemin eskiden diṣ eti iltihaplandiginda, limon ile gargara yaptigini hatirladim.. :)))

kalbi olan devam okumasin 😆😆😆

Cay kaşığına iki üç damla damlattim, kafami yana eğip limon suyunu gözümde döktüm.
BIR AN KÖR ÖLDÜM ZANNETTIM, 2-3 dk sürdü, belki saniyeler sürmüstü ama bana cok uzun geldi.. neyse gözümü acabildim sonunda, kör olmamışım.. ama bir daha da iltihap olmadi 🫠
Lütfen evde denemeyin!

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bi ara lens kullanıyordum, gözüm ama hep iltihaplaniyordu.. doktor ilac veriyo geciyordu.. neyse ben bu olaydan biktim, yaşım 17-18, dedemin eskiden diṣ eti iltihaplandiginda, limon ile gargara yaptigini hatirladim.. :)))

Cay kaşığına iki üç damla damlattim, kafami yana eğip limon suyunu gözümde döktüm.
BIR AN KÖR ÖLDÜM ZANNETTIM, 2-3 dk sürdü, belki saniyeler sürmüstü ama bana cok uzun geldi.. neyse gözümü acabildim sonunda, kör olmamışım.. ama bir daha da iltihap olmadi 🫠
Lütfen evde denemeyin!
Demek ki işe yaramış

• Haha
Tepkiler: CaT

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
doğum günümde baktım mesaj gelecek gibi değil, dünya ormancılık günün kutlu olsun diye mesaj attım...
ama en azından denedimmm, içimde kalmadı.....
inşallah yine yanlış başlığa doğru şeyler yazmıyorumdur .s.s

daha sonra uğruycam bu başlığa yine, zira tam benlik :torpu:

Nobody

Teknik Admin

Lütfen evde denemeyin!
@Küboo m oncelikle, cok gecmis olsun.

Sonralikla, buna cok igrenc bir espiri yapmamak icin kendimi zor tutuyorum. Zira eger, yaparsam hepinizin beni linclemesinden cok korkuyorum

Üst Alt