Salyangozların İlgi Çekici Özellikleri

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Kara salyangozları türleri çoğunlukla hem erkek hem de dişi üreme organlarına sahip olduklarını biliyor muydunuz?

Bazı türleri çiftleşme esnasında erkek rolündeki salyangoz dişi rolündeki salyangoza kalsiyumdan oluşan aşk okunu saplar.

Ve ortalama bir bahçe salyangozunun dili üzerinde sıralı halde bulunan 14.000'in üzerinde diş vardır.

-a-

Altın Üye
Biri erkek rolünü üstlenince diğeri de bana ne, ben de erkek olcam diye tutturuyor mudur
LGBT++
Parayla değildir belki. Sırayladır.
Veya ters düşünürsek, biri dişi rolü üstlenince diğeri de bana ne, ben de dişi olacağım diye tutturuyor mudur? Tutturmuyor mudur?

Nobody

Teknik Admin
Kara salyangozları türleri çoğunlukla hem erkek hem de dişi üreme organlarına sahip olduklarını biliyor muydunuz?

Bazı türleri çiftleşme esnasında erkek rolündeki salyangoz dişi rolündeki salyangoza kalsiyumdan oluşan aşk okunu saplar.

Ve ortalama bir bahçe salyangozunun dili üzerinde sıralı halde bulunan 14.000'in üzerinde diş vardır.
O zehirli oku attimmi tamam hersey olabilir. Atma iste o oku.. Git yapis bir yere.

Dis meselesi sikinti 14.000 dis urkunc

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Düşünen, sorgulayan forum gibisi yok.

-a-

Altın Üye
O zehirli oku attimmi tamam hersey olabilir. Atma iste o oku git yapis bir yere.

Nasılsa sayan olmamıştır 14bin adet dişi. Salyangozun boyu neyki dili ne olsun, dili neyki dişi ne olsun. Yalandan ölen yok nasılsa.

*Yalanla ilgili diğer atasözünü de şuraya bırakıyorum.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O zehirli oku attimmi tamam hersey olabilir. Atma iste o oku git yapis bir yere.

Oku atıp, dişisini kilitliyor ilişki esnasında erkeğe dönüşüp sıra bende demesin diye

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
LGBT++
Parayla değildir belki. Sırayladır.
Veya ters düşünürsek, biri dişi rolü üstlenince diğeri de bana ne, ben de dişi olacağım diye tutturuyor mudur? Tutturmuyor mudur?
O da çok mümkün gibi geldi hatta oksuz olduğu için daha mümkün

S

Silinen üye 831

Ülen bu 14.000 sayısını da nasıl olsa kimse çıkıp saymaz diyerek üfürmedilerse benim de adım Dolareks olsun:)

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Nasılsa sayan olmamıştır 14bin adet dişi. Salyangozun boyu neyki dili ne olsun, dili neyki dişi ne olsun. Yalandan ölen yok nasılsa.

*Yalanla ilgili diğer atasözünü de şuraya bırakıyorum.
Diş bu demek çeşit çeşit.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Madem atmak serbest benim de üç bacağım var, inanmayan gelsin saysın....
Atma degildi. Dil yapıları dişli olduğu için ve törpü gibi minik oldukları için. Bir çok belgesellerde duydum. Ama senin üç bacağını duymamıştım. Bugünde birşey öğrendik. Çok şükür.

S

Silinen üye 831

Atma degildi. Dil yapıları dişli olduğu için ve törpü gibi minik oldukları için. Bir çok belgesellerde duydum. Ama senin üç bacağını duymamıştım. Bugünde birşey öğrendik. Çok şükür.
Estağfurullah Lotus sana atıyorsun demedim yanlış anlaşılmasın. böyle börtü böcük üstünde bulunan bölümler bizim bildiğimiz anlamlarından farklı olabiliyor. diş dedikleri şeyler muhtemelen mikroskobik tüyümsü kılımsı şeyler. onu da oturup hiçbir kişi tek tek sayamaz. tahmini bir rakam veriliyor.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Estağfurullah Lotus sana atıyorsun demedim yanlış anlaşılmasın. böyle börtü böcük üstünde bulunan bölümler bizim bildiğimiz anlamlarından farklı olabiliyor. diş dedikleri şeyler muhtemelen mikroskobik tüyümsü kılımsı şeyler. onu da oturup hiçbir kişi tek tek sayamaz. tahmini bir rakam veriliyor.
Ben belgesel atıcısıyım. Mikroskobik birşeyler inceleyip tek tek saydıklarını ve benim bildiğim gibi diş olmadığını dini dini ay neyse ondan işte @macecik sen anla beni.

-a-

Altın Üye
Erkeklerin çoğunun gittiği mekanda aldığı bir ürünün fiyatını ortalama baz alarak, mekanın aylık kazancını, kira giderini, vergi, sgk primi, çalışan maaşları, yemek kartları, vb tüm giderlerini hesaplayıp net kazancını hesapladığı gibi bişey yani. 🙂

S

Silinen üye 831

Erkeklerin çoğunun gittiği mekanda aldığı bir ürünün fiyatını ortalama baz alarak, mekanın aylık kazancını, kira giderini, vergi, sgk primi, çalışan maaşları, yemek kartları, vb tüm giderlerini hesaplayıp net kazancını hesapladığı gibi bişey yani. 🙂
çiğ köfteci ya da bomba tatlıcısı açalım mı seninle?

Üst Alt