nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Evet yaa, keske buraya gelse.. buraya da gelmiyor artik, hep hindistan, bangladeṣ falan yaziyor üretim yerlerine.. geçen nazan öncelin biseyini okumustum..

Buna katiliyormusun @nunu

Ekli dosyayı görüntüle 5331
Kişi kendini mutlu eden şeylere para harcamalı mesela ben sanat malzemeleri alıyorum dönem dönem kitap olabilir gibi gibi
Herkes bu kadar mütevazi olmak zorunda değil. Önceliği bakımlı olmak olan kadına da saygı duyuyorum hayır işlerine yardım edene de çünkü biliyorum o bakımını yaptıramayan kadın mutsuz olacak ve mutsuz bir bireyin kimseye hayrı olmaz.
Ha bağzı insan bencildir o tipler mutluda olsa kimseye bir hayrı olmaz 🤣🤣🤣

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Hıııı bundan vardı benim ya taaaaaaaaa yıllar önce aldim tarak kısmına sararken saçlar uçuşuyor oraya buraya senle mi uğraşan diyim başkasına verdim gitti
Benim saçlarım uzun katsız düz sadece perçem var. Belime kadardan hallice hal öyle olunca hiçbir şey dolanmadı en kökten uca kadar taradım çok pratik tararken düzeliyor dümdüz fönlü gibi oluyor. Fön suyumda var pıstlıyom mis gibi oluyor 🥰🥰🥰

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Benim saçlarım uzun katsız düz sadece perçem var. Belime kadardan hallice hal öyle olunca hiçbir şey dolanmadı en kökten uca kadar taradım çok pratik tararken düzeliyor dümdüz fönlü gibi oluyor. Fön suyumda var pıstlıyom mis gibi oluyor 🥰🥰🥰
Ben katlı sevdiğm için firçaya doladiğimda aradan fırtanlar oluyor fmmd

CaT

🎈
Board Admin
Kişi kendini mutlu eden şeylere para harcamalı mesela ben sanat malzemeleri alıyorum dönem dönem kitap olabilir gibi gibi
Herkes bu kadar mütevazi olmak zorunda değil. Önceliği bakımlı olmak olan kadına da saygı duyuyorum hayır işlerine yardım edene de çünkü biliyorum o bakımını yaptıramayan kadın mutsuz olacak ve mutsuz bir bireyin kimseye hayrı olmaz.
Ha bağzı insan bencildir o tipler mutluda olsa kimseye bir hayrı olmaz 🤣🤣🤣

Benim cantamin icinde 100 çeşit esya var :( ama az esya da güze minimanistlik.. ama evet kitap ve kursun kalemlerim de gecer.. ohoo, kupalarim, ojeler.. tamam zamam vazcaydim 😂🤣

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Benim cantamin icinde 100 çeşit esya var :( ama az esya da güze minimanistlik.. ama evet kitap ve kursun kalemlerim de gecer.. ohoo, kupalarim, ojeler.. tamam zamam vazcaydim 😂🤣
Ben artık ufak çanta kullanmıyorum ndjjd

Genelde sırt çantası kullanıyorum elimi meşgul etmiyor

Alişveriş çantalarına poşetlerine yer kaliyor elimde böyle jfkdk

Toplu taşimada olası Forddan koruyor kgkfk

İçi daha çok malzeme aliyor

dinamickaygısız

Platin Üye
Gerçekten kartın çipi bozulmuş, bazen insanları dinlemek gerekiyor :honk: neyse ki bu sefer üstümde çok kart vardı :honk:

CaT

🎈
Board Admin

Ay evt sirt cantasi en rahatiii 🤩🤩
Ah su fordcular 🚬🥲

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye

Burda gündüz münübüsler yarı yarıya boş ve eski kültürümüz bayanlara çoğu zaman yer verme durumu hala yaşanıyor.
İş çıkışı okul çıkışı hariç bomboş.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Evet yaa, keske buraya gelse.. buraya da gelmiyor artik, hep hindistan, bangladeṣ falan yaziyor üretim yerlerine.. geçen nazan öncelin biseyini okumustum..

Buna katiliyormusun @nunu

Ekli dosyayı görüntüle 5331
tam benim hayat felsem , ha ben zoraki yaşiyorum o ayri , kişisel eşyam bir elin parmakları kadar xbxnxbdn ev tabut gibi ohhh misss cbxbx

Fluffy

🐼
Elmas Üye
@CipraLex görevini ben üstlendim yoksun diye eğer sen padişahsan gel konuları hortlat yok eğer ben padişahsam emrediyorum gel konuları hortlat............ Saygılar 🤣

Üst Alt