Üyeyi Forumdan yıldır seçeneği

Yeri geldiğinde Meloyu bile banlayabiliriz mesajı vererek üyeleri korkutmak amaçlı seni feda ettiler bence.

Şimdi diğer tarafta bizler için lut kavminin forum hali diye bahsediliyorsa çok şaşırmam :(

Yok valla kimse bir şey demiyor.Ben duymadım hiç..

avukatı savunmaktan banlanıyorum yani, bu nasıl müvekkil ya rab... sjshjhd
bu senin için ilk yanışım değil aşkımsu.....

Bunları hiç unutmayacağımı biliyorsun.. Çünkü aşkımsuluk bunu gerektirir..

Bunları boşverin biraz lowe konuşalım..

S

Silinen üye 151

Ben ora hakkında denilmesi gerekenleri hepinizden önce defalarca kez söyledim. Verecek cevapları olmadıkları için hep ban atmaya kalktılar. Moderatör iken millet yalakalıkla admin olurken ben susmadım. :)

Bazı insanlar ucuzdur işte başına geçtikleri bir şeyi de ucuzlaştırır. Gereksize eleştiri bile yapmak bile bence vakit kaybı.. Üye yavaşlatma gibi bir saçmalığa girişmek, nasıl gözü korkuttuysa artık :)

Benim hesabımı da yönlendirmeler eklemiş. 6-7 ay girmediğim öylesine bir şey değiştirmek için girdiğimde fark ettim. :)
Yalnız ben ona cidden kızmıyorum. Asıl ona tepki vermeyenler suçludur. Firavunları firavun yapan kendilerine itaat eden reaya(sığır koyun eşek sürüleri)’ dir çünkü :)
İnsan asla sürü olmamalı..

Size de günaydın :) 1 yıl gecikmeli de olsa bunların ne mal oldukları fark etmişsiniz. Bravo arkadaşlar!

S

Silinen üye 151

Resmen şoka girdim şu an. Teknoloji çok gelişti anacım, hızına yetişemiyoruz. Asdfghkşş
Biraz araştırdım da Xenforo da yılardır varmış bu sistem.. Kutucuğu işaretliyorsun ve forum çok yavaş oluyor. Ben 6-7 aydır girmiyordum bir şey silmek için girmiştim. Forum yavaş, sonra bir daha girdim yine aynı.. Teknik sorun var sanıyordum ama sorun karakterlerinde..

Eğer birine bu yapılıyor ve o kişi buna rağmen oraya giriyorsa net gurursuzdur. Kendisine yapılmasa dahi buna susan birisi de korkaktır.

İstemiyorsan banla geç, kimse senin ikinci sınıf forumuna meraklı değil ama coolumsu bir gün dönecek mail attım falan yazıp geri arkamdan da yavaşlatöa yapması ne deyim, onun için üzüldüm asıl.. Bir insan kendini nasıl bu kadar küçük düşürebilir diye..
Görmemişin forumu olmuş üyelerini yavaşlatmış işte agshshs

Yeni değil ama daha öncede ne forumları batırmışlar :)

Üst Alt