Lucas

Cherry

Platin Üye
Ben @Lucas ´i uzun zamandir taniyorum .. Ve sanirim onun gercekten nasil biri oldugunu en iyi ben bilirim ..

Ne çоk şey var aslında sana ѕöylеmеk istediğim, ne çоk şey var teşekkür borçlu оlduğum... En zor zamanlarımda bir cok kez еlіnі uzattın bana, . Ne çok yaşanmış аnılаrımız var seninle daha dün gibi aklımda ..

Evet gelelim @Lucas `a o kocaman yüreği olan adama.... derdini anlatmadan da eminim gözlerinden anlayan..
Benim cümlelerimden , noktalarimdan dahi beni anlayan bir adam..

Yargılamadan, olduğun gibi seni sevendir. herkes yargılarken seni, savunandır. seninle gülendir de asıl sen ağlamak isterken ama ağlayamazken, ağlayandır. herkes den çok seni tanıyandır. Her şeyden beraber bıkıp, her şeye beraber başladığındır.

Hata yaptığını bile bile seninle olandır, hatana ortak olandır. Sonra da hatanı düzeltmene yardımcı olandır, olamayandır. beraber bir sürü hata yaptığındır. hatalara bakıp beraber güldüğün, beraber ağladığındır. Ağlamak için gözlerine bakmanın yeterli olduğu kişidir. gözlerine bakıp, tüm derdini onun gözlerinde görmektir. kelimesiz anlaşılmaktır.

Sana akıl veren değil, senin aklına tercüman olandır. hep seninle olandır. hep seninle olacak olandır. bundan zerre şüphe etmemektir....

Senelerin tanisikliginda simdiye kadar daha bir yanlisini görmedigim adam..

Iyiki varsin iyi ki tanidim seni ..

Sacini basini yolarak sevdigim : ))

Cansin caaan : ))

Günışığı

Gümüş Üye
Lucas biraz mesafeli bulduğum kişi Azerbaycanlı olduğu için konuşmasını merak ediyorum aksanı nasıl acaba

Lucas

Gümüş Üye
@Cherry cim utandırıyorsun beni :p o kadar sözlerine cümlelerine ne desem ki ben ? Zaten ne dersem az kalacakmış gibi. Kalır da.
Ben de gerçekten iyi ki tanıdım seni, iyi ki varsın. Bana asla kırılmayan, darılmayan, saçma sapan yargılamalarda bulunmayan nadir kişilerdensin.
İçten yaptığın böylesi güzel yorumuna sadece bayıldım. Konu için de teşekkür ederim... :heaaaarrt:

Lucas

Gümüş Üye
Lucas biraz mesafeli bulduğum kişi Azerbaycanlı olduğu için konuşmasını merak ediyorum aksanı nasıl acaba
niye yahu, birisi selam verdi de ben mi almadım :p mesafeli değilim be. konuşmam konuştuğum dile göre değişiyor efendim :)))

Tupac

Gümüş Üye
@Lucas 'ı severim. Çok sohbetimiz olmasa da her muhabbet ettiğimizde şunu bilirim. O bana ben ona yalan söylemeyiz. Yanlış varsa yüzüne söylemekten çekinmeyiz.Dobra adamdır ama fevri yanları da var. Sevmediği insanı seviyor gibi yalandan davranmaz,dilinin kemiği yoktur. Olduğunuz gibi değilseniz kolay anlaşamazsınız.Yanlışı var mıdır, vardır her insan gibi. Bunu ona düzgünce söylerseniz bunu anlar. Konuşmasını bilmek gerek tabi. İlk tanıştığımız da çok kişi şu kardeşine bişey söyle diye gelirdi :D Çünkü doğru bildiğinden şaşmayan,söyleyeceği sözleri kıvırmayan birisi. Yıllar geçti hala benzer şeyler görüyorum. Daha bir kere bana şu bunu dedi şuna cephe al demedi,bir kere şununla kötüyüm haberin olsun demedi. Ama çok kişi onunla alakalı bişeyler demeye,nasıl anlaşıyorsun diye sormaya geldi. Yakın zamanda da benzer şeyler oldu. Hatasını ona da söyledim ama dediğim gibi öyle başkaları gibi oyun kuracak birisi değil. Aklından kurduğunu doğru kabul edip salakça davranış gösterenlerden değil. Öyle savunulmaya ihtiyacı yok. Sonradan gelip böyle anlaşıldı demese farkında bile olmayacaktım. Öyle bir adam. Bu noktaya değinmem gerekiyordu. Ne alaka demeyin gereken yerlere gider bunlar. Mesela sahte olup,kendine ait olmayan şeyleri paylaşsa,yalandan seviyor gibi davranıp arkasından konuşsa insanların daha çok sevilebilirdi. Hatta öyle olunca çağırırlar belki beni savun diye.
Neyse ben laf soktum yine. Taraf olmuş gibi oldum ama taraf değilim biliyorsun xhhxjx

Seviliyorsun. Arada yaz millet 7/24 haklarında konuşuyoruz sanıyor :D

Lucas

Gümüş Üye
@Lucas 'ı severim. Çok sohbetimiz olmasa da her muhabbet ettiğimizde şunu bilirim. O bana ben ona yalan söylemeyiz. Yanlış varsa yüzüne söylemekten çekinmeyiz.Dobra adamdır ama fevri yanları da var. Sevmediği insanı seviyor gibi yalandan davranmaz,dilinin kemiği yoktur. Olduğunuz gibi değilseniz kolay anlaşamazsınız.Yanlışı var mıdır, vardır her insan gibi. Bunu ona düzgünce söylerseniz bunu anlar. Konuşmasını bilmek gerek tabi. İlk tanıştığımız da çok kişi şu kardeşine bişey söyle diye gelirdi :D Çünkü doğru bildiğinden şaşmayan,söyleyeceği sözleri kıvırmayan birisi. Yıllar geçti hala benzer şeyler görüyorum. Daha bir kere bana şu bunu dedi şuna cephe al demedi,bir kere şununla kötüyüm haberin olsun demedi. Ama çok kişi onunla alakalı bişeyler demeye,nasıl anlaşıyorsun diye sormaya geldi. Yakın zamanda da benzer şeyler oldu. Hatasını ona da söyledim ama dediğim gibi öyle başkaları gibi oyun kuracak birisi değil. Aklından kurduğunu doğru kabul edip salakça davranış gösterenlerden değil. Öyle savunulmaya ihtiyacı yok. Sonradan gelip böyle anlaşıldı demese farkında bile olmayacaktım. Öyle bir adam. Bu noktaya değinmem gerekiyordu. Ne alaka demeyin gereken yerlere gider bunlar. Mesela sahte olup,kendine ait olmayan şeyleri paylaşsa,yalandan seviyor gibi davranıp arkasından konuşsa insanların daha çok sevilebilirdi. Hatta öyle olunca çağırırlar belki beni savun diye.
Neyse ben laf soktum yine. Taraf olmuş gibi oldum ama taraf değilim biliyorsun xhhxjx

Eyvallah. )
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Laf sokma yine millete gerek yok kjflkasjfalskfj
Düşüncelerimiz karşılıklıdır; sen tabii o kadar zahmet edip yorum yapmışsın ben ne diyeceğimi şaşırdım :))) şu aralar yoğunum yazarım yine bi ara bildirimleri açık tut sen yine de :D

Cherry

Platin Üye

: ) onu en iyi ben tanırım sanıyordum ama bak sen @Tupac da tanıyor muş: )

Hiç bana senden bahsetti mi hayır: )

@Lucas işte: )) olduğu gibi anlatmışsın..

Tupac

Gümüş Üye
: ) onu en iyi ben tanırım sanıyordum ama bak sen @Tupac da tanıyor muş: )

Hiç bana senden bahsetti mi hayır: )

@Lucas işte: )) olduğu gibi anlatmışsın..
O sadece yazınca cevap vermiyorum diye trip atar. Anlatır mı hiç. Neymiş 18 gün sonra mesajına dönmüşüm jxjxjz

Cherry

Platin Üye
O sadece yazınca cevap vermiyorum diye trip atar. Anlatır mı hiç. Neymiş 18 gün sonra mesajına dönmüşüm jxjxjz

Tribine ekmek bandigiminin : )

öyle hemde yumusayiverir gönlünü alinca ; ))

onun icin bosu bosuna sacini basini yolmuorum onun : ) hep bundan ötürü : )

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Tatlı @Lucas mıncırdım yanaklarından

:kalp:

Üst Alt