Bazı insanlar hep iticiydi, hep öyle kalacak

CaT

🎈
Board Admin
ibraim tatlises bu ne zaman söyledi nasil söyledi ..
beklerdim gerci ama duydum gördüm yinede sok oldum..

so ein scheisskerl !!

2022 de demis güya, bilmiyorum ama demistir, igrenc adam zaten sevmiyorum... kadinlar ile nasil konusulmasini bile bilmiyor, kironun teki. Türkiyede el üstünde tutulup, programlarinin reyting yapmasina hep sasiriyordum zaten

CaT

🎈
Board Admin
kesinlikle aynen.

Ben bunu cocukken görmüstüm in münchen. Asenanin anneannesine * küfrederek einkaufen yapmisti . Sok olmustum.
Ab da sogumustum zaten.

Onu seven birine sormustum, dedim neyini seviyorsun adamin? Sarki sözleri efsaneymis, kimse öyle söz yazamiyormus...... duyda inanma 😒
Iste milyonlar öyle düsündügü icin, adami tepemize cikardilar... sacma sapan insanlar

Cherry

Platin Üye
Onu seven birine sormustum, dedim neyini seviyorsun adamin? Sarki sözleri efsaneymis, kimse öyle söz yazamiyormus...... duyda inanma 😒
Iste milyonlar öyle düsündügü icin, adami tepemize cikardilar... sacma sapan insanlar

zamaninda bizim halk bu adami zengin etti. Cahillik iste.
bu kafada olsak olamazdi bu kadar.

Günışığı

Gümüş Üye
Şarkı sözlerindeki bebeklerin ölmesi kadar acı değil İbrahim Tatlıses ekran insanı, yerini haketmeyen biri, abartılmış şovmen sadece. Sanatçı demek tüm sanatçılara hakaret olur. Sanatçı duyarlı olur

İnsan nereden geldiğini çabuk unutuyor değerlerinin nankörü oluyor.

Üst Alt