Soru Sınırsızlığın Sınırları Ne Olmalı?

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Sınırsızlığın sınırı var .. Bu sınıra biz ulaşamadığımız için adı bizde sınırsız... Dizginleme ile sınırsızlık bağlı birbirine.. Ne diyom ya ..

Frenk

Altın Üye
Dizginleri elinden bırakanın dizginlerini başkaları tutar

Cherry

Platin Üye
Sinirsizligi sinirlari , hayat benim hayatim olduguna göre, ben cizerim : ) yarin kaldirir, ileri geri cekerim .

My life my rules : )

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Sinirsizligi sinirlari , hayat benim hayatim olduguna göre, ben cizerim : ) yarin kaldirir, ileri geri cekerim .

My life my rules : )
Gerçekten hayat senin hayatın mi?
Bana bazen her tanıştığım insanın izleri, tortuları, birikmişlikleri ile sanki başkalarının hayatını da yaşıyor hissi de geliyor🙆🙆

Cherry

Platin Üye
Gerçekten hayat senin hayatın mi?
Bana bazen her tanıştığım insanın izleri, tortuları, birikmişlikleri ile sanki başkalarının hayatını da yaşıyor hissi de geliyor🙆🙆

sorumlu oldugum insanlar varsa degisibilir bu cizgiler.

mesela isten ötürü ise , calisanlarimida ilgilendiriorsa, adaletli davranirim elbette ama o baska.

ama sahsi benligimden ve duygularimin sinirlarini cercevesinde kendi sinirlarimi ben belirlerim .

simbat

Gümüş Üye
Boğulmak türlerinin hepsini anlatır mısınız
İlgiye bogulmak. Alakaya bogulmak.Sevgiye bogulmak. Aska bogulmak. Paraya bogulmak. Rahata bogulmak. Feriha bogulmak.Yeme bogulmak. İcmeye bogulmak. Dostluga bogulmak.Arkadasliga bogulmak İyilige bogulmak. Guzellige bogulmak. Opucuge bogulmak. Altinda bogulmak. Vb.........

Alice

Gümüş Üye
İlgiye bogulmak. Alakaya bogulmak.Sevgiye bogulmak. Aska bogulmak. Paraya bogulmak. Rahata bogulmak. Feriha bogulmak.Yeme bogulmak. İcmeye bogulmak. Dostluga bogulmak.Arkadasliga bogulmak İyilige bogulmak. Guzellige bogulmak. Opucuge bogulmak. Altinda bogulmak. Vb.........
Kedere boğulmak

Üst Alt