flört cv'si nasıl hazırlanır?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
arkadaşlar ben bugün çok devasa bir aydınlanma yaşadım. ben bişeyleri başlatma özürlüyüm. ondan mütevellit bi cv hazırlamaya ve karşıdan da cv istemeye karar verdim. aklımda içeriğe dair üç beş şey var ama olmazsa olmaz dediğiniz başlıkları eklerseniz ben de şey edicem. iki saattir nette baktım dişe dokunur bişi bulamadım .s.s hata yapma lüksüm olmayan bir bey var, çok acil yardım.............

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
hocam bugüne kadar akışına bıraktım ve 32. yalnız sevgililer gününü geride bıraktım demek ki akışına bırakmak doğru değilmiş :honk:

bana flörte giriş 101 dersi lazım. dün bi çocukla tanıştım. 1 saat falan yazıştık sonra engelledim. daha sonra akıl süzgecinden geçirince aslında ben hatalıydım :D
yani benim biraz bişilerimi düzeltmem lazım. insanlar soru sorunca böle gıcıklık yapasım dalga geçesim geliyo .s.s ben de neden böle oluyo diye düşündüm bugün sonra başlangıç seviyesindeki temel bilgilerde çok boğulduğumu fark ettim. bu cv değiş tokuşu çok aşırı mantıklı geldi. hatta bu hayatta aklıma gelen en mantıklı ilk 3 fikirden biri olduğunu tahmin ediyorum :honk:
şimdi ben yazcam misal: burç takım yaş yükselen venüs falan da ilk etapta hangi temel bilgilerin paylaşımı caizdir değildir onu tam ayırt edemedim .s.s ya da ben size vereyim şifrelerimi benim yerime bi flörtleşin belli bi kıvama gelsin sonra ben devam ediyim dalyan gibi çocukları kaçırmaktan ben yoruldummm................................
Hemen engelleme biraz zamana birak sen hemen sonuc istiyorsun.
:D bide bu evre kadinlar icin daha skntili tabi

pumpkin

Elmas Üye
Hemen engelleme biraz zamana birak sen hemen sonuc istiyorsun.
:D bide bu evre kadinlar icin daha skntili tabi
yok engeli hak etti :honk:
ama ben de öncesinde çıldırttım o ayrı gfhgfhklş

next next next aşamıyoz mu hocam yaa ben zaten 5-10 dklık bi stalkla pek çok şeyi öğrenmiş oluyorum ondan sonrası boşa zaman kaybı gibi geliyo .s.s tabi karşı taraf benim hakkımda bişi bilmiyo olunca da sorular sıkıcı geliyo gibi .s.s ben istiyorum ki cv olayıyla şartları eşitleyelim, sonuçta herkes benim kadar zeki ve 6. hissi kuvvetli değil gfdfsghfkl

pumpkin

Elmas Üye
arkadaşlar konudan max verim alamıyorum şu an yaa .s.s
bi el atın işim var çıkcam :honk:

-a-

Altın Üye
arkadaşlar konudan max verim alamıyorum şu an yaa .s.s
bi el atın işim var çıkcam :honk:
Saygı değer @lost hoca hanım arayışlarınızı yanlış zamanda yanlış yerlerde yapıyor olma ihtimaliniz var mı? Asılsız ihbarlar ile arama kurtarma ekiplerinin çalışmasını engelliyor olmayın? Yani uzaklarda aramam, çünkü sen içimdesin demiş ünlü şairlerimizden birisi. Uzaklarda aramayın, cv işleri gereksizdir. Bi yerlerde dayınız varsa sizi işe alır.

pumpkin

Elmas Üye
Saygı değer @lost hoca hanım arayışlarınızı yanlış zamanda yanlış yerlerde yapıyor olma ihtimaliniz var mı? Asılsız ihbarlar ile arama kurtarma ekiplerinin çalışmasını engelliyor olmayın? Yani uzaklarda aramam, çünkü sen içimdesin demiş ünlü şairlerimizden birisi. Uzaklarda aramayın, cv işleri gereksizdir. Bi yerlerde dayınız varsa sizi işe alır.
katılmıyorum :T:

• Beğen
Tepkiler: -a-

pumpkin

Elmas Üye
ben zaten sonuç değil süreç insanıyım arkadaşlar.............

Fluffy

🐼
Elmas Üye
İlk aşkınızdan başlayarak anlatın elinize erkek eli değmediğine dair belgelere gerek yok, erkekler saf ister aynı zamanda tecrübeli ister tecrübe gökten yağmaz ekstra olarak bünyemiz kaç aldatılma, kaç yalan kaldirir, bunları da ekleyelim ve yaptığı hatalar sonrasında bir bedeli olmalı hata başina cezasını vergiler dahil belirtin kolay gelsin cezası olamayan şeyin caydırıcılığı hiç olmuyor

dinamickaygısız

Platin Üye
Bir dönem gerçekten doğuştan ayağında sorun olan birisi çöpçatanlık yaparak başkasını ayarlamaya çalışmıştı. Benim jeton köşeli tabi bana ilgisi olduğunu sanmıştım :honk: Meğer her gün beraber yan yana olduğum insanla aramı yapmaya çalışıyormuştu :honk:

dinamickaygısız

Platin Üye
Beni çok güzel işlettiler ya hu epey evine bırakmaya çalışmıştım çöpçatan arkadaşı. Bana açılamayan kişi güzel bi kıskanmıştı bu durumu :honk:

Promete

Uzaklaştırıldı
arkadaşlar ben bugün çok devasa bir aydınlanma yaşadım. ben bişeyleri başlatma özürlüyüm. ondan mütevellit bi cv hazırlamaya ve karşıdan da cv istemeye karar verdim. aklımda içeriğe dair üç beş şey var ama olmazsa olmaz dediğiniz başlıkları eklerseniz ben de şey edicem. iki saattir nette baktım dişe dokunur bişi bulamadım .s.s hata yapma lüksüm olmayan bir bey var, çok acil yardım.............
Bu konuda seni cv doldurmaya ikna etmek değil de, direkt eyleme geçmeye ikna etmeliyiz. Kadınlar da ilk adımı atabilir. Yapıştır gitsin. Ölüm yok ya.

pumpkin

Elmas Üye
Bu konuda seni cv doldurmaya ikna etmek değil de, direkt eyleme geçmeye ikna etmeliyiz. Kadınlar da ilk adımı atabilir. Yapıştır gitsin. Ölüm yok ya.
tüm erkekler aynı gibi geliyo bana .s.s
kopyala yapıştır yazdıkları şeyler de aynı .s.s
ben adım atarım sorun değil koç burcuyum ben :honk: ama işte güvenecek açılacak adam bulmak mesele .s.s

Üst Alt