+18 Madonna Fahişe Sendromu

Raison Detre

Altın Üye
Hangi kesim bu?
Adam 13-14 saat anasından doğduğuna pişman
Kadın sabah çocuklarla çık, ise git, akşam eve gel çamaşır, yemek. Son nefes banyo yapabilirse. Yatağın yolunu bulamıyor. Sevişmek? Yatağın yolunu bulabilen mesaj atıyor. Ay düşündüm de çekilmez bu hayat. Evlenmeyin. Başta kendim.

cok calisan bir suru insan taniyorum ve bunun pek calismakla ilgili oldugunu dusunmuyorum.

Yani bende calisiyorum 🫤

Raison Detre

Altın Üye
Yeterki ele gelsin diyor @Chen reysiiiiiiiiiinnnnim anlamıyor demi @Raison Detre

Ben sadece insanin kendine verdigi degerden anlarim hacılar.

Demir istiflerdik aksama kadar ama yine duragimiz salon olurdu. Benim ki mazosistlik, endorfin bağımlılığı 😀

Yoksa bedenimizin alicisi olsun hesabina girmiyoruz yani aydinlatmayi yapalim foruma, biz bu kesime 3 ayliklar deriz, maksimum direncleri bu kadardir.

Birakin fit olmayi bizim toplumumuz sagliksiz.

Madonna fahise olmasaydi bunu yazmazdim @Vera ete kemige yukleniyoz kusura bakma 😀

sol uyluk omur ile 30 derece , sag bacak omur ile 90 derece , sag bacak , sol bacak ile 120 derece , ŞİMDI GELELIM ÇÖZÜMEEEE , bacakların arasında bi dikme indirince 30 , 60., 90 ücgeni oluşur.. gerisini biliyorsunuz
Dikme indirmek için dik olma şartı var değil mi?

Raison Detre

Altın Üye
Uyuyor herhalde şuan.

Sabah alti da kalkacak ben garip, domatesi sogani eti var isin 🤣

Zengin coktan viskisini yudumlayip daha cok derin uyku keyfi cekmeye basladi, yarin kazanacagi paranin haddi derdinde, ruyada kulce goruyor, gece gariplerin yedirmeyiz 😀

Muhabbet icin teseke

Raison Detre

Altın Üye
Asgari ücretle canı çıkıyor

Pee o alt kesim mi ? Su bir yolcu diye adam atmissin insta profili, orada sanayici bir dayi var , duygulandim la aha yokluk dedigin oyle olur.

Olum ustte asgari ucretle calisan adam var, iphone 15 ile yoksulum diyor lan.

Bana dayi diyebilirsiniz, lincleyebilirsiniz ama yerim oyle yoksullugu 😀

Üst Alt