Süleyman Soylu Ohh çekti

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
AK Parti İstanbul Milletvekili adayı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Sarıyer partisinin düzenlediği etkinliğe katıldı.

Burada yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın millete her gün yeni bir müjde verdiğini söyleyen Soylu,

"O müjde verdikçe de Kılıçdaroğlu'nun başı dönüyor. 'Biz emekliye 7 bin 500 lira vereceğiz.' dediğimiz zaman Kılıçdaroğlu, 'Ben 15 bin lira vereceğim.' dedi, doğru mu? Ama 'Biz terörü bitireceğiz.' dediğimiz zaman ağzını bıçak açmıyor. Biz Togg otomobilini yaptık. Mübarek sende de ki 'Ben de uçak yapacağım. Ben iki tane Togg otomobili yapacağım.' Onun gelişmeye yönelik herhangi bir şeyi yok" diye konuştu.

Altay Tankı'nı hatırlatan Süleyman Soylu şöyle devam etti:

"Bugün de Allah'a hamdolsun Tayyip Erdoğan şimdi açacak, Almanya'dan daha iyi tank yaptık. Şimdi ne zamanı? Oh çekmek zamanı, değil mi? Ooooh. Kötü komşu insanı mal sahibi yapar, doğru mu? Bizi mal sahibi yaptılar... Bugün tank işi önemli bir iştir. Yıllardan beri biz bunu yapmak istedik. İlk önce motorunu kestiler, 'Vermeyiz.' dediler. Birtakım parçalarını kestiler, 'Vermeyiz.' dediler. Şimdi yerli ve milli -Allah'a hamdolsun- tankımızı yapıyoruz."

Çetin

Mezarkabul
Uzaklaştırıldı
Geçen ay Taşucu' na gelen Anguslar ne oldu acaba? Et fiyatları hala düşmedi. Patates de artmaya başladı. "Soğandan ne eksiğim var." diyor.

Allah'tan tank yapıyoruz. Yoksa acımızdan ölürdük. Çok yaşa Reis.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Geçen ay Taşucu' na gelen Anguslar ne oldu acaba? Et fiyatları hala düşmedi. Patates de artmaya başladı. "Soğandan ne eksiğim var." diyor.

Allah'tan tank yapıyoruz. Yoksa acımızdan ölürdük. Çok yaşa Reis.
Patatesin hiç mi suçu yok

Barbara

Alkışlarla Yaşıyorum
Gümüş Üye
Rahatlamış

alcatraz

🍻
Moderatör
O gün geldiğinde ben:

Üst Alt