Sevgili ile Yaşanan En Acayip Şey

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Boynuzları batar yüreğimin derinine 😋

My Love Hearts GIF by Motiongarten

alcatraz

🍻
Moderatör
ailesine benim için bana güverek yalan söyleyip 10 Kasım'da benimle anıtkabire yolculuk etmesi. bana güvenini kırmaması ve yalanımız cıkmaması adına kasmıştım aşırı dikkat etmiştim.....
gold but old days.....

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
kavga ettiğimizde ben evinden çıkıp türkiyeye dönmeye karar verince koşaraktan gelmişti. tabi inat döner mi kero geri o eve derken tam türk filmi sahnesi.. attı omzuna ben çırpınır bir mahiyette tezahür ederken eve kadar 5-6 dk taşımıştı... sonra 10 dk nefesi normale dönememişti :misshonk: zayıftım tabi o zamanlar, keşke daha kilolu olsaydım müstehak o gavata :misshonk: ama o zaman kıyamıyo tabi insan :dyg:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
kavga ettiğimizde ben evinden çıkıp türkiyeye dönmeye karar verince koşaraktan gelmişti. tabi inat döner mi kero geri o eve derken tam türk filmi sahnesi.. attı omzuna ben çırpınır bir mahiyette tezahür ederken eve kadar 5-6 dk taşımıştı... sonra 10 dk nefesi normale dönememişti :misshonk: zayıftım tabi o zamanlar, keşke daha kilolu olsaydım müstehak o gavata :misshonk: ama o zaman kıyamıyo tabi insan :dyg:
tamam bu da garip bu olaydı ama sevgilim varken flört görüşmesine gitmem daha garipti ve buna sevgilimi ikna etmem.....
ohaa yaaa bu nası bi fantezi .s.s
siz örselemeden bi kez daha hemen özet geçiim olayı. yaş 27 ayrılmışım benimkinden. babamın gönül işlerime ilk ve son kez müdahil oluşudur bu olay. bi arkadaşının oğluyla tanışmamı istemiş. adını öğrenince direkt olmaz dedim. ismi benim exle aynı. aradan birkaç ay geçti ben benimkiyle barıştım ama bizimkilere söylemedim. benimkine güvenmiyorum ve bizimkilerin evlilik diye tutturacağından da eminim. ondan gizledim sevgilim olduğunu söylemedim. derken babam tekrar tutturmuş anneme görüşsün benim canımı sıkmasın demiş. babamın canı sıkılamaz sıkılması teklif dahi edilemez olduğundan annem beni darladı epey görüş de görüş.. sonra dedim benimkine bir kere görüşüp yol vermem gerekiyor diye.. söyleniyor hayatında ben varken olmaz vs vs dedim seni söyleyemem çünkü sana güvenmiyorum hjgdhfk ailem darlayacak gelsinler istesinler vs birden evlenmemiz bile gerekebilir.. yani ben bunun epey gözünü korkuttum hdghj sonra bu kabul etti. gittim x2 ile görüşmeye (x ex aşkımın adı x2 yeni aday adayının adı anlamayanlar için yazayım dedimhgdfkhhj). bi saat oturduk geldim öyle, sonra da ailemi örseledim bulduğunuz bu mu diye gdhgfhj iyi çocuktu aslında onu da öylelikle harcadık işte jgfhjgk

sonra bu olayın yaşandığı akşam x çok iyi bir sevgili olacağını beni üzmeyeceğini ve güvenimi kazanmak için her şeyi yapacağını, yaşadığı en kötü olayın bu olduğunu ve bi daha yaşamamak için ne gerekiyorsa yaapcağını söylemişti.. 3-4 hafta da dediğini doğrular hareketlerde bulunda 3-4 ay sonra ayrıldık bghghjk

Serçe

Uzaklaştırıldı
Gözlerime bakıyordu gülüyorduk sonra durdu öylece ve ikimizde susmuştuk gözlerinden yaşlar akmaya başlamıştı.
Neden dediğimde ise sus işareti yapmıştı.. Hiç unutmam o anı..

Klaus

always and forever...
Uzaklaştırıldı
Gözlerime bakıyordu gülüyorduk sonra durdu öylece ve ikimizde susmuştuk gözlerinden yaşlar akmaya başlamıştı.
Neden dediğimde ise sus işareti yapmıştı.. Hiç unutmam o anı..
oda güzel hikaye tatlım xxd

Serçe

Uzaklaştırıldı
Ali bey Ali bey çok tatlısınız şu alemde sizin tarafınızdan bu sözleri duymak onore ediyor etti beni çok teşk ederim ♥️

Üst Alt