Karabük Üniversitesi Öğrencilerinin Zencilerden Kaptığı Cinsel Hastalıkla İmtihanı

Eros

Gümüş Üye
Bu Karabük olayı ne ya. Twitter delirdi

Bu olayın aslı var mı gerçekten, yoksa planlı olarak mı meydana çıktı bakmak lazım. İsimsiz ihbarlar, gerçeği yansıtacağı gibi bir akım şeklinde korku salmak için de olabilir

dinamickaygısız

Platin Üye
keşfet akışında denk gelmiştim paylaşımlara.
bir anlık zevk için bu bilgisiz abazaların başlarına gelmeyen kalmamış :honk:

Es1967

Altın Üye
Bir Millet günden güne hızlanarak ahlaki bir çöküntü içerisine girmiş durumda.

Öyle kolay kolay da düzeltilmez.

Tupac

Gümüş Üye
Bu olayın aslı var mı gerçekten, yoksa planlı olarak mı meydana çıktı bakmak lazım. İsimsiz ihbarlar, gerçeği yansıtacağı gibi bir akım şeklinde korku salmak için de olabilir
Bilmiyorum ama çok fazla trolü dönüyor. Doğru mu değil mi anlamıyor insan.

Nepenthe

Time changes everything
Gümüş Üye
Hiç üzülmüyorum bu tarz insanlara. Aksine daha beter hale gelmelerini istiyorum.
Aileniz sizleri eğitim almanız için oraya gönderiyor. Gidipte siyahi biriyle ( ki burda ki siyah sadece bir örnek. Yoksa Türk te olabilir ) sabah akşam sex yapın diye değil.
2 gündür denk geldiğim şeyler mide bulandırıcı. Yok saçları rastalıydı 20 cm vardı boyutu vs, erkekler desen şöyle böyle diye paylaşımlar.
Bu insanların daha da beter olmasını diliyorum. Herşeyi geçtim bir insan evli olduğu kişi hariç ilişkiye girdiğinde nasıl olurda korunmaz ya, korunmasız ilişkiye nasıl girer anlamıyorum. Bu kadar gerizekalı bir toplum görmedim ben

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Tren de lag var
1711133068867.jpg

Eros

Gümüş Üye
Hiç üzülmüyorum bu tarz insanlara. Aksine daha beter hale gelmelerini istiyorum.
Aileniz sizleri eğitim almanız için oraya gönderiyor. Gidipte siyahi biriyle ( ki burda ki siyah sadece bir örnek. Yoksa Türk te olabilir ) sabah akşam sex yapın diye değil.
2 gündür denk geldiğim şeyler mide bulandırıcı. Yok saçları rastalıydı 20 cm vardı boyutu vs, erkekler desen şöyle böyle diye paylaşımlar.
Bu insanların daha da beter olmasını diliyorum. Herşeyi geçtim bir insan evli olduğu kişi hariç ilişkiye girdiğinde nasıl olurda korunmaz ya, korunmasız ilişkiye nasıl girer anlamıyorum. Bu kadar gerizekalı bir toplum görmedim ben
İlk cinsel deneyimleri olmalı. Aile baskısından kurtulmuş, hormonlarının esiri gençler.

Nepenthe

Time changes everything
Gümüş Üye
Rektörün okulu ticarethane gibi kullanmasını, protesto etme şekli de olabilir öğrencilerin.
Üniversitenin akademik listesine baksanıza.

20240325_114828.jpg

velevki

🎈
Altın Üye
Canım ülkemde neler oluyor. Üzülüyorum şu duruma. Yazık

Nepenthe

Time changes everything
Gümüş Üye
Yabancı uyruklu bir eğitmen illa ki olabilir çok normal bir durum.
ABD'de eğitmenlerin büyük çoğunluğu Japon veya İngiliz çünkü en iyileri onlar.
Burada asıl sorulması gereken soru neden hep Arap.

velevki

🎈
Altın Üye
Yabancı uyruklu bir eğitmen illa ki olabilir çok normal bir durum.
ABD'de eğitmenlerin büyük çoğunluğu Japon veya İngiliz çünkü en iyileri onlar.
Burada asıl sorulması gereken soru neden hep Arap.
İşte asıl mesele burada. Güzel kentim Trabzon da eskiden sokakta yabancı birini gördüğün de "hemşerim kimsin necisin" sorulurdu ,şimdi katarli kaynıyor.. umudumun bittigi noktadır bu.

Nepenthe

Time changes everything
Gümüş Üye
İşte asıl mesele burada. Güzel kentim Trabzon da eskiden sokakta yabancı birini gördüğün de "hemşerim kimsin necisin" sorulurdu ,şimdi katarli kaynıyor.. umudumun bittigi noktadır bu.
Bu bahsettiğiniz olay da devlet ya da hükümetin yanlış politikasına ek olarak şehrinizin insanının dedesinden atasından kalan toprakları para karşılığı satmalarindan kaynaklaniyor. Filistinliler İsrail'e toprak sattı diyorlar, e peki Trabzon'un filistinden ne farkı kaldı şuan da. Bu nerdeyse bütün şehirler için geçerli ama Trabzon gibi milliyetçi olduğunu soyleyen ( ki ben bunun hep çok büyük bir palavra olduğunu düşünürüm ) bir şehrin bu tutumu biraz düşündürücü

Üst Alt