Genel Forum Payla覺m Sitesi - Forumsa, Forumsal! Ho geldiniz!

T羹m 繹zelliklerimize erimek i癟in imdi bize kat覺l覺n. Kaydolduktan ve giri yapt覺ktan sonra, reklamlar g繹r羹nmez, konu oluturabilir, mevcut konulara yan覺t g繹nderebilir, dier 羹yelerinize itibar kazand覺rabilir, kendi 繹zel mesajlar覺n覺z覺 alabilir ve 癟ok daha fazlas覺n覺 yapabilirsiniz. Ayr覺ca h覺zl覺 ve tamamen 羹cretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

襤癟inden ge癟eni s繹yle

Chen

z羹ms羹z Kek
Forum sorumlusu
Kat覺l覺m
9 Ocak 2020
Tepki puan覺
4,828
Ayy mecburen arabesk dinliyorum

Hay覺r niye zorunday覺m ki

Benim arabesk dinleme ruh halim bakas覺na g繹re ekillenmiyor 羹ff

Bel far niente

襤yiler ilk g繹r羹te tan覺nmaz.
Y繹netici
Kat覺l覺m
1 Mar 2020
Tepki puan覺
1,276
Bir almancaya, birde ingilizce konuan frans覺za tahamm羹l edemiyorum...

pumpkin

:honk:
Sgjssh
Kat覺l覺m
7 May 2020
Tepki puan覺
1,321
inan覺lmaz g羹zel bir akam yemei yapm覺覺m, keke yemee birini davet etseydim de boa gitmeseydi .s.s

pumpkin

Sgjssh
Kat覺l覺m
7 May 2020
Tepki puan覺
1,321
benim bal覺覺 yememiler ya korkuttunuz beni .s.s dikenliymi zaten yiyemez dedi akvaryumcu. yese bile iskelet falan bii mutlaka olurmu. muhtemelen 繹ld羹. talar覺n aras覺nda faland覺r herhalde .s.s bana talar覺 癟覺kar bak i癟lerine diyo, oldu dedim elimi bile s羹rmem s羹rememmm
neyse bi tane daha bal覺k ald覺m bakal覺m temizlesin camlar覺 bi. transgenik bal覺klar var 癟ok tatl覺 alacakt覺m cesaret edemedim imdilik. yava yava alcam ama. yar覺n belki akvaryum motorunu 癟al覺t覺r覺r覺m bilmiyorum. o gazla talar覺n aras覺na da bakar覺m belki who knows.. ceset yoksa cinayet de yoktur de mi :honk: 2 g羹nd羹r yem vermiyordum ben bal覺klara yar覺n vereyim bari .s.s ac覺ndan 繹lmesinlerdi............................

pumpkin

Sgjssh
Kat覺l覺m
7 May 2020
Tepki puan覺
1,321
Bu 癟ocuk ben demek isterdim ama o yalarda bu kadar pratik bir zekaya sahip deildim

41184694-F0B1-4D4D-80C1-835586F4F1A5.jpeg

Chen

z羹ms羹z Kek
Forum sorumlusu
Kat覺l覺m
9 Ocak 2020
Tepki puan覺
4,828
benim bal覺覺 yememiler ya korkuttunuz beni .s.s dikenliymi zaten yiyemez dedi akvaryumcu. yese bile iskelet falan bii mutlaka olurmu. muhtemelen 繹ld羹. talar覺n aras覺nda faland覺r herhalde .s.s bana talar覺 癟覺kar bak i癟lerine diyo, oldu dedim elimi bile s羹rmem s羹rememmm
neyse bi tane daha bal覺k ald覺m bakal覺m temizlesin camlar覺 bi. transgenik bal覺klar var 癟ok tatl覺 alacakt覺m cesaret edemedim imdilik. yava yava alcam ama. yar覺n belki akvaryum motorunu 癟al覺t覺r覺r覺m bilmiyorum. o gazla talar覺n aras覺na da bakar覺m belki who knows.. ceset yoksa cinayet de yoktur de mi :honk: 2 g羹nd羹r yem vermiyordum ben bal覺klara yar覺n vereyim bari .s.s ac覺ndan 繹lmesinlerdi............................
Gece parlayan bal覺k alsana 歹

pumpkin

Sgjssh
Kat覺l覺m
7 May 2020
Tepki puan覺
1,321
Yap yap bitmiyor napsin 癟izgisini de kendi belirlemi fjdkmz
Zeka k羹p羹 benim ak羹tellam bir de yak覺覺kl覺 ki aman allah覺m diyorum ablam ne dourmu b繹yle ikizi de uyuzun teki hemen 繹devlerini yap覺yormu o 癟al覺kan benimki tembel .s.s

Gece parlayan bal覺k alsana 歹
Evet onlardan alcam ama 癟ok minikler. tekiler damacana gibi yerler falan fobisi olutu bende .s.s zebra olanlar var bi de. Biri siyah sar覺 m覺yd覺 lacivert miydi se癟emedim tam. Ama alcam ondan da :dyg:

Chen

z羹ms羹z Kek
Forum sorumlusu
Kat覺l覺m
9 Ocak 2020
Tepki puan覺
4,828
@pumpkin neonlu bal覺klar gece lambas覺 g繹revi de g繹r羹r bence yedikleri yemin hakk覺n覺 versinler Biraz da jrejej

pumpkin

Sgjssh
Kat覺l覺m
7 May 2020
Tepki puan覺
1,321
@pumpkin neonlu bal覺klar gece lambas覺 g繹revi de g繹r羹r bence yedikleri yemin hakk覺n覺 versinler Biraz da jrejej
ya ben 覺覺kta uyuyamam .s.s evin zebra perdelerini modifiye edicem diye anam alad覺 bi ayd覺r :honk:
癟ok tatl覺 renkler ama, pembi pembi :dyg: bi o fizik uzman覺 olarak bu gurur hepimizin :dyg:

Chen

z羹ms羹z Kek
Forum sorumlusu
Kat覺l覺m
9 Ocak 2020
Tepki puan覺
4,828
@pumpkin Ofisinde deil mi akvaryum

i癟eim belki danianlarin g繹z羹ne de ho gelir diye d羹羹nm羹t羹m

pumpkin

Sgjssh
Kat覺l覺m
7 May 2020
Tepki puan覺
1,321
@pumpkin Ofisinde deil mi akvaryum

i癟eim belki danianlarin g繹z羹ne de ho gelir diye d羹羹nm羹t羹m
evet akvaryum ofiste de karanl覺kta diyet yazm覺yoz ki kime gece lambas覺 olacak :p
dan覺anlar覺 bilmem de bana iyi gelecek ya, ne zaman bi kasvet 癟繹kse i癟ime gidip akvaryumu izliyorum art覺k. unun ba覺na gelenleri hat覺rla kero diyorum :honk: motivasyon kayna覺 oldu bana durduk yere :dyg:

Chen

z羹ms羹z Kek
Forum sorumlusu
Kat覺l覺m
9 Ocak 2020
Tepki puan覺
4,828
@pumpkin Yoo danianlara akvaryum g繹rsellik katacak

Neon bal覺k gece sana lamba olcak

pumpkin

Sgjssh
Kat覺l覺m
7 May 2020
Tepki puan覺
1,321
@pumpkin Yoo danianlara akvaryum g繹rsellik katacak

Neon bal覺k gece sana lamba olcak
eski kald覺覺m evlerde koridorumda sens繹rl羹 lamba olurdu. bu ev garip her yer spot .s.s otomatik yanan 覺覺k yokluuna hen羹z al覺amad覺m, doru dedin a癟覺覺 kapatabilir :p

st Alt