Geyik Muhabbeti

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Böyle triplere girmesini anlamıyorum, benim böyle bir isteğim, arzum varmış da kendisi bunu istemiyormuş gibi. Küfür edene değil de az da ettirene baksa keşke, insanların sinirlerine oynayıp, onları gerip ondan sonra "Aa sen küfür ediyorsun!" demesi... Eğlensin, forum yönetirken kendini çok kaptırıyor altı üstü bir forum olduğunu, millet telefonunu veya bilgisayarını kapattığında her şeyin bittiğini unutuyor.
boomer mk ne beklion

Morsalkım

Bronz Üye
lokasyon güzelse superbox çok iyi. iki yıl kullandım. akşamları hız düşüklüğü, bağlantı kopması meydana geliyor eleştirileri vardı, hiç karşılaşmadım.
Bende o bağlantı kopmasından müzdaribim işte. Halbuki buraya fiber hat geldi. Normalde modemden uzak yerde çoğaltıcıyı rahatlıkla kullanmalısın çekim gücü olarak ama modeme yakın kullanıyoruz. Laptop desen bir bağlanıyor sonra wifi repeater a geçiyor. İfrit oldum babamda başındakilerden ona fırsat bulamıyor ya da beni geçiştiriyor öff

Nobody

Teknik Admin
Bende o bağlantı kopmasından müzdaribim işte. Halbuki buraya fiber hat geldi. Normalde modemden uzak yerde çoğaltıcıyı rahatlıkla kullanmalısın çekim gücü olarak ama modeme yakın kullanıyoruz. Laptop desen bir bağlanıyor sonra wifi repeater a geçiyor. İfrit oldum babamda başındakilerden ona fırsat bulamıyor ya da beni geçiştiriyor öff
Eğer superbox kullanıyorsan, oraya fiber hattın gelmesinin sana hiç bir yararı yok. @Plesk bey'in de dediği gibi lokasyon olarak turkcell in iyi çektiği bir yerde oturuyorsan bağlantı problemi yaşamaman gerek. Eğer yaşıyorsan demek ki sende superbox mağdurlarındansın. Fiber hat geldiyse bir an önce kurtul derim superbox' dan.

Plesk

Bronz Üye
ben de fiber gelince superbox'u bıraktım. çoğaltıcı ile bir sıkıntınız olmasın? üst kat superbox, alt kat çoğaltıcı olarak gayet sağlıklı kullandım. laptop bağlantı konusunda bazen kararsız kalabiliyor. üç metre yanındaki superbox'a bağlanmayıp, alt kattaki çoğaltıcıya bağlandığı oluyordu. ağ tanımlama ayarlarını yapmak lazım. ilk aldığınızda da böyleyse lokasyonla ilgili bir sorun da olabilir tabi. yok sonradan olduysa cihaz sıkıntılıdır. o kadar para veriliyor, sürekli koparak kullanılmaz o.

Morsalkım

Bronz Üye
Gittiğin yere götürdüğünde direk bağlanabiliyorsun ne nakil vs. Biz her sene yaz ve kış olarak taşınınca sürekli nakil sorunu yaşıyorduk babamda bunu buldu ama bu da çare olmadı

Plesk

Bronz Üye
Gittiğin yere götürdüğünde direk bağlanabiliyorsun ne nakil vs. Biz her sene yaz ve kış olarak taşınınca sürekli nakil sorunu yaşıyorduk babamda bunu buldu ama bu da çare olmadı
bildiğim kadarıyla yeni abonelere artık o olayı kaldırdılar. bizimkilere alayım dedim, iki yerde kullanamazsınız dediler. o zaman ne özelliği kaldı bunun.

Nobody

Teknik Admin
fiberin ucuz paketindeyim. lanet olsun iki yıl uğraştırdı. kuruma dilekçe üzerine dilekçe verdim. port olmadığından normal bir internet bile alamıyordum.
Bende aynı problemleri yaşadım. Neyse ki yaklaşık 1.5 senedir fiber internet kullanıyorum, internet konusunda kafam rahat.

Morsalkım

Bronz Üye
bildiğim kadarıyla yeni abonelere artık o olayı kaldırdılar. bizimkilere alayım dedim, iki yerde kullanamazsınız dediler. o zaman ne özelliği kaldı bunun.

İllet ya hangilerini denemedik ki buda tabiri caizse kelek çıktı.((

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
@mavilim Şehrazat hikayelerinin devami için sabirsizlanıyorum 3. şeyh de anlatsın artık başindan geçenleri

Komşu Kuzu

Kalıtsal değil Yalıtsal
Uzaklaştırıldı
Puhaahhaa çok eğlenceli :D:p

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Tamm 2 gün uykuyu düzene sokarim 3.gün uyku bana galiba 🥺

Yapmaa bunu Kendine ee yapmaa

• Sad
Tepkiler: CaT

limonata