Seks IQ 'nuzu Ölçün

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Sizin hakkınızda kesinlikle şu denilebilir ki, cinsellik konusunda tam bir bilgesiniz. Seks konusunda kendinizi çok iyi ifade edebiliyor, nerede nasıl davranmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz. Seks, sizin için asla bir tabu değil ayrıca. Bu yüzden ilişkileriniz genellikle sağlıklı bir biçimde ilerliyor. Cinsel yaşamınızdan memnunsunuz da. İlişkinizin iniş-çıkışlarını mantıklı bir biçimde algılayıp, çözümler üretebiliyorsunuz, bay/bayan Masters of Sex :)

Bu arkadaş 3-5 soru ile beni master of sex ilan etti gençler. Vay anasını avradını diyorum sayın seyirciler.

Bu arada tatmin ederim yani. sıkıntı yok.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
9 ve altı

Seks sizin için bir tabu. Hatta bu testi bile çözerken oldukça zorluk çektiniz. Size naçizane tavsiyemiz şu: Cinselliği biraz daha farklı algılamaya çalışmalı, cinsel bilgilerinizi tazelemelisiniz. Ya da sevgiliniz/eşiniz/seks partnerinizle biraz daha iyi iletişim kurmanın yollarını bulmalısınız. Eğer cinsellikle ilgili sorunlarınız varsa, bunu bir uzman yoluyla da çözüme ulaştırabilirsiniz.

Aboo yüz karası şey

Eros

Gümüş Üye
Sizin hakkınızda kesinlikle şu denilebilir ki, cinsellik konusunda tam bir bilgesiniz. Seks konusunda kendinizi çok iyi ifade edebiliyor, nerede nasıl davranmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz. Seks, sizin için asla bir tabu değil ayrıca. Bu yüzden ilişkileriniz genellikle sağlıklı bir biçimde ilerliyor. Cinsel yaşamınızdan memnunsunuz da. İlişkinizin iniş-çıkışlarını mantıklı bir biçimde algılayıp, çözümler üretebiliyorsunuz, bay/bayan Masters of Sex :)

Ayıpsın. :)

Vera

Gümüş Üye
Orgazm taklidim ve ortamda konuşmamla IQ çıkıyor. Bu test çok ağır geldi bana. Sınıfta kaldım.

Alice

Gümüş Üye
Test sonuçlarımı öğrenmek isteyen havale eft yapabilir

Üst Alt