Gözlerinize Kazınan Anılar

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Daha okul yaşimda bile değilken Tanıdığım birini fiziki olarak eşini aldatırken görmüştüm yıllar geçti ama izi kazındı :(

• Wow
Tepkiler: -a-

AsteriX

DJ
ilkokulda akşam etütteyken sınıf arkadaşlarımdan birinin lambayı kapatıp açıp durması, benim de kızıp yakasına yapışıp duvara dayamam, o an burnundan kan gelmeye başlaması. benle alakası yok ama gel de açıkla durumu :)

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Anne ve babamın boşanıp beni top gibi birbirlerine atmaları. Buna dair kelimen var mı @Lafebesi
lafebeliği falan biter burada kelime kalmaz bende.. ama sen çok güçlüsün onların birbirlerine atmaları tutmaya layık olmadıklarını bildiklerindendir ancak.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
8 yaşında uğradığım köpek saldırısı. O köpeğin salyalarını akıtarak üzerime atlayışını ve göz göze gelişimizi naapsam unutamıyorum 🚬 arada rüyalarıma da girer, girsin üzülmeyelimmm :misshonk:

suC

Uzaklaştırıldı
Ailem misafirlige gittiğinde sigara yaktım içerken arkamı döndüğümde babamla göz göze gelmemiz ve yıldırımın çakısı .. Birşey unuttuğu için geri dönmüştür.(:

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Eniştemin oğlunu kemerle dövdüğü zaman hiç gözlerimin önünden gitmiyor hepimiz çok küçüktük

Ne gariptir ben olsam kin dolu olurdum çocuk çok seviyor babasını

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Asker de bir arkadasimiz intihar edicekti, piskolojisi bozulmustu. Cocugu kendine zarar vermeden durdurduk, o bos bakislari hic unutmuyorum.

Üst Alt