nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
İçine sinmediyse değiştir bence.

Daha başlamadı kızgınlığa. Uyanıkken devamlı hareket halinde, o dönemde artık hiç tutamam.: ))
Umarım güzel geçer o süreç
Benim kedimin yaşını bilememiş olabilirler belkide ya 5 aylıkken başladı bende onların takvimine göre 🤷🤷
Yada mamalar mı sapıtıyor hayvanı 🤣🤣
Hils aldım ben veterinerler öneriyor ne bileyim

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Umarım güzel geçer o süreç
Benim kedimin yaşını bilememiş olabilirler belkide ya 5 aylıkken başladı bende onların takvimine göre 🤷🤷
Yada mamalar mı sapıtıyor hayvanı 🤣🤣
Hils aldım ben veterinerler öneriyor ne bileyim
Nasıl veterinermiş o? : )
Denemedim hiç onu ama mama olayını çok araştırmıştım. En içime sineni yine şimdi kullandığım oldu.
İlk muayenede veteriner Proplan vermişti, sonra da öyle kaldı. (Ben yavruyu eski sahibinden aldığım gibi veterinere götürdüm.)

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Nasıl veterinermiş o? : )
Denemedim hiç onu ama mama olayını çok araştırmıştım. En içime sineni yine şimdi kullandığım oldu.
İlk muayenede veteriner Proplan vermişti, sonra da öyle kaldı. (Ben yavruyu eski sahibinden aldığım gibi veterinere götürdüm.)
Ben sokaktan bulduğum için hiç bir bilgim yok.
Kilosuna göre karar verdiler ama belkide iyi beslenemedi gelişemedi bilemiyorum.
Chen bana hep çok erken 5 ayda kızgınlık dedi ama veteriner olabilir demişti.
Kısırlaştırılmış mamayı proplan almayı düşünüyorum aslında ama 1+ yazıyor ona kafam karıştı işte veterinere gidince bi konuşcam 🤷
Sende öğrenirsen bilgi alışverişi yapalım 🥰

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Ben sokaktan bulduğum için hiç bir bilgim yok.
Kilosuna göre karar verdiler ama belkide iyi beslenemedi gelişemedi bilemiyorum.
Chen bana hep çok erken 5 ayda kızgınlık dedi ama veteriner olabilir demişti.
Kısırlaştırılmış mamayı proplan almayı düşünüyorum aslında ama 1+ yazıyor ona kafam karıştı işte veterinere gidince bi konuşcam 🤷
Sende öğrenirsen bilgi alışverişi yapalım 🥰
Evet Chen ile o muhabbetinizi hatırlıyorum.: ))) Seninkinin o hallerini de hiç unutmayacağım bu arada.ddd

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt