Görmemen Gereken Ne Gördün?

Raison Detre

Altın Üye
Bence böyle şeyler karşilikli olmalı

Aldatıyorsa gözünün önünde aldatacaksın nasıl haysiyetinin kırıldığını gözlerinden okuyacaksın

Herkes hak ettiği yerdedir. Başına bir şey gelince bulunduğu yerden hayıflanmak kendi ile yüzleşemeyen insanların işidir.

Kadın hak etti etmedi bilmem, ancak otoriter yapısı, aile içinde daima eleştiri ve tartışmaya meyil etmesi aldatılmasını sağladı bana göre.

Karman çorman ilişkiler :D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Herkes hak ettiği yerdedir. Başına bir şey gelince bulunduğu yerden hayıflanmak kendi ile yüzleşemeyen insanların işidir.

Kadın hak etti etmedi bilmem, ancak otoriter yapısı, aile içinde daima eleştiri ve tartışmaya meyil etmesi aldatılmasını sağladı bana göre.

Karman çorman ilişkiler :D

Ben tamamen yengeden yanayım aldatsın

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Raison Detre

Altın Üye
İşin etik boyutunda değilim
Canını yaktiği yerden yakmazsan empati yapamaz

Bence hiçte empati yapmaz "ektim biçtim" hesabı en ufak bir vicdan azabı çekeceğini de sanmıyorum. Bazen hiç bir şey yapmamak en büyük intikamdır bence.

Bence o herif gece gündüz "O beni ne zaman kiminle aldatacak?" sorusu ile parça parça bitiyordur .. Hemen aldatmak gözüne sokmak acısını hafifletmek olur, vicdan azabından kurtarır ki sanırım yenge bu tekniği kullanıyor :D Adamın hayatı kaydı

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bence hiçte empati yapmaz "ektim biçtim" hesabı en ufak bir vicdan azabı çekeceğini de sanmıyorum. Bazen hiç bir şey yapmamak en büyük intikamdır bence.

Bence o herif gece gündüz "O beni ne zaman kiminle aldatacak?" sorusu ile parça parça bitiyordur .. Hemen aldatmak gözüne sokmak acısını hafifletmek olur, vicdan azabından kurtarır ki sanırım yenge bu tekniği kullanıyor :D Adamın hayatı kaydı

Başka her şeyde sessiz kalınıp efendilik bende kalsın denilebilir
kötü söz olur kazıklanmak olur vs vs

Ama aldatılmak öyle değil

yaptim bir hataydı diye geçiştiriliyorsa eğer o hatayı sen de yapacaksın bakalım o nasıl geçirmek oluyor

Raison Detre

Altın Üye
Başka her şeyde sessiz kalınıp efendilik bende kalsın denilebilir
kötü söz olur kazıklanmak olur vs vs

Ama aldatılmak öyle değil

yaptim bir hataydı diye geçiştiriliyorsa eğer o hatayı sen de yapacaksın bakalım o nasıl geçirmek oluyor

Şahsen ben o kadar alçalmazdım, çünkü afedersin sktir olup hayatımdan gittiğinde aldatmanın verdiği içler acısı vicdan azabını çekecek olan benim, değer mi bir başkası için bu ceza ? Değmez bence.

Tabi senin fikrine saygı duyuyor ve pençelerini buradan görebiliyorum :D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Şahsen ben o kadar alçalmazdım, çünkü afedersin sktir olup hayatımdan gittiğinde aldatmanın verdiği içler acısı vicdan azabını çekecek olan benim, değer mi bir başkası için bu ceza ? Değmez bence.

Tabi senin fikrine saygı duyuyor ve pençelerini buradan görebiliyorum :D

Aldatıldıysan bitmiş zaten hala hayatında olup olmaması neyi değiştirir ki

Gidene dek bekleyecek miyiz bir de yaptiğindan pişmanlik duymasını filan

Çektirsin gitsin napiyorsa sonra yapsin

Raison Detre

Altın Üye
Aldatıldıysan bitmiş zaten hala hayatında olup olmaması neyi değiştirir ki

Gidene dek bekleyecek miyiz bir de yaptiğindan pişmanlik duymasını filan

Çektirsin gitsin napiyorsa sonra yapsin

Herkesin bir hikayesi var be @Chen .. Neler duyduk neler gördük kimleri boşadık :D İnsan kadar komplike ve tahmin edilmesi zor bir canlı yok.

Bence de aldatsın kadın katılıyorum sana ama sonunda kliniklerde ömrünü heba etmeyecekse.

iyi geceler cümleten

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bir yaz bir düğün için kuyumcuya gitcez x şahıs gitmişken bana da alın dedi ve ben de parasını almaya gittim büyük bir caddenin karşisinda bekleyecek

Efendiimm ben de karşiya geçiyorum, duvara önünü dönmüş ne kadar da ona benziyor
yok canım değildir filan...

ilerliyorum ilerliyorum hala duvara yapışık adam...

Dedim sıcaktan filan mi yapişti duvara iyice yaklaştım saniyeler yıl gibi kafamda 40 soru yok diyorum ya şehrin göbeğinde yapılacak şey mi sonra ben kenarda çişinin bitmesini bekledim ayıp olmasın diye
Hayır da niye ayıp olsun o kadar insan geçiyor onca araç geçiyor
Sonra hafifçe sallanmanın akabinde fermuarı çekti ben de hiç görmemişim gibi yaptim

ohooo çiğdem hoş geldin beş gittin ama benim yüzümdeki buruşuk ifade düzelsin diye mimiklerimi sakinleştirmeye çalişiyorum yok napsam olmuyor

Elini uzattı sıksam gönlüm razı değil sıkmasam ayıp yani az önce çişini yapti daha duvara... Duvarda kocaman ıslak desenli oldu

Neyse dedim acelem var hava sıcak( bebeksi tenim zarar görmesin) ajaja

Elini cebine attı dur dedi parayı vereyim az önce çişini yaptiği elinin parmağina minik bir dil darbesi dokundurmak suretiyle parmaği islattı paralari saymaya başladı

Benim midem yine küçük dilimde
O parayı nasıl tutacağim şimdi çantaya nasıl atacağim her şeyi düşünürken mimiklerime hakim olmak çok zordu
Beni yalnız bırakmayan kusma refleksim ele veriyordu hislerimi

Parayı aldim çantaya bile attım ayy o elim benden ne kadar şikayetçi olsa az gelir

Özetle beyler duvara işemeyin arkanız dönük siz kimseyi görmüyorsanız sizi görenler var

Karantina

Gümüş Üye
Elini cebine attı dur dedi parayı vereyim az önce çişini yaptiği elinin parmağina minik bir dil darbesi dokundurmak suretiyle parmaği islattı paralari saymaya başladı
Hahah minik dil darbesi ha yıkıldım ya sjsj

Valla özel otolarda da burnu ile hunharca oynayanlar var ben otobüste iken çok görüyorum bu manzarayı nedense ...Herşeyi gördüm Havva diyesim geliyor .Yapmayın görünüyor yani :)))

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Valla özel otolarda da burnu ile hunharca oynayanlar var ben otobüste iken çok görüyorum bu manzarayı nedense ...Herşeyi gördüm Havva diyesim geliyor .Yapmayın görünüyor yani :)))

🤮

Ben de diyorum ki sadece ben mi görüyorum bu pis şeyleri

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yalnız gözünün içine bakaa bakaa devam etmesi enteresan @environmental_engineer durmuyor da zevk alıyor öyle bi zevk ki derinlerine doğru gittikçe bırakmiyor

Yalnız gözünün içine bakaa bakaa devam etmesi enteresan @environmental_engineer durmuyor da zevk alıyor öyle bi zevk ki derinlerine doğru gittikçe bırakmiyor
Aynen sorma ama şimdi düşün elini çekse suç işlediği belli olacak oda istifini bozmadan saaaane burun benim el benim saaaa noluo havasında devam edio 😊

Üst Alt