Üyeyi Forumdan yıldır seçeneği

feveran

haz.
Malum forumda panelden tarafıma uygulanan hede. Bir taraftan gel foruma diyip, diğer taraftan üyeyi yıldır seçeneği seçilidir. Yıldır seçeneği aktifken forum cok yavastır. Sayfalar 50 saniyede açılır.

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Bazı kullanıcıların hesaplarını yavaşlattığımız doğrudur diyerek kabul edilmiş bir olgudur. Bunun içine kullanıcının şifresini ve mailini değiştirmede dahildir.

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
İşsizlik ve karaktersizlik, görmek istemediğin bir insanı niye çağırırsın? çağırdın, niye böyle bir işe kalkışırsın banla geç? yazık mk cidden.

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Malum Adminlerin kullandiği, 1 uye 1 uyedir. Sayı bozulmasın diyerek
(Hem ayranım dökülmesin, hem g*tüm s*k*lmesin) butonudur.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
öyle şeyler mi oluyormuş

çocuk gibi ya

Beni üyeler yıldırıyor. Her bir şeyi ciddiye alan, üzerine alınan insanlar forumlarda banlanmalı bence. Onlar kendilerine ciddi sohbet sitesi açsın. yALLAH.

kedi çakması

Bronz Üye
Resmen şoka girdim şu an. Teknoloji çok gelişti anacım, hızına yetişemiyoruz. Asdfghkşş

Bel far niente

Altın Üye
Beni üyeler yıldırıyor. Her bir şeyi ciddiye alan, üzerine alınan insanlar forumlarda banlanmalı bence. Onlar kendilerine ciddi sohbet sitesi açsın. yALLAH.

sdjkladjklas sen nasıl toplamda bir kere banlandın ya? bence en az 5 banın olmalıydı senin

sdjkladjklas sen nasıl toplamda bir kere banlandın ya? bence en az 5 banın olmalıydı senin

Beni anca çok coşarsam banlıyorlar. Ya çok tatlıyım.. ya da banlanacak kadar bir şey demiyorum.. Bilemiyorum Altan bilemiyorum..

Bel far niente

Altın Üye
Beni anca çok coşarsam banlıyorlar. Ya çok tatlıyım.. ya da banlanacak kadar bir şey demiyorum.. Bilemiyorum Altan bilemiyorum..

Çok tatlı olduğunu sanmıyorum, bence elimizin altında bi avukat olsun belki bi işimize yarar diye tutuyorlar ucuza kapatırız umuduyla ama bence seni tam tanıyamadılar eğer böyleyse lkasdasjkldasjk

Çok tatlı olduğunu sanmıyorum, bence elimizin altında bi avukat olsun belki bi işimize yarar diye tutuyorlar ucuza kapatırız umuduyla ama bence seni tam tanıyamadılar eğer böyleyse lkasdasjkldasjk

Valla ben hiçbir şeyi ucuza yapmam ya onu bekliyorlarsa.. Çok tatlı da olmadığıma göre.. Ya ben öyle küfür falan etmediğim için. Anca kavga çıkarıp kenara çekiliyorum:D

Bel far niente

Altın Üye
Valla ben hiçbir şeyi ucuza yapmam ya onu bekliyorlarsa.. Çok tatlı da olmadığıma göre.. Ya ben öyle küfür falan etmediğim için. Anca kavga çıkarıp kenara çekiliyorum:D

İşte onlar bunu daha öğrenememişlerse bir tutam üzülecekler, küfür falan etmiyor olabilirsin ama hepimizden tehlikelisin sonuçta ayrıca burada kavga çıkartamıyor olmakta senin için çok sıkıcı oluyordur ya :(

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
peki ben niye banlanıyorum? kavga dahi çıkarmadığım halde... buyrun sohbete.

İşte onlar bunu daha öğrenememişlerse bir tutam üzülecekler, küfür falan etmiyor olabilirsin ama hepimizden tehlikelisin sonuçta ayrıca burada kavga çıkartamıyor olmakta senin için çok sıkıcı oluyordur ya :(

Ay yok ya adım çıkmış dokuza inmiyor sekize. Her şey bana patlıyor artık. O yüzden kaos istemiyorum. Burada meme falan konuşacağım.. Kıl tüy.:D

Melodram

Bronz Üye
Benim arkadaşım olduğun için... bir de beni savunduğun için..
avukatı savunmaktan banlanıyorum yani, bu nasıl müvekkil ya rab... sjshjhd
bu senin için ilk yanışım değil aşkımsu.....

Bel far niente

Altın Üye
peki ben niye banlanıyorum? kavga dahi çıkarmadığım halde... buyrun sohbete.

Yeri geldiğinde Meloyu bile banlayabiliriz mesajı vererek üyeleri korkutmak amaçlı seni feda ettiler bence.

Ay yok ya adım çıkmış dokuza inmiyor sekize. Her şey bana patlıyor artık. O yüzden kaos istemiyorum. Burada meme falan konuşacağım.. Kıl tüy.:D

Şimdi diğer tarafta bizler için lut kavminin forum hali diye bahsediliyorsa çok şaşırmam :(

Melodram

Bronz Üye
fedaaaaaaaa değil ki bu...

Üst Alt