Kadın/erkek size göre en iyi parfüm

SleepleSsS

Yorumbaz
haci miski kullanmak yaklaşık 10k sp
şimdiye kadarki günahlarınız da X gp ise;
cennet= (toplam) SP - (Toplam) GP + 10 K SP
sonuç + ise cennet
sonuç - ise cehennem
Ben de sayısalciyim ama senin kurdugun denklemi çözemedim:)
ben sözelciyim :D
SP: sevap puan
GP: günah puan
K: bin
15/01/2020 tarihine kadar işlediğiniz günahlardan topladığınız günah puanları toplam GP olarak
15/01/2020 tarihine kadar işledğiniz sevaplardan topladığınız sevap puanları toplam SP
olarak denklemde gösterilmiştir.
hacı miski tek başına 10.000 sevap puanı etmektedir.
bu kapsamda denklem:
toplam sevaplarınızdan aldığınız sevap puanlarından, topladığınız günah puanlarının çıkartılması, çıkan sonuca hacı miskinden gelen 10.000 sevap puanını eklemeniz sonucunda çıkan sonuç;
eksi ise cehennemlik
artı ise cennetlik
demektir.

ben sözelciyim :D
SP: sevap puan
GP: günah puan
K: bin
15/01/2020 tarihine kadar işlediğiniz günahlardan topladığınız günah puanları toplam GP olarak
15/01/2020 tarihine kadar işledğiniz sevaplardan topladığınız sevap puanları toplam SP
olarak denklemde gösterilmiştir.
hacı miski tek başına 10.000 sevap puanı etmektedir.
bu kapsamda denklem:
toplam sevaplarınızdan aldığınız sevap puanlarından, topladığınız günah puanlarının çıkartılması, çıkan sonuca hacı miskinden gelen 10.000 sevap puanını eklemeniz sonucunda çıkan sonuç;
eksi ise cehennemlik
artı ise cennetlik
demektir.
İşini bilmiyorsun eğer toplam sevabın günahından fazla ise onuda misk puanı ile toplamak yerine carpsaysin belki direk cennete giderdin şimdi Allah kerim...Allah günahlarını affetsin :))

SleepleSsS

Yorumbaz
İşini bilmiyorsun eğer toplam sevabın günahından fazla ise onuda misk puanı ile toplamak yerine carpsaysin belki direk cennete giderdin şimdi Allah kerim...Allah günahlarını affetsin :))
İşte laik kesimin düştüğü hesap hatası

çarpma yok öbür tarafta toplama ve çıkarma

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
ben hugo boss energisenin yeryüzündeki en iyi koku olduğunu sanırdım daha önce duymadığım hiçbir yerde de görmediğim barkode mu ney ona kadar................

Üst Alt