flört cv'si nasıl hazırlanır?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
arkadaşlar ben bugün çok devasa bir aydınlanma yaşadım. ben bişeyleri başlatma özürlüyüm. ondan mütevellit bi cv hazırlamaya ve karşıdan da cv istemeye karar verdim. aklımda içeriğe dair üç beş şey var ama olmazsa olmaz dediğiniz başlıkları eklerseniz ben de şey edicem. iki saattir nette baktım dişe dokunur bişi bulamadım .s.s hata yapma lüksüm olmayan bir bey var, çok acil yardım.............

Sen şimdi erkeğe bir parkur sunuyosun ama bitiş çizgisinde kazanacağı ödülden bahsetmiyorsun ve o parkuru canla başla geçmesini bekliyorsun 😄

Öyle olmaz engelleri kaldır rahat rahat geçin parkuru

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sen şimdi erkeğe bir parkur sunuyosun ama bitiş çizgisinde kazanacağı ödülden bahsetmiyorsun ve o parkuru canla başla geçmesini bekliyorsun 😄

Öyle olmaz engelleri kaldır rahat rahat geçin parkuru
Bu da mantıklı geldi bana @lost bu konuda karşi cinsin beyanını almak en doğrusu gibi

pumpkin

Elmas Üye
Bu da mantıklı geldi bana @lost bu konuda karşi cinsin beyanını almak en doğrusu gibi

geçenlerde flört bir mücadele değildir demişti biri bana...
ondan mütevellit parkurluk bişi değil aslında söz konusu, yarışma adaylarının kendini karşılıklı tanıtması.
ayrıcaaa
ben sürprizleri severim, tanışabilmeyi bi becerelim de gerisi bende :dyg:

CipraLex

Gümüş Üye
Şimdi 3 sayfayı okumaya üşendim. Kimler neler neler demiş diye. Daha önce ben bu konuya bir şey yazdım mı onu da hatırlamıyorum. Neyse konumuza dönelim.

Soruyu soran kişi bir kadın ve erkek için soruyor. CV falan hikaye. Direk git ben senden hoşlandım takılalım de. Eşcinsel falan değilse başarı ihtimali %80.

Kalan %20 nin %10'u birlikte olduğu biri vardır ve düşük bir ihtimalde olsa sadıktır. Kalan %10 ihtimal ise... Neyse bu kısım bende kalsın.

pumpkin

Elmas Üye
Şimdi 3 sayfayı okumaya üşendim. Kimler neler neler demiş diye. Daha önce ben bu konuya bir şey yazdım mı onu da hatırlamıyorum. Neyse konumuza dönelim.

Soruyu soran kişi bir kadın ve erkek için soruyor. CV falan hikaye. Direk git ben senden hoşlandım takılalım de. Eşcinsel falan değilse başarı ihtimali %80.

Kalan %20 nin %10'u birlikte olduğu biri vardır ve düşük bir ihtimalde olsa sadıktır. Kalan %10 ihtimal ise... Neyse bu kısım bende kalsın.
hocam bu konu yeni yaaa, güncellene güncellene gidiyoruz anlatmaya gerek yok görüyorsunuz nhgjhdfjkl
valla her zamanki gibi kimse ciddiye alıp cevaplamadı, 3 sayfa her bir yorumu umutla okumaya geldim ama hep kursaamda kaldı her zamanki gibi .s.s

açılmak değil mevzu ya tanımaya yönelik hangi sorular sorulmalı en başta, 33 yıldır bir şeyleri yanlış yapmışım gibi geliyo bana :honk: bu soruları düzenleyip cv olarak karşı tarafa sunmayı düşünüyorum, onlardan da istiycem. böylelikle 3-5 dkda inanılmaz yol alıp zaman kazanmış olcaz. bence harika bir fikir, lütfen destekleyin çünküüüüüüüü

CipraLex

Gümüş Üye
hocam bu konu yeni yaaa, güncellene güncellene gidiyoruz anlatmaya gerek yok görüyorsunuz nhgjhdfjkl
valla her zamanki gibi kimse ciddiye alıp cevaplamadı, 3 sayfa her bir yorumu umutla okumaya geldim ama hep kursaamda kaldı her zamanki gibi .s.s

açılmak değil mevzu ya tanımaya yönelik hangi sorular sorulmalı en başta, 33 yıldır bir şeyleri yanlış yapmışım gibi geliyo bana :honk: bu soruları düzenleyip cv olarak karşı tarafa sunmayı düşünüyorum, onlardan da istiycem. böylelikle 3-5 dkda inanılmaz yol alıp zaman kazanmış olcaz. bence harika bir fikir, lütfen destekleyin çünküüüüüüüü
İyide yoğurt çu hiç yoğurdum ekşi der mi? Haa sen dersen ki ben ekşi yoğurt seviyorum o zaman yoğurtçunun büyün yoğurtları ekşi oluverir. Bilmem meramı mı anlatabildim mi?

S

Serçe

Ameliyat ile yüz değiştirmiş Polat Alemdarın Elifine ikinci kez kavuşmasını da ele alalım bu konuda. Bazı aşklar küllerinden doğar 😏

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Üst Alt