Kusturmalık Erkek Mesajları

Frenk

Altın Üye
adam görmek istiyor daha ne istiyorsunuz :D

kusarken foto atın bari ona da razıdır

Frenk

Altın Üye
Şimdi hanfendiller

Erkek görmek ister sevdiğini. göremedikce zaten siz kusmazsanız o yok olur gider mesele yok.

kadınlar gibi hayal ederek mutlu olmayı bilmez erkek biraz bilinclenin artık.

adam sizi görmek istiyorsa bu doğal bir şey

sizin görünmek istememeniz de onu istememniz manasına geliyor ısrar etmeden yok olup gitmesi gerek hayatınızdan

• Beğen
Tepkiler: CaT

Cherry

Platin Üye
Şimdi hanfendiller

Erkek görmek ister sevdiğini. göremedikce zaten siz kusmazsanız o yok olur gider mesele yok.

kadınlar gibi hayal ederek mutlu olmayı bilmez erkek biraz bilinclenin artık.

adam sizi görmek istiyorsa bu doğal bir şey

sizin görünmek istememeniz de onu istememniz manasına geliyor ısrar etmeden yok olup gitmesi gerek hayatınızdan

sevgilimse tamam da, daha olmadan nedir bu ; )

Frenk

Altın Üye
insagramda istedikleri prfilleri takip edip resimlerine bakmalarını önerebilirsiniz.

Eru

Per aspera ad astra...
Altın Üye
Taciz değil mi bu yav

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Yanlız post da erkekler demiş. Tanımadığım erkekler dese hakkaniyetli bir şey yazardım. Cunku atilan mecra ve insta kizlarinin son donem klişe krizlerinden. Aslinda hoslarina gidiyor, cunku bizim abazanlar bu olusumun temel taslari. Sadece profil fotosundan bile yazdigi yaziyi cozumlemek kolay. Gidin baska postlarinada bakin. Kesin bekledigi kesimden gelen mesajlar ile ilgilide bir senaryosu vardır.
Ablamıza istediği ilgiyi mesajlarda vermişlerdir. Artık inst ya da twitt gibi yerlerde takilmiyorum. Takildigim vakitler de boyle gonderilere sunu atiyordum.
FB_IMG_1597571887463.jpg

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yanlız post da erkekler demiş. Tanımadığım erkekler dese hakkaniyetli bir şey yazardım. Cunku atilan mecra ve insta kizlarinin son donem klişe krizlerinden. Aslinda hoslarina gidiyor, cunku bizim abazanlar bu olusumun temel taslari. Sadece profil fotosundan bile yazdigi yaziyi cozumlemek kolay. Gidin baska postlarinada bakin. Kesin bekledigi kesimden gelen mesajlar ile ilgilide bir senaryosu vardır.
Ablamıza istediği ilgiyi mesajlarda vermişlerdir. Artık inst ya da twitt gibi yerlerde takilmiyorum. Takildigim vakitler de boyle gonderilere sunu atiyordum.
Ekli dosyayı görüntüle 10111
Hadi amaaaa seçici değil erkekler bu konuda Gökhan yaa
Dediğinin doğruluğunu kabul etmekle birlikte, erkeklerin de ya tutarsa olayı var

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Dediğinin doğruluğunu kabul etmekle birlikte, erkeklerin de ya tutarsa olayı var
O aşikar canım, ben onu inkar etmedim. Ama erkeklerin abazanligini like ve takipci kasmaya ceviren kadinlarin olduguda bir gercek. Bir sosyal deney de avrupa da yasayan kadinlarin instagram fotograflarina bakmislar neredeyse 200bin begeni falan almislar ve takipci/begeni sayilari turkiyedekine gore %50 azmış. Cunku oradaki kadınlara yazanlar ile buradakilere yazip ulasmaya calisanlar ve bunlari kullananlar arasinda 50bin fit'lik bir yukseklik farkı var kabsbbsbdbdh o videoyu bulursam atarim.
Tr kızı egosu ile dis ulkelerde bulunanlarin egosu ayni degil maalesef.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O aşikar canım, ben onu inkar etmedim. Ama erkeklerin abazanligini like ve takipci kasmaya ceviren kadinlarin olduguda bir gercek. Bir sosyal deney de avrupa da yasayan kadinlarin instagram fotograflarina bakmislar neredeyse 200bin begeni falan almislar ve takipci/begeni sayilari turkiyedekine gore %50 azmış. Cunku oradaki kadınlara yazanlar ile buradakilere yazip ulasmaya calisanlar ve bunlari kullananlar arasinda 50bin fit'lik bir yukseklik farkı var kabsbbsbdbdh o videoyu bulursam atarim.
Tr kızı egosu ile dis ulkelerde bulunanlarin egosu ayni degil maalesef.
Eee şimdi alan razı veren razının olduğu durumlar çok başka ama

Süreyya

Spákona
Süper Mod
Ya bi sey sorcam.
O anlik fotonun büyüsü ne?
Biz desek hop abi at surdan bi anlik..
Olur mu?

Raison Detre

Altın Üye

Ne tutarsa de bakim , olurda nude atarsa mı ?

Belki kadında böle bir keriz bekliyodu :D

Üst Alt