Bugun Su İçtin mi?

Nobody

Teknik Admin
Söylemeyenlere, inat edenlere başka ne tür teknikler uyguluyorsunuz?
Şimdilik bu teknik iş yapıyor, tıkandığı yerde başka tekniklere başvururuz ve onu o zaman doğaçlama yaparız

CaT

🎈
Board Admin
@Frithjof efenim siz yeterince su iciyormusunuz?

CaT

🎈
Board Admin
Ne yazik ki kubo hanim,cay ve kahve ile yetiniyorum ben.Ama icmem gerek sanirim.Yogun bir sekilde terlemedigim surece su hic aklima bile gelmiyor.Var mi tavsiyeniz?

Su için, tavsiyem bu.. içtikçe icesi gelir insanin aslinda.. bi başlasaniz . Heleki bir kahve icince, yerine bir bardak su icmek gerekiyormus, yani double su icmeniz gerekecek

De-Niro

Bronz Üye
Su için, tavsiyem bu.. içtikçe icesi gelir insanin aslinda.. bi başlasaniz . Heleki bir kahve icince, yerine bir bardak su icmek gerekiyormus, yani double su icmeniz gerekecek

Profesyonel sporcu olan bir arkadasim,bana suyu icerken agizdolusu degil de,yudum yudum icmemi soylemisti.Boylelikle karaciger suyu daha cabuk absorbe ediyormus.Bir sure denedim gercekten hakli oldugunu anladim.Bakalim bu yaz aliskanliklarimi degistirebilecekmiyim.

Tavsiye vermek icin klavyeye dokunan elleriniz dert gormesin.Su gibi aziz olun. : )

CaT

🎈
Board Admin
Profesyonel sporcu olan bir arkadasim,bana suyu icerken agizdolusu degil de,yudum yudum icmemi soylemisti.Boylelikle karaciger suyu daha cabuk absorbe ediyormus.Bir sure denedim gercekten hakli oldugunu anladim.Bakalim bu yaz aliskanliklarimi degistirebilecekmiyim.

Tavsiye vermek icin klavyeye dokunan elleriniz dert gormesin.Su gibi aziz olun. : )

Tesekkürler, bak bu tavsiyenide ben uygulayacağım.. ama ben çok susuyorum yaa, yudum yudum doymuyor gibi oluyorum 😄😄

De-Niro

Bronz Üye
Tesekkürler, bak bu tavsiyenide ben uygulayacağım.. ama ben çok susuyorum yaa, yudum yudum doymuyor gibi oluyorum 😄😄

: )

Suyun dahi bir icme sekli varmis.Sahsen ben de yeni yeni ogreniyorum bazi seyleri sizin gibi.

Insan hayatiyesi icin bu kadar kiymetli olan bir icecegin,sadece doga da cok oldugundan dolayi kiymetsiz addedilmesi bazen tuhafima gidiyor.Ilaki Mad Max filmindeki Muhtesem Joe gibi bir insanin,bize bunu kanitlamasi mi gerek. : )

-a-

Altın Üye
Erikli falan kesmez sizi.

Evian - San Pellegrino suyunuzdan bir şişe içtiniz mi? @Küboo

Üst Alt