Müge Anli Büyülü Sucuk

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Müge Anlı, Eren Can Demir'in annesi Mehtap Demir ve babası Cemil Demir'in stüdyoda olduğunu söyledi ve dün Pınar Hanım'ın bir telefon görüşmesi yaptığını, şikâyetinizi geri çekin dediklerini belirtti. Cemil Bey, kızın götürülmesi gibi bir durum olmadığını iddia ederek kendi oğlunun 19 yaşında olduğunu, askere gideceğini söyledi. Mehtap Hanım da Sinem'in kendisinin kalkıp İzmir'e geldiğini öne sürdü. Kemal Bey, gelen aile ne derse desin her şeyin yalan olduğunu iddia ederek dün Cemil Bey'in telefonda şikâyetinizi geri çekin, oğlumu alayım oradan dediğinden bahsetti.

Eren'in İzmir'e geldiğinde getirdiği sucukların büyülü olduğuna ve bu büyü nedeniyle kızının Eren'e aşık olduğuna inanan anne 'Şu ana kadar bu çocuk ben Eren'i seviyorum demedi. Eren'e abi gözüyle bakıyordu' ifadelerini kullandı. Müge Anlı ise bu açıklama sonrası ne tepki vereceğini şaşırdı.

'SUCUĞU YEDİ AŞIK OLDU'

Anne canlı yayında yaptığı açıklamada, "Ben böyle büyü falan başıma gelene değin hiç inanmazdım. Ablamın oğlu olan yeğenim eve büyülü bir sucuk getirdi. Kızım da o büyülü sucuğu yiyince kuzenine aşık oldu. Birden ben onunla evlenmek istiyorum demeye başladı" açıklamasını yaparak izleyenleri hayrete düşürdü

Kızının büyülenerek kuzenin peşinden gittiğini öne süren anne, ablasının kızını alıkoyduğunu öne sürdü. Sucukları yedikten sonra da büyünün etkisiyle Ankara'ya gittiklerini anlatan anne Eren'in kendilerini 1.5 ay evde rehin tuttuğunu 'polisler gelirse hepimizi öldürürüm' diye de tehdit ettiğini öne sürdü.

NEDEN BU KADAR GEÇ KALDINIZ?

Kızı ve kendisinin bir buçuk ay boyunca ablasının Ankara'daki evinde alıkoyulduğunu dile getiren anne, Müge Anlı "Neden şikayet etmediniz?" sorusuna ise korktuğunu ve çocukları ile tehdit edildiğini iddia etti

16 yaşındaki genç bir kızın hapsedilmesinin cezasının olduğunu belirten Anlı, aileyi neden bu kadar geç kaldıkları konusunda eleştirdi. Bu iddiaların ardından Eren’in anne ve babası da Eren'in değil, Sinem'in çocuklarını kaçırdığını belirttiler.

20 yaşındaki yeğeninin suç geçmişi olduğunu öne süren anne Pınar Acı bu yüzden kızıyla ilgili büyük endişe yaşadığını dile getirdi. Öte yandan Eren'in ailesinin şikayetlerini geri çekmeleri için teklifte bulunduklarını söyledi.

Üst Alt