Gay

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Gay olunur mu? Gay doğulur mu?

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Bu konu üzerinde araştırma yapan doktorlar bile sürekli farklı açıklamalar yapıyorlar bizi aşan durumlar.

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
Yakışıklıları insanı üzüyor. Oradalar biliyoruz ama yok işte... Yakışıklı gaylere fobikliyim.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bence fazla yakışıklılar ve daha nahifler

S

Serçe

Aşırı ilgiden sonra sanki bir tercih meselesi haline geliyor gibi. Ben şöyle düşünüyorum kadın kavramına doymuş erkekler artık farklı bir dünyaya girdiğinde bu oluyor sanki. Doğuştan eğilimi olanlar da var. Her ne olursa olsun yargı bize düşmez tabi.
Namaz kılıpta neler yapanlar duyduk biz. Günahla sevap Allah ile kulu arasındadır. Kimin ne için ne olacağına Allah karar verir.

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
kimin evde hetero hetero otururken yrrak yiyesi gelir ki tercih olsun mal mısınız......

• Haha
Tepkiler: CaT

CipraLex

Gümüş Üye
bi ara arkadaş çevrem olan insanlardı. girdiğimiz ortamlarda aynı çocuğu kestiğimizi fark ettiğim günden beri görüşmüyorum artık :honk:
Kestiğiniz çocuğu o ayarttıysa daha büyük bir olay...:D

Bir sürü araştırmalar falan var. Bir çok araştırma doğuştan olduğunu ama bunu bir çok kişinin bastırdığı gibi bir şey ler yazılmıştı. Temelde bakıldığında erkekler genel olarak biseksüel. Neyse yargısı tartışmasa bize düşmez. Alan memnun veren memnun mevzusu.

Neyse bu konu dipsiz bir kuyu gibi. Girersek çıkamayız...:D

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Kestiğiniz çocuğu o ayarttıysa daha büyük bir olay...:D

Bir sürü araştırmalar falan var. Bir çok araştırma doğuştan olduğunu ama bunu bir çok kişinin bastırdığı gibi bir şey ler yazılmıştı. Temelde bakıldığında erkekler genel olarak biseksüel. Neyse yargısı tartışmasa bize düşmez. Alan memnun veren memnun mevzusu.

Neyse bu konu dipsiz bir kuyu gibi. Girersek çıkamayız...:D
onlarda garip bişe var. ben normal şartlar altında bile normal doğru dürüst biriyle tanışamazken onlar sürekli flört sevgili falan buluyolar :honk:
bi internet siteleri varmış oradan tanışıyorlarmış :honk: ama hissediyorlar da, o zaman o çocukla noldu bilmiyorum ama çocuğu kesiyosa anlamıştır herhalde öyle bi durumu varsa. ben anlayamıyorum çünkü :honk: hep de yakışıklı oluyolar.. o arkadaş yüzüğü taktı sevgilisiyle, bir birlerine kocam falan diyorlar, insan yadırgıyor :honk:

CipraLex

Gümüş Üye
onlarda garip bişe var. ben normal şartlar altında bile normal doğru dürüst biriyle tanışamazken onlar sürekli flört sevgili falan buluyolar :honk:
bi internet siteleri varmış oradan tanışıyorlarmış :honk: ama hissediyorlar da, o zaman o çocukla noldu bilmiyorum ama çocuğu kesiyosa anlamıştır herhalde öyle bi durumu varsa. ben anlayamıyorum çünkü :honk: hep de yakışıklı oluyolar.. o arkadaş yüzüğü taktı sevgilisiyle, bir birlerine kocam falan diyorlar, insan yadırgıyor :honk:
Yaa nasıl desem nasıl anlatsam bilemiyorum. Amaç sonuç odaklı olduğundan iki tarafta çok kolay anlaşıyorlar yada ayarlıyorlar mı desem bilemedim şimdi. Neyse dipsiz kuyulara girmenin anlamı yok..:D Çıkamayız valla..:D

Taksim göbeğinde beni helaya çağıran bir amca olmuştu parkta bankta otururken..:D Parkta tek başıma takıldığım günlerin sonuydu o gün. Hayır baksan giyimi kuşamı düzgün eleman. Olm ne geliyon beni buluyon o kadar kişinin içinde..:D

pumpkin

Elmas Üye
Yaa nasıl desem nasıl anlatsam bilemiyorum. Amaç sonuç odaklı olduğundan iki tarafta çok kolay anlaşıyorlar yada ayarlıyorlar mı desem bilemedim şimdi. Neyse dipsiz kuyulara girmenin anlamı yok..:D Çıkamayız valla..:D

Taksim göbeğinde beni helaya çağıran bir amca olmuştu parkta bankta otururken..:D Parkta tek başıma takıldığım günlerin sonuydu o gün. Hayır baksan giyimi kuşamı düzgün eleman. Olm ne geliyon beni buluyon o kadar kişinin içinde..:D
bilemem onlar hissediyo gibi geliyo banaa :p

CipraLex

Gümüş Üye
bilemem onlar hissediyo gibi geliyo banaa :p
Sebeb sonuç diyorum yaa hissiyat missiyat değil. İki tarafında işi bitince ne aşkım ı var ne cicimi. iki gün sonra denk gelirlerse yine aynı mevzu..!

Haa çok genelleme yapmıyım. Aralarında cidden sadece tensel değil de duygusal ağırlıkta olanları var. Yaşları kuruların yanında yakmayalım şimdi..:D

Erkek milleti değilmiyiz işte..Neyse kendimide çok gömmiyim..:p

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Ne yaptınız helada

pumpkin

Elmas Üye
Lannn bi dakka hissediyo derken o amca bende ne hissetmiş olabilir leynn...! :D:D:D
fasdhhfg kahkah attım yhaaa :D
senin kavga etmen lazım benle kaos çıkması lazım :honk:

erkekler birbirlerine karşı oldukça yumuşak ve duygusal yaklaşıyorlar, insan ciddiye alamıyor falan ama bizzat birebir şahit oldum müthiş bir aşk hikayesi yaşadıkları :dyg:

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
cipralexin çeşitli alanlardaki deneyim ve tecrübeleri beni korkutmaya devam ediyo......

CipraLex

Gümüş Üye
fasdhhfg kahkah attım yhaaa :D
senin kavga etmen lazım benle kaos çıkması lazım :honk:

erkekler birbirlerine karşı oldukça yumuşak ve duygusal yaklaşıyorlar, insan ciddiye alamıyor falan ama bizzat birebir şahit oldum müthiş bir aşk hikayesi yaşadıkları :dyg:
Aşk değildir o...:D

Üst Alt